Sari la conținut

Fantezii sexuale


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

1. Sa existe tratament eficace 100% pentru HIV si alte oratanii care te procopsesc pe viata daca le iei...

2. Sa nu mai fie sexele asa de polarizate... si femeile sa "vrea" la fel de mult ca si barbatii (fara sa ceara $$$)

3. Sa dispara religiile idioate care le spun oamenilor "ce e voie" si "ce nu e voie" in materie de sex.

 

Nici nu vreau multe, eh ?

 

Astea îs fanteziile tale ?

  • Like 35
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

Astea îs fanteziile tale ?

Da, pentru ca nu prea le vad sa se intimple in realitate prea curand... desi:

 

(1) ... poate, tehnologia avanseaza. E de asteptat ca intr-un nr. de ani oarecare ( desi probabil prea tarziu pentru mine, ca nu intineresc ), sa exista tratament pentru orice fel de boli ( si practic sa fie eradicate ). N-ar mai exista concept de sex "protejat" sau "neprotejat"...

 

(2) ... putin probabil. Prostitutia, cea mai veche meserie... exista tocmai pentru barbatii vor mai mult decat femeile, de departe. Daca ar fi invers... voi ati plati, nu noi :-D

 

(3) ... sunt sanse. In tarisoara asta mica in care sunt acum sunt mult mai emancipati oameni, si nu se mai ghideaza dupa concepte vechi de sute sau mii de ani.

 

~~~~~

Oricum, pana cand se intimpla astea de mai sus... sa revenim la o "fantezie" mai reala:

 

- Sa trec' pe la Deliapisii cand vin prin tara... asa vreo 2-3 ore sa am timp sa ma joc incetisor cu formele ei superbe ;)

 

Asta merge de fantezie ? :D

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, pentru ca nu prea le vad sa se intimple in realitate prea curand... desi:

 

(1) ... poate, tehnologia avanseaza. E de asteptat ca intr-un nr. de ani oarecare ( desi probabil prea tarziu pentru mine, ca nu intineresc ), sa exista tratament pentru orice fel de boli ( si practic sa fie eradicate ). N-ar mai exista concept de sex "protejat" sau "neprotejat"...

 

(2) ... putin probabil. Prostitutia, cea mai veche meserie... exista tocmai pentru barbatii vor mai mult decat femeile, de departe. Daca ar fi invers... voi ati plati, nu noi :-D

 

(3) ... sunt sanse. In tarisoara asta mica in care sunt acum sunt mult mai emancipati oameni, si nu se mai ghideaza dupa concepte vechi de sute sau mii de ani.

 

~~~~~

Oricum, pana cand se intimpla astea de mai sus... sa revenim la o "fantezie" mai reala:

 

- Sa trec' pe la Deliapisii cand vin prin tara... asa vreo 2-3 ore sa am timp sa ma joc incetisor cu formele ei superbe ;)

 

Asta merge de fantezie ? :D

 

Da ultima fantezie îmi surâde :)

  • Like 35
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Da, am !
  • Oras:Da, am !

Cica Scorpionii si Racii sunt COMPATIBILI.

 

Ines, suntem potriviti 100% conform site-ului astuia: 

 

Femeia Scorpion și bărbatul Rac - Unica.ro

 

Horoscopul de dragoste al femeii din zodia Scorpionului

 Compatibilitate Rac-Scorpion

 Da merge perfect complexul de superioritate al scorpionului cu cel de inferioritate al racului !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Da, am !
  • Oras:Da, am !

mda, pacat ca va fi cu vreo alta scorpioanca fiindca ines nu mai vine si nici nu ma vrea.

 

 

Sau voi ramane VESNIC SINGUR.

 

 

  https://media.giphy.com/media/3oEjHD764dj1LVz2j6/giphy.gif

 E perfect normal sa plangi dupa o fata pe care n-o cunosti ! Continua !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Ma apuca si pe mine plansul, cand ma gandesc ca le stiu doar pe Delia si pe Tania ! Si Ines umbla numai prin orase imposibile! =))

Leșin 😂😂😂😂😂😂😂

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Un topic cu FANTEZII sexuale se duce-n jos, in timp ce topicele cu acuzatii, insulte si invective se lupta pentru intaietate si se deschid mereu altele... NU-I FRUMOS, NU-I SANATOS. :thinking

http://78.media.tumblr.com/e4abfe16d27259360450642d5be1c7de/tumblr_nxxa6evDL01u54qt4o2_500.gif

 

http://78.media.tumblr.com/edf92e5fbc5b848d7109df0c13f0a078/tumblr_nym143EvC01um9lmbo1_500.gif

 

 

 

De la mine pentru voi:  http://78.media.tumblr.com/0bd41476865c10b9a5a3a37c9906a032/tumblr_nz1hf37gVY1tmw2plo1_250.gif

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Un topic cu FANTEZII sexuale se duce-n jos, in timp ce topicele cu acuzatii, insulte si invective se lupta pentru intaietate si se deschid mereu altele... NU-I FRUMOS, NU-I SANATOS. :thinking

Important e ca eu am intrat pe sectiunea de discutii generale si primul topic pe care am dat click sa il citesc a fost acesta. Poate mai sunt si altii ca mine...

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Important e ca eu am intrat pe sectiunea de discutii generale si primul topic pe care am dat click sa il citesc a fost acesta. Poate mai sunt si altii ca mine...

 

Bravo, Vistantric! Tu, Ines si alte cateva persoane poate chiar au ce cauta pe un forum cu asemenea titlu... Acum, citim, citim, dar la fantezii cu ce contribuim  :blushing2 ? Te pup!  :kiss2

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Important e ca eu am intrat pe sectiunea de discutii generale si primul topic pe care am dat click sa il citesc a fost acesta. Poate mai sunt si altii ca mine...

Vis, taci!

  • Like 4
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ultima oferta! Stai in genunchi in fata mea,asa cum iti sta bine si mi,o iei pe toata in gura.Daca nu poti sa-mi iei si coaiele,cel putin sa-mi inghiti seva.Iti ofet 3 busuioace de bohotin si ceva bun,sa te tina ametita mult timp.

 

Eu nu ametesc de la alcool!

 

Fantezia mea e sa te tin un an de zile incuiata intr-o camera si sa-ti arat in fiecare zi pula,prin fereastra!

Cheia e la mine, nu uita si trezeste-te din vis!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bravo, Vistantric! Tu, Ines si alte cateva persoane poate chiar au ce cauta pe un forum cu asemenea titlu... Acum, citim, citim, dar la fantezii cu ce contribuim :blushing2 ? Te pup! :kiss2

Cu atâtea fantezii împărtășite de bărbații cu care ma întâlnesc...crezi că ar merita sa-mi fac in prealabil si eu cateva?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...