Sari la conținut

Angajez Bodyguard ✔️ pentru Pitești.


Postări Recomandate

  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

In Bucuresti alea sunt preturile la zi care le-am dat eu,cat si in provincie depinzand de marimea orasului.

Da plata depinde de mai multi factori , oraș , mărimea clubului , ce fel de băieți angajezi si cat de darnic e patronul clubului ;)
  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Ines ăia cu privirea înspăimântătoare e criminala...ce înseamnă ăia ...cum trebuie să se uite înspăimântător??? Strabism e ok :))))))

Pai eu cand am facut compunerea , deja mi-l imaginam ❤️❤️❤️Pe monstru

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Angajez bodyguard personal , fioros , doar pe timpul activitatii.

Program scurt . Zilnic. Pentru cateva zile. Pitești.

Cerinte : ✔sa fie rau , dur, sa nu se lase intimidat , sa nu aiba scrupule si nici mila.

✔ Sa fie prompt si implicat .

✔Sa aiba privire inspaimantatoare .

✔ Sa actioneze rapid.

✔ trebuie sa stea in fata locatiei, ( intrare/ iesire) sa faca ce vrea, dar sa fie atent la telefon non stop.

Oferta : ✔ Plata la zi / relatie strict profesionala.

✔Pentru fiecare interventie ofer bonus generos

Rog si ofer seriozitate.

 

alta care face oral prot. .... mai bine dau o laba decat sa ma duc la o prostituata care face oral prot....

Serios ... prosti sunteti care acceptati oral protejat de la o prostituata -_-''

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator altu2
Reputație: 0

Iote aici bodyguarzi =)) =)) Aia il iau pe Mayweather la subtioara si fug cu el prin oras !!!!

 

http://acidcow.com/pics/20160215/floyd_mayweather_01.jpg

 

Maestre, fara suparare, esti carcotas.

Ala, adica Maiweather, nu zice nimeni ca nu-i bun, dar ... e un pugilist care are 173 cm inaltime, si care a performat (din punct de vedere sportiv vorbind) la caregoriile de greutate: Superpană →Semiuşoară → Uşoară → Semimijlocie.

Asa incat, fara suparare, poza pusa de tine e "impresionanta", dar fara relevanta, avand in vedere inaltimea, 173 cm, si greutatea (la categoria actuala unde "imparte" pumni, semimijlocie), undeva pana in maxim 69,5 kg (+/-).

Deci, fara suparare esti carcotas ... de asta data!

 

Later edit: ca sa fim in ton cu topicul, incerc a-mi imagina cum ar arata Inesuka imprejmuita de "gorilele" din poza, in ideea ca ea nu cred ca are nici macar 173 cm inaltime, precum Mayweather!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...