Sari la conținut

KARINAA 0746515932


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

Vizitator karinaa
Reputație: 0

si de noapte buna , o sa ma deschid fata de voi si va las una din piesele pe care ma mai “relaxez” cateodata, sper sa ca “relaxeze” si pe voi !

 

  • Like 22
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

si de noapte buna , o sa ma deschid fata de voi si va las una din piesele pe care ma mai “relaxez” cateodata, sper sa ca “relaxeze” si pe voi !

Pe mine m-a "relaxat" in conditiile in care, fiind la mare distanta de gusturile mele muzicale (rocker de cand ma stiu), mi-a creat sentimentul ca te reprezinta, in sensul in care e iesit din tipare ca si tine. Nu e un repros, e doar o constatare placuta :)
Sunt curios in ce masura te "relaxeaza" ceva ce pe mine ma ajuta enorm sa iubesc viata...
 
Thank you very much, goodnight :)
 
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Pe mine m-a "relaxat" in conditiile in care, fiind la mare distanta de gusturile mele muzicale (rocker de cand ma stiu), mi-a creat sentimentul ca te reprezinta, in sensul in care e iesit din tipare ca si tine. Nu e un repros, e doar o constatare placuta :)

Sunt curios in ce masura te "relaxeaza" ceva ce pe mine ma ajuta enorm sa iubesc viata...

 

Thank you very much, goodnight :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=7KaYCj98quY

 

 

cei drept, iubesc si muzica buna (rock) !

https://youtu.be/hTWKbfoikeg

  • Like 20
Link spre comentariu

cei drept, iubesc si muzica buna (rock) !

 

big like Nirvana :)  trupa

 

p.s . cand am plecat de la tine marti seara ma simteam in : nirvana ... :D

 

pt cei care nu au chef sa caute :

 

 Nirvana - (in Buddhism) a transcendent state in which there is neither suffering, desire, nor sense of self, and the subject is released from the effects of karma and the cycle of death and rebirth. It represents the final goal of Buddhism.

sinonime: paradiseheaven, Eden, the promised land;
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

:) cu rugamintea de a nu ma intelege cineva gresit, studiati putin despre experimentele stiintifice, unde au fost implicati cobai etc ce au ascultat muzica clasica, linistitoare etc comparativ cu hard rockul. Mediul dar si genul de muzica ascultat isi spune cuvantul la dezvoltarea personala a individului...desi se propaga altceva in societate...logic. A se citi cine doreste si cartea lui Bogdan Ficeac - Tehnici de manipulare in masa. Sanatate ! :)

Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Buna Karina , ai fi disponibila astazi pentru o programare ? Pe ce numare te-as putea contacta ? Mersi.

din pacate nu mai sunt in timisoara :)

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

fiecare cu timpurile lui :)) !

:) pai cele insirate de mine acopera toate timpurile...trecute,prezente,viitoare. ;)

Rock si Hard Rock...asemenea, a fost este si o sa mai fie. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...