Jump to content

Fantezii sexuale

Recommended Posts

La 04.06.2022 la 19:11, extraterestru78 a spus:

Chiar sunt curios de răspunsul pe care-l va da @siana😂😂

Multumesc si tie, de interes ! Se pare ca ai interesul mare si tare, dar curajul mic. Ca fapt divers, tu de pe ce planeta ai aterizat aici ?

Eu sunt secretara de care ai nevoie. Sunt cea mai buna secretara pe care ai avut-o pana acum. . Eu iti alung oirice durere de cap, monotonia, stresul,, iti inveselesc ziua si iti optimizez munca. Am un Cv impresionant. Sunt titrata, prezentabila, open minded, joviala, ingrijita, eleganta, cu experienta in campul muncii, bine pregatita, pentru orice noua provocare, energica si nu port lenjerie pe sub rochita sau fusta, ca sa poti conecta mai usor la devis-ul meu, cablul tau, de date. Sunt sigura, ca chiar acum iti imaginezi cum m-ai urca sus, pe birou, mi-ai ridica rochita vaporoasa, in timp ce eu mi-as incolaci picioarele in jurul tau si stiu, ca ti-ar sta tare bine cu boticul tau, pofticios, lipit de piersicuta mea, zemoasa si apetisanta. Chiar daca acasa ai tortul, eu sunt cel putin cireasa care simti ca iti lipseste. Ma numesc Sanziana si alaturi de mine te poti bucura de companie ( atat la mine, cat si in diverse deplasari, in oras sau in vacante), de masaj profesional; din talpi pana in varful capului, de sedinte de dominare, de sesiuni de fetisuri, de fantezii kinky, sau de show-ri de calitate si de placere la cote inalte, chiar extrema. Detin jucarii, lenjerii, peruci pentru travesti, tocuri. Vara asta poate fi cea mai fierbinte, interesanta, distractiva, relaxanta si frumoasa vara a ta, alaturi de mine. Dupa ce ma vei cunoaste, stiu, ca iti vei dori sa ma pastrezi doar pentru tine.

• Haha 1
  • 4 weeks later...
  • Replies 973
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ai gasit raspunsul la intrebarea ta, "De ce ai fost banat" Pentru lingerism,pupincurism.Adica esti un limburic anal modificat genetic.

Ai gasit raspunsul la intrebarea ta, "De ce ai fost banat" Pentru lingerism,pupincurism.Adica esti un limburic anal modificat genetic.

Mi-aș dori dimineața , pe la 7 sa ma ia de fata , sa ma țină de gat , sa mi-o tragă rău , sa ma pună apoi capra și sa îmi țină cu mâna de fata in timp ce ii sug un deget , sa termine , sa mergem la du

Posted Images

Am fesele fierbinti... Mi-ar placea sa topesc intre ele si pe ele inghetata, pe care tu sa o lingi si sa iti vorbesc murdar si umilitor in acest timp. Hai, lingaule, da mai rapid din limba ! Fa-mi masaj cu limba ! Ia-mi temperatura din fundulet, cu limba !

Nurse play ...

Sus, pe pat, la control,

pervers si la fundul gol,

sa iti verific rozeta

si sa-ti mangai eprubeta, 

sa vad daca-ti este sparta,

daca sperma ti-e diluata ,

sa-ti faca masaj la prostata,

sa vad,  daca mana mea, toata

incape, cand te dilat, 

daca vrei si epilat,

inghinal sau torturat

ori de mine abuzat,

dupa ce te leg de pat,

sa fii, draga iepurila !

Ia, de aici, o pastila !

• Like 1

Vrei sa iti fiu sefa, directoarea sau secretara, pe care sa o gasesti la birou cocotata pe tocuri si imbracata doar cu un sacou crapat pe toate partile si cu nimic pe dedesubt ?

Sa ma privesti cum ma aplec si mi se vezi tot ce am mai apetisant, prin crapaturile sacolui ? Sa incepi, sa ma lingi cu pofta...sa facem cele mai perverse lucruri ,preuna ? Am tot ce trebuie pentru  a-ti satisface acest tip de fantezie.

3 hours ago, siana said:

Vrei sa iti fiu sefa, directoarea sau secretara, pe care sa o gasesti la birou cocotata pe tocuri si imbracata doar cu un sacou crapat pe toate partile si cu nimic pe dedesubt ?

Sa ma privesti cum ma aplec si mi se vezi tot ce am mai apetisant, prin crapaturile sacolui ? Sa incepi, sa ma lingi cu pofta...sa facem cele mai perverse lucruri ,preuna ? Am tot ce trebuie pentru  a-ti satisface acest tip de fantezie.

Mamaie, la 50 de ani tot prostituată ai rămas?

S-a ales praful de tine și de pizda ta spartă, cine crezi că plătește o epavă că tine

Și 50 lei e mult la cat ești de distrusă 

• Minus 1
  • 2 weeks later...

Ma suna unii, fara casa, fara masa, fara bani, fara job, cica vor sa imi fie sclavi personali...sa imi ofere anumite servicii in schimbul dominarii, limbi  sau sula lor pretioasa si nemaivazuta...sau sa ii bag eu, la produs... Adica, sa ii adun eu, de pe strada, pe toti maidanezii...sa le ofer cazare si mancare gratis...eventual, sa ma transform in proxeneta. Cand ii intreb cu ce mi-ar putea fi utili, nu se pricep la nimic, nici sa cumpere o sticla de apa plata. Nu au nici o meserie. Cica mi-ar da cu matura si mi-ar spala o farfurie...dar cred ca nici la alea nu se pricep. Cred ca au creierul clocit.

M-ar interesa un croitor, unul care stie sa faca mobilier, un mester, care sa stie, sa faca reparatii prin casa, unul care sa imi sape sau amenajeze gradina, un medic estetician, daca doriti servicii contra servicii. Accept si cadouri, mai substantiale. Nimeni nu are nevoie de paduchi lati.

• Haha 3
Acum 46 minute, siana a spus:

Ma suna unii, fara casa, fara masa, fara bani, fara job, cica vor sa imi fie sclavi personali...sa imi ofere anumite servicii in schimbul dominarii, limbi  sau sula lor pretioasa si nemaivazuta...sau sa ii bag eu, la produs... Adica, sa ii adun eu, de pe strada, pe toti maidanezii...sa le ofer cazare si mancare gratis...eventual, sa ma transform in proxeneta. Cand ii intreb cu ce mi-ar putea fi utili, nu se pricep la nimic, nici sa cumpere o sticla de apa plata. Nu au nici o meserie. Cica mi-ar da cu matura si mi-ar spala o farfurie...dar cred ca nici la alea nu se pricep. Cred ca au creierul clocit.

M-ar interesa un croitor, unul care stie sa faca mobilier, un mester, care sa stie, sa faca reparatii prin casa, unul care sa imi sape sau amenajeze gradina, un medic estetician, daca doriti servicii contra servicii. Accept si cadouri, mai substantiale. Nimeni nu are nevoie de paduchi lati.

Si eu am avut multe cereri de genu🤣🤣🤣

• Like 1
  • Haha 1
  • 3 weeks later...

: M-am nascut sa iti fiu sefa, tu, sa-mi fii marioneta. . Eu mistress si tu submis, e-al tau, cel mai frumos vis. Sunt inspector sanitar . Dezbracarea, asadar ! Fara nici un protocol, scoate limba, la control ! Iti fac inspectie sanitara in dos si la pielea goala. Vin, sa-ti inspectez si casa, si masina, si terasa ! Dau amenzi usturatoare , celui care-i o putoare. Daca n-ai curat in casa, iti aplic o suprataxa ! Sunt stapana Sanziana si ofer o gama larga de jocuri, fetisuri si fantezii de dominare, masaj profesional corporal, facial, la prostata, la scalp, stimulare cu strapon sau cu alte jucarii, facesitting, uro, hand job, foot job, masturbare reciproca, dus impreuna, role play, mommy play, nurse play, teacher play, foot fetish legs, nylon fetis, lingerie fetish, ass play, heels fetish, fingering, fisting, spanking, bondage, orgasm control, trampling, biciuire, porunci, pedepse, disciplina, doghi play, gfe, cbt, incornorare, dominare soft si hard, umilire, feminizare, crossdressing, bodystockings, etc. All insclusive ofer numai intr-o relatie / intalnire de tip sugar, cu un daddy sugar. Ofer servicii de calitate, acordand o atentie deosebita nevoilor si dorintelor speciale ale fiecaruia. Putem viziona impreuna filme xxx sau le putem face impreuna. Te pot finaliza si la telefon si te pot domina si la distanta. Astept sa fiu rasplatita si primesc bonificatii si pe Revolut, cadouri si contraservicii. Te astept, cu voie buna si cu muzica buna. Discret, select, central, parcare, 

Ah, lupulache, ma excita rau, limba ta, lunga ! ! Sunt Scufita Rosie si stau la plaja, pe balcon, in costumul Evei, asteptandu-te cu picioarele larg desfacute, sa vii, sa ma ungi cu ulei pe tot trupul si sa im i iei temperatura dintre fese si din scoica, mea, umeda si fierbinte, cu limba sau cu termometrul tau, gros ! Vino, sa ne racorim sub dus impreuna ! Vino, sa te dresez si domesticesc ! Pot face din tine catelusul meu, submis, care sta toata noaptea legat de clanta usii, sa ma pazeasca iar dimineata ma trezeste cu latraturi. Iti pun pe jar aprins inima si te fac sa ma ai in visele tale zi si noapte. Iti pot oferi pedepse si recompense, te pot umili, pot fi blanda si tandra cu tine sau cat de dura ai autoritara iti doresti. De ce ti-au crescut urechile atat de mari, lupulache, fiindca te-am tras de ele si ti-a placut sa ma auzi cum iti vorbesc murdar ? Sunt mistress Sanziana, cea dupa care ti se aprind talpile si imaginatia, de cum ma vezi. Sunt o femeie stilata, dezinvolta, cu atitudine, si iti pot indeplini cele mai indraznete fantezii. Imi place sa domin, sa te feminizez, sa detin controlul. Imi plac jocurile erotice si sunt deschisa la noi provocari. In relatii de lunga durata, de tip sclav personal-stapana sau de tip sugar, accept si cadouri si contraservicii. Ofer conversatii fierbinti si la telefon si dominare la distanta, daca ma recompensezi pe Revolut. Daca esti in cautarea a ceva special, eu sunt specialitatea numarul unu in aria jocurilor si fanteziilor erotice si de dominare. Detin multe lenjerii, jucarii, tocuri, peruci, dar imi place sa primesc unele noi si de la tine.

• Like 1
  • 2 weeks later...

Companie selecta, bombonica extrafina, pentru gusturi rafinate. Sunt Sanziana, stewardesa viselor tale, care te ridica la stele si care este atat de fierbinte incat incendiaza tot cerul, Stiu sa iti pilotez fanteziile si sa te conduc catre extaz, destinatia ta, preferata. Bine ai venit, la bordul aeronavei placerii ! Te voi pregati inainte cat mai bine, fara graba, cu cel mai incitant si vibrant preludiu, pentru cel mai inalt zbor al tau, de pana acum. Decolarea va fi usoara si treptata. Aterizarea poate fi si fortata, daca asta este placerea ta expresa. Pasagerii mei au parte de tot confortul , siguranta de zbor si de cele mai bune servicii, pentru a se simti cat mai bine si a ramane cu cele mai frumoase amintiri. Se pot bucura de muzica buna, filme interzise, multe jucarii si accesorii, de voie buna si de o atmosfera destinsa. Ofer masaj profesional, facial, corporal, la prostata sau la scalp, facesitting, uro, stimulare cu strapon si cu alte jucarii, role play, controlul orgasmului, hand job, foot job, fetisul picioarelor, bikinilor, costumatiilor, ciorapilor, manusilor, tocurilor, fundului, machiajului, etc, fingering, fisting, feminizare, crossdresser, palmuire, epilare, ceruire, tortura sfarcurilor, cbt, porunci, pedepse, umilire verbala, fizica si publica, dominare soft si hard, bondage, mumificare, cuckolding (incornorare ), gfe, fantezii kinky, sugar date/ ralationship, financial / material domination, biciuire, calcat in picioare, gadilat, disciplina, subjugare fortata, imobilizare, etc. . Lista serviciilor ramane deschisa la propunerile voastre. Hai, sa te bucuri alaturi de mine, de cele mai frumoae clipe, fiindca in viata suntem toti pasageri si doar experientele sufletului sunt cele care conteaza ! Accept si cupluri sau doamne. Accept si cadouri sau contraservicii. Am asistenti si asistenta de zbor. Te pot forma ca sclav personal, inclusiv financial slave. Te pot insoti in oras sau in vacante. Ma pot deplasa si la tne, dupa ce ne vom cunoaste mai bine. Ofer conversatii incitante si dominare sau umilire si la telefon, fiindca am o voce facuta pentru asa ceva si imaginatie debordanta. Suna-ma, sa iti rezervi biletul, la clasa vip, oricat de inhibat sau de timid ai fi sau oricat de indraznete ti-ar fi fanteziile si te vei simti ca un vip ! Pasagerii fideli au parte de bonusuri sau reduceri. Central, discret, parcare, conditii deosebite

• Like 1
3 minutes ago, siana said:

Sunt dominatoarea Sanziana si ofer astfel de show-uri.

Nu îmi plac show urile. Îmi place sexul. Și îmi place când fac anumite nebunii sa fie discreție și partenerii cum trebuie. 

• Like 1
Chiar acum, AdrianRe a spus:

Pe ce numar te contactez, Siana?

0790546873.

Iti voi da link cu site-ul unde ma promovez, sa vezi pozele si anunturile mele. 

La 15.08.2022 la 14:03, gladiato a spus:

În timp ce dorm .....să-mi facă sex oral hard........

Sunt vampirita Sanziana...dar nu i-o sug oricui... sug iubitului toata vlaga numai intr-o relatie de tip sugar.

Si mie imi place sa fiu iubita cand sunt pe jumatate adormita...