Sari la conținut

KARINAA 0746515932


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , dupa ce mi a atras atentia posesoara acestui topic am decis sa imi incerc norocul si sa incerc sa stabilesc o intalnire cu ea .

Modalitate de conctact whatsapp simplu si eficient .

Locatie pe Eroi de la Tisa ulterior am observat ca a schimbat o ... este prin Dumbravita ...

Karina ... hm cum pot sa o descriu , sa dezvoltat frumos .

Cateva detali : blonda , tatuata , cred 165 cm inaltime , inbracata intr o lenzerie provocatoare .

Ora intalniri respectata de ambele parti fara probleme .

Legat de actiune nu intru in detali.

Oral 10 +++

Normal 10

Gfe 10

Cadoul oferit 250 lei , timp petrecut ...nu mai stiu multumesc Karina .

De recomandat ... clar Da .

De revenit , cu cea mai mare placere

Orucum ma simt dator .

Imi cer scuze pt grrselile gramaticale.

Iti multumesc Karina pentru timpul petrecut .

A ... daca se poate pot sa imi dau eu cu indulgenta o nota de trecere .

Ps de 4 ori mi sa pus carcel la picior

Te pup Karina si raman dator.

Numai bine .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , dupa ce mi a atras atentia posesoara acestui topic am decis sa imi incerc norocul si sa incerc sa stabilesc o intalnire cu ea .

Modalitate de conctact whatsapp simplu si eficient .

Locatie pe Eroi de la Tisa ulterior am observat ca a schimbat o ... este prin Dumbravita ...

Karina ... hm cum pot sa o descriu , sa dezvoltat frumos .

Cateva detali : blonda , tatuata , cred 165 cm inaltime , inbracata intr o lenzerie provocatoare .

Ora intalniri respectata de ambele parti fara probleme .

Legat de actiune nu intru in detali.

Oral 10 +++

Normal 10

Gfe 10

Cadoul oferit 250 lei , timp petrecut ...nu mai stiu multumesc Karina .

De recomandat ... clar Da .

De revenit , cu cea mai mare placere

Orucum ma simt dator .

Imi cer scuze pt grrselile gramaticale.

Iti multumesc Karina pentru timpul petrecut .

A ... daca se poate pot sa imi dau eu cu indulgenta o nota de trecere .

Ps de 4 ori mi sa pus carcel la picior

Te pup Karina si raman dator.

Numai bine .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator saskia999
Reputație: 0

Dragii mei, astazi nu mai am disponibilitate ,

Maine e ultima zi la voi in Timisoara si mai am cateva ore libere .

Va sarut pe buze :*

Link spre comentariu
Vizitator saskia999
Reputație: 0

Nu ne interesează!!!

Pe tine nu te-as fute nici daca m-ai plati triplu , asa ca faci bine ca nu te intereseaza !

 

By the way....chiar nu te-a intrebat nimeni nimic , de ce te bagi precum chilotii-n cur?!

Mi-e scarba !

Link spre comentariu
  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta
  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta

Domnul akepalos fiind colegi pe forum nu pot sa nu remarc cata importanta au unele ,,doamne".Ca tot omul la un moment te scârbești de ce ajungi sa vezi pe aici curve care la munca nu le place dar se cred doamne in societate.Iti recomand sa asculți melodia lui Puya care spune chiar un mare adevăr ,,Vagaboantele acum sunt doamne asa suna un vers și mai o melodie a domnului cheloo care din câte îmi amintesc spune chiar asa ,,când o sa vedem curve de lux la sapă"probabil la bătrânețe cand vor arata ca niște stafii.Tu nu fii necăjit dacă ai supărato cu ceva pe domnisoara este treaba ta,dar mare grija ca sub acea atitudine falsa se ascunde în fiecare un caracter mizer,ai grija Toates la fel Paraziții un fel de Eminescu modern

Link spre comentariu
Vizitator saskia999
Reputație: 0

Domnul akepalos fiind colegi pe forum nu pot sa nu remarc cata importanta au unele ,,doamne".Ca tot omul la un moment te scârbești de ce ajungi sa vezi pe aici curve care la munca nu le place dar se cred doamne in societate.Iti recomand sa asculți melodia lui Puya care spune chiar un mare adevăr ,,Vagaboantele acum sunt doamne asa suna un vers și mai o melodie a domnului cheloo care din câte îmi amintesc spune chiar asa ,,când o sa vedem curve de lux la sapă"probabil la bătrânețe cand vor arata ca niște stafii.Tu nu fii necăjit dacă ai supărato cu ceva pe domnisoara este treaba ta,dar mare grija ca sub acea atitudine falsa se ascunde în fiecare un caracter mizer,ai grija Toates la fel Paraziții un fel de Eminescu modern

Daca taceai filozof ramaneai :))

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Pe tine nu te-as fute nici daca m-ai plati triplu , asa ca faci bine ca nu te intereseaza !

 

By the way....chiar nu te-a intrebat nimeni nimic , de ce te bagi precum chilotii-n cur?!

Mi-e scarba !

😂😂😂😂😂

Doamne ajută că îmi ceri bani să te fut! Mi-era teamă că vrei să o facem gratis (cum mai practici tu cu unii de pe forum)!!! Stai liniștită fată, că nu m-aș atinge de tine nici dacă mi-ai fi oferită! Nu mă pot coboră la nivelul tău!

 

Sunt eu chilot în cur, dar sunt de mătase, nu ca tine, Vedetă, Divă de Oltenia (ca să nu spun mai multe).

 

Nu știu care a fost primul dintre noi doi care s-a băgat ca un chilot în cur pe topicele altor persoane, fără treabă.

Link spre comentariu
Vizitator saskia999
Reputație: 0

Doamne ajută că îmi ceri bani să te fut! Mi-era teamă că vrei să o facem gratis (cum mai practici tu cu unii de pe forum)!!! Stai liniștită fată, că nu m-aș atinge de tine nici dacă mi-ai fi oferită! Nu mă pot coboră la nivelul tău!

 

Sunt eu chilot în cur, dar sunt de mătase, nu ca tine, Vedetă, Divă de Oltenia (ca să nu spun mai multe).

 

Nu știu care a fost primul dintre noi doi care s-a băgat ca un chilot în cur pe topicele altor persoane, fără treabă.

Ca sa stii de la mine, ma fut cu bani sau gratis cu cine vreau eu si cam oricand vreau eu :))

Nu inteleg durerea asta mare a unora care-i poarta de grija pasaricii mele :))

 

Asta-i problema “domnilor”.... cu cine mi-o trag eu gratis si cui ii cer bani :))

Hai lasa Oltenia ca n-are relevanta in discutia asta de cacat pe care o porti aici de mai bine de un an.

 

 

Pana una alta scrie tu, o sa citesc cand am timp. Pa !

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Ca sa stii de la mine, ma fut cu bani sau gratis cu cine vreau eu si cam oricand vreau eu :))

Nu inteleg durerea asta mare a unora care-i poarta de grija pasaricii mele :))

 

Asta-i problema “domnilor”.... cu cine mi-o trag eu gratis si cui ii cer bani :))

Hai lasa Oltenia ca n-are relevanta in discutia asta de cacat pe care o porti aici de mai bine de un an.

 

 

Pana una alta scrie tu, o sa citesc cand am timp. Pa !

Doamne, ce stres aveam că nu știam cu cine te Fuți tu gratis! Bine că m-ai lămurit, dorm și eu la noapte liniștit. Aveam o apăsare pe inimă și la bile mi-am futut meciul.

 

Doar o întrebare mai am. Când ai timp să zici. Știi ceva de Inesuka (nambăr oan)? Întreb pentru un prieten, că arde de nerăbdare să o cunoască.

Link spre comentariu

Vizitator bull94
Reputație: 0

recenziile celor care o fut gratis

prin ceea ce spui ii ataci pe toti cei care i-au scris recenzii, daca ea vrea sa faca sex cu cineva fara bani e fix problema ei, poate s-a indragostit, poate il place pe omul respectiv, poate o fute mai bine decat o fac toti cei care ii trec pragul in ziua respectiva. Dar nu este problema ta ce face ea in afara timpului in care este cu tine.

Eu am fost o singura data la ea, nu ca nu mi-a placut insa si atunci ne-am sincronizat cu greu, este o fata destul de greu de prins si este in topul meu personal, iti ofera aproape tot ce iti doresti ( fiecare are limita ei).

Ai grija pe viitor cand scoti pe gura un porumbel, vrei sa o ataci pe ea? Spune ce nu-ti place la ea sau ce te deranjeaza dar nu-i include pe ceilalti in disputele tale.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...