Sari la conținut

Fantezii sexuale


Postări Recomandate

Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    : M-am nascut sa iti fiu sefa, tu, sa-mi fii marioneta. . Eu mistress si tu submis, e-al tau, cel mai frumos vis. Sunt inspector sanitar . Dezbracarea, asadar ! Fara nici un protocol, scoate limba, la control ! Iti fac inspectie sanitara in dos si la pielea goala. Vin, sa-ti inspectez si casa, si masina, si terasa ! Dau amenzi usturatoare , celui care-i o putoare. Daca n-ai curat in casa, iti aplic o suprataxa ! Sunt stapana Sanziana si ofer o gama larga de jocuri, fetisuri si fantezii de dominare, masaj profesional corporal, facial, la prostata, la scalp, stimulare cu strapon sau cu alte jucarii, facesitting, uro, hand job, foot job, masturbare reciproca, dus impreuna, role play, mommy play, nurse play, teacher play, foot fetish legs, nylon fetis, lingerie fetish, ass play, heels fetish, fingering, fisting, spanking, bondage, orgasm control, trampling, biciuire, porunci, pedepse, disciplina, doghi play, gfe, cbt, incornorare, dominare soft si hard, umilire, feminizare, crossdressing, bodystockings, etc. All insclusive ofer numai intr-o relatie / intalnire de tip sugar, cu un daddy sugar. Ofer servicii de calitate, acordand o atentie deosebita nevoilor si dorintelor speciale ale fiecaruia. Putem viziona impreuna filme xxx sau le putem face impreuna. Te pot finaliza si la telefon si te pot domina si la distanta. Astept sa fiu rasplatita si primesc bonificatii si pe Revolut, cadouri si contraservicii. Te astept, cu voie buna si cu muzica buna. Discret, select, central, parcare, 

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Ah, lupulache, ma excita rau, limba ta, lunga ! ! Sunt Scufita Rosie si stau la plaja, pe balcon, in costumul Evei, asteptandu-te cu picioarele larg desfacute, sa vii, sa ma ungi cu ulei pe tot trupul si sa im i iei temperatura dintre fese si din scoica, mea, umeda si fierbinte, cu limba sau cu termometrul tau, gros ! Vino, sa ne racorim sub dus impreuna ! Vino, sa te dresez si domesticesc ! Pot face din tine catelusul meu, submis, care sta toata noaptea legat de clanta usii, sa ma pazeasca iar dimineata ma trezeste cu latraturi. Iti pun pe jar aprins inima si te fac sa ma ai in visele tale zi si noapte. Iti pot oferi pedepse si recompense, te pot umili, pot fi blanda si tandra cu tine sau cat de dura ai autoritara iti doresti. De ce ti-au crescut urechile atat de mari, lupulache, fiindca te-am tras de ele si ti-a placut sa ma auzi cum iti vorbesc murdar ? Sunt mistress Sanziana, cea dupa care ti se aprind talpile si imaginatia, de cum ma vezi. Sunt o femeie stilata, dezinvolta, cu atitudine, si iti pot indeplini cele mai indraznete fantezii. Imi place sa domin, sa te feminizez, sa detin controlul. Imi plac jocurile erotice si sunt deschisa la noi provocari. In relatii de lunga durata, de tip sclav personal-stapana sau de tip sugar, accept si cadouri si contraservicii. Ofer conversatii fierbinti si la telefon si dominare la distanta, daca ma recompensezi pe Revolut. Daca esti in cautarea a ceva special, eu sunt specialitatea numarul unu in aria jocurilor si fanteziilor erotice si de dominare. Detin multe lenjerii, jucarii, tocuri, peruci, dar imi place sa primesc unele noi si de la tine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Companie selecta, bombonica extrafina, pentru gusturi rafinate. Sunt Sanziana, stewardesa viselor tale, care te ridica la stele si care este atat de fierbinte incat incendiaza tot cerul, Stiu sa iti pilotez fanteziile si sa te conduc catre extaz, destinatia ta, preferata. Bine ai venit, la bordul aeronavei placerii ! Te voi pregati inainte cat mai bine, fara graba, cu cel mai incitant si vibrant preludiu, pentru cel mai inalt zbor al tau, de pana acum. Decolarea va fi usoara si treptata. Aterizarea poate fi si fortata, daca asta este placerea ta expresa. Pasagerii mei au parte de tot confortul , siguranta de zbor si de cele mai bune servicii, pentru a se simti cat mai bine si a ramane cu cele mai frumoase amintiri. Se pot bucura de muzica buna, filme interzise, multe jucarii si accesorii, de voie buna si de o atmosfera destinsa. Ofer masaj profesional, facial, corporal, la prostata sau la scalp, facesitting, uro, stimulare cu strapon si cu alte jucarii, role play, controlul orgasmului, hand job, foot job, fetisul picioarelor, bikinilor, costumatiilor, ciorapilor, manusilor, tocurilor, fundului, machiajului, etc, fingering, fisting, feminizare, crossdresser, palmuire, epilare, ceruire, tortura sfarcurilor, cbt, porunci, pedepse, umilire verbala, fizica si publica, dominare soft si hard, bondage, mumificare, cuckolding (incornorare ), gfe, fantezii kinky, sugar date/ ralationship, financial / material domination, biciuire, calcat in picioare, gadilat, disciplina, subjugare fortata, imobilizare, etc. . Lista serviciilor ramane deschisa la propunerile voastre. Hai, sa te bucuri alaturi de mine, de cele mai frumoae clipe, fiindca in viata suntem toti pasageri si doar experientele sufletului sunt cele care conteaza ! Accept si cupluri sau doamne. Accept si cadouri sau contraservicii. Am asistenti si asistenta de zbor. Te pot forma ca sclav personal, inclusiv financial slave. Te pot insoti in oras sau in vacante. Ma pot deplasa si la tne, dupa ce ne vom cunoaste mai bine. Ofer conversatii incitante si dominare sau umilire si la telefon, fiindca am o voce facuta pentru asa ceva si imaginatie debordanta. Suna-ma, sa iti rezervi biletul, la clasa vip, oricat de inhibat sau de timid ai fi sau oricat de indraznete ti-ar fi fanteziile si te vei simti ca un vip ! Pasagerii fideli au parte de bonusuri sau reduceri. Central, discret, parcare, conditii deosebite

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
3 minutes ago, siana said:

 Sunt dominatoarea Sanziana si ofer astfel de show-uri.

Nu îmi plac show urile. Îmi place sexul. Și îmi place când fac anumite nebunii sa fie discreție și partenerii cum trebuie. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 15.08.2022 la 14:03, gladiato a spus:

În timp ce dorm .....să-mi facă sex oral hard........

   Sunt vampirita Sanziana...dar nu i-o sug oricui... sug iubitului toata vlaga numai intr-o relatie de tip sugar.

   Si mie imi place sa fiu iubita cand sunt pe jumatate adormita...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Am fantezii cuckold... sa incornorez...

Am fantezii sub dus si in fata oglinzilor...

Imi place sa domin si umilesc in public.

 

Ma mai ard din cand in cand,

dar nu cu orice natang.

Cel mai bine pan-acum

m-a ars soarele, va spun.

Stau la soare, relaxata

si de el sunt mangaiata

 pest tot, cam vara toata.

Si cum am un trup frumos,

m-a ars soarele si-n dos.

Am un dos ce face-n ciuda

si-o scoica buna si uda.

Ce fierbinte mi-este trupul !

S-a topit pe mine, slipul. . .

Ce bine ma prinde bronzul !

Pe buze, intens mi-e rujul !

Bronzul meu e de Dubai.

Intretine-mi-l, de ai

cu ce si te simti in stare

sa-mi dai cu crema de soare

pe spate si pe picioare !

Unge-mi trupul cu ulei,

scipitoare de ma vrei,

cand, pe la spate ma iei,

sa am trupul de matase

si sa fiu alunecoasa

cand iti fac body masaj,

hand job, foot job si drenaj

sau atunci cand calc pe tine,

dac-asa te simti tu, bine! 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Una dintre fantezii, realizabilă chiar implică două femei, una să îmi facă sex oral cealaltă anilingus. Mai apoi un tot oral iar cealaltă să mă penetreze cu un strap-on. Upgrade la fantezie a doua femeie, cea care mă penetrează să fie un shemale de calitate, la final să mă termin la ea în gură și să mă sărute fără să mă aștept.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Eu sunt zana rea, dar buna.

 M-am nascut sa-ti fiu stapana.

M-am nascut sa-ti fac in ciuda,

sa te prefac intr-o umbra

muta, servila, docila

ascultatoare, umila.

darnica si de folos

pe langa fundu-mi frumos

. M-am nascut sa fiu regina

cu tron in a ta inima,

pentru mine, in tacere,

sa porti lupte foarte grele.

Sunt frumoasa si stilata,

celor mai viteji, amanta.

M-am nascut sa ma adori

de cu seara pana-n zori

si cu mintea fermecata,

pentru mine, ziua toata,

sa muncesti, sa sclavuiesti,

dupa mine sa tanjesti.

De azi am sa-ti fac program,

sa ma lingi pan la orgasm,

de mine exploatat,

sa fii, zi de zi in pat,

pana pici extenuat,

pe spate sa-ti dau un bici,

ca de jos sa te ridici,

ca sa o vezi multumita

pe stapana ta, iubita.

Daca ai soriciul gros

si imi stai mereu botos,

am sa te prefac in porc

si-n picioare-am sa te joc !

Daca esti un puturos,

te spanzur cu susu-n jos,

te prefac intr-o statuie

si ti-o dau tare, la muie !

Daca vad ca esti murdar,

de-un ruj strain, vai si-amar !

Te prefac intr-un pisoar !

Daca-n strachini ai calcat,

bataie ai si mancat !

Te prefac intr-o potaie

si mananci numai bataie !

Am sa scuip in gura ta

zicandu-ti fiu de catea !

Daca ai s-o faci de oaie,

cureaua-mi o sa te-ndoaie

ai sa behai stand legat

cu ciorapii mei, de pat,

tapul meu, ispasitor

ai sa fii in dormitor,

fraierul incornorat,

cu straponul, dilatat !

Am sa te oblig s-o sugi

asistentului, prin blugi

si-am sa-ti umplu gura toata,

cu doua sule deodata !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Multe dintre fanteziile pe care le practic sunt inpsirate din cererile clientilor...

   O sedinta de umilire, spre exemplu...in privat sau publica

    Sunt zeita care te face sa tresari si sa te balbai de emotie, in fata careia te simti mic de tot,  cand imi cobor privirea din sferele mele, inalte, spre un biet muritor, ca tine, in zambetul careia de pierzi cu totul, de al carei farmec te lasi invaluit, ale carei talpi le adori si doresti sa calce pe tine, pamant cu ochi, ce esti,. Stiu, ca ti-ai dori sa fii sclavul meu etern. Te pot forma ca sclav personal, fie ca esti  incepator, fie ca esti avansat. Vreau sa fii sclavul meu, incornorat si bancomatul meu, personal. Azi este ziua in care trebuie sa imi pui sub toc tributul, sclavule.  Sumele mai modeste le vei lasa in cutia postala  sau mi le vei trimite pe Revolut si te voi domina, umili verbal si iti voi da porunci la telefon.  Imbraca-te in balerina si da reprezentatii stradale , ca sa  ai cu ce sa imi cumperi lenjeria si jucariile erotice pe care le vreau ! Daca poti mai mult de atat, vei urca scarile in patru labe, pana la usa mea, in timp ce eu te voi bate la fund, iti voi da suturi si te voi trage de par ! Ma voi opri pe scari sa fac pipi direct in gura ta. Te voi curata de tot ce ai in buzunare. Da-mi telefonul la control, ca vreau sa rad de pozele cu tine si cu nevasta-ta ! Gradina zoologica ar da faliment cu niste maimutoi scalambaiati si buni de nimic, ca voi. Aveti fete de milogi si pozitie de sclavi umili, care dau din greu la sapa. Parca nu ati mancat toata viata decat apa, paie si bataie. Pareti niste tristi,  fortati de altii sa stai impreuna. Echipeaza-te in tarfa si stai in patru labe, cu un plug infipt in fund si cu peruca pe cap, sa te trag in poza si sa ii trimit pozele nevestei tale, sa vada cu ce cocota doarme in pat ! Ma voi juca cu tine jocul santajului sau oricare joc te incita si te voi tine in suspans cat de mult iti doresti. Te voi filma in timp ce te voi biciui sau bate cu cureaua, fiindca sunt nevoita sa muncesc, caci tu nu iesti capabil sa imi acoperi toate nevoile existentiale ! Te voi tortura pana la limita suportanilitatii tale, daca iti place sa obtii placerea prin durere. 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Jocuri de rol...

  Mi-ar placea sa ne jucam de-a doctorita cea sexy si pacientul... 

  Doctorita proctolog Sanziana, echipata provocator, pe tocuri, cu manusi medicale si instrumentarul necesar pregatit, te asteapta, la cabinetul ei, sa iti faca un control amanuntit, la prostata, fisting sau masaj cu straponul, dildo, plug, bile ! Am tehnica perfectionata in timp, igiena impecabila si rabdare, te iau usor, sunt atenta la detaliile care te fac sa te simti bine. Arat bine in orice pozitie, te pot stimula si vizual, daca iti place sa ma privesti cum ma joc eu, cu vibratorul sau cu alte jucarii sau ne putem stimula reciproc cu jucarii sau prin hand job. Daca vii la mine, cu un bax de apa, sucuri si alte bauturi,  te poti bucura de un dus abundent al pasaricii mele ! 

  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Stai, cum te pun eu, sub fundul meu, frumos, perna de sezut, ce esti ! Ai fata de perna, pufoasa, si vreau sa ti-o mototolesc cu dosul meu, impunator. Sub dosul meu este locul tau, perna decorativa, ce esti. Treci, unde iti este locul ! Multumeste-mi pentru fiecare part cu care te parfumez ! Am un posterior facut inadins sa faca in ciuda, sa fie adorat si lins. Fundul meu este slabiciunea ta si placerea ta ascunsa. De azi vei fi sclavul fundului meu iar fundul meu seful fetei tale ! Vreau sa ma frec cu el de fata ta si sa te sufoc cu el. Iti place sa mergi cu mine, sa imi cumperi lenjerie si sa ma vezi cum o probez, in cabina de proba ? Fundul meu, frumos, merita lenjeria cea mai fina, mai eleganta si mai provocatoare, asa ca scoate cardul, atunci cand scoti limba ! Stiu, ca visezi  sa imi lingi frisca sau bomboane de ciocolata, topite intre fese... Sa imi cumperi cele mai fine bomboane de ciocolata ! Stiu, ca vrei sa ne jucam de-a doctorul, medical play, sa imi iei temperatuira din popou, sa imi faci clisma si sa imi introduci supozitoare... Iti place sa ma vezi cu bile sau un dildo infipt in dos, pe care apoi, sa ti-l dau, sa il sugi, Muisor sau sa te sodomizez in acelasi timp si pe tine cu straponul ... Stiu, ca ai vrea sa probam impreuna , concomitent, un dildo cu doua capete ... ca iti place sa fac din tine tampaxul meu sau tarfulita mea ...stiu, ca iti place pegging si sa te musc de sfarcuri...si eu stiu s-o fac cel mai bine... Stiu, ca iti place sa te iau de par si sa te fortez, sa ma lingi, in timp ce te iau la palme ...Daca nu ma lingi bine am sa  te biciuiesc  sau am sa iti prind cleasti de rufe de urechi, de testicule, de maini, de spate si am sa scriu pe tine : TREANTA !

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   De azi, sa ma pupi in fund, sa ma adori, sa imi saruti talpile, sa imi mirosi bikinii, ciorapii, pijamalele sau sa imi bei sucul si dimineata, si seara , va face parte din ritualul tau zilniic ! Ai sa mananci doar ciorba de pipi toata saptamana, ca sa faci economii, pentru a ma finanta pe mine ! Stai, pe post de suport, ca sa citesc reviste de pe spatele tau ! Am sa te trimit la cumparaturi cu un plug infipt in fund, dupa ce am sa iti fac clisma ! Ai sa te tin inchis in casa toata ziua, cat timp eu sunt plecata la munte cu altul, ca sa imi deretici si faci treburi ! Daca nu faci tot ce te pun sa faci, ai sa mananci bataie in loc de cina ! Ai sa porti o bentita cu coarne cand esti cu mine si ai sa iti tatuezi fruntea cu ; INCORNORAT sau SCLAV UMIL sau SCLAV MASOCHIST ! De azi, sclavule,  imi vei fi obiect de studiu, pentru doctorat ! Du-te, sa imi cumperi bikini comestibili, sa ii mananci de pe mine ! Du-te sa imi cumperi o centura noua pentru strapon, sa fac din tine caprita si sorcova mea ! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...