Sari la conținut

Lulu 0734085639


lulu666

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

iti multumesc ca m-ai facut proasta.

 

se pare ca esti un user foarte apreciat pe la cluj.

Mi-a placut raspunsul tau :) , nu prea avem ce sa facem si ei au dreptul la viata :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Stimabili,    :hihat

 

Cu o oarecare intarziere, raportez de la fata locului.

 

Recent revenit pe la Cluj, sambata ii trimit un mesaj Evei, prin care imi exprim dorinta de a o vizita, pentru a afla ca alti colegi mai sprinteni ii ocupasera deja agenda zilei, asa ca nu mi-a ramas decat sa ma programez pentru duminica la "prima" ora. Duminica, citesc forumul si observ acest thread, asa ca ma decid sa o anunt pe Eva ca mi-ar placea sa ni se alature si Lulu, dorinta acceptata prompt, spre incantarea mea.

 

 

Locatie: nota 10

- detali suplimentare in recenzia de pe thread-ul Evei

 

Aspect: nota 9.5 (subiectiv)

- 28 ani declarati, eu i-as fi dat mai degraba maxim 25, ceea ce pentru mine e un plus major

- slim, cu sani "perky"

- un fundulet de dimensiune perfecta pentru gusturile mele

- tatuaje ce pot fi observate si in poze, dar din punctul meu de vedere, cat se poate de potrivite

 

Atitudine: nota 9.5

- Putin mai rezervata intial, comparativ cu Eva, dar dupa ce am inceput sa ne cunoastem, a oferit un GFE foarte bun

 

Actiune: nota 10+

- threesome fantastic cu 2 tipe superbe

- mota e suficient de informativa incat  sa nu simt nevoia sa intru in alte detalii, cu o mica expceptie

- imi va ramane ceva timp intiparita pe retina o imagine cu Lulu frematand de placere sub atingerile mele, in timp ce Eva reusea sa ma termine cu un oral fenomenal

 

Overall: nota 9.90

Daca revine pe la noi, voi recidiva.

  • Like 11
Link spre comentariu

iti multumesc ca m-ai facut proasta.

 

se pare ca esti un user foarte apreciat pe la cluj.

Wow, dar ce m-ai impresionat. Tot, tot, tot is distrus. :slap2

 

Daca tot nu poti iesi din gandirea de curva, de ce nu-mi accepti sfatul si lucrezi cu pizda decat cu orizontul restrans pe care-l ai?

Eu, diferit fata de tine, nu trebuie sa fiu apreciat. Neaparat a trebuit sa-ti mai dovedesti prostia. (Una desteapta intelegea sfaturile din postingu initial, dar na.... fiecare cu cat poate.)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:ClujNapoca
  • Oras:ClujNapoca

Wow, dar ce m-ai impresionat. Tot, tot, tot is distrus. :slap2

 

Daca tot nu poti iesi din gandirea de curva, de ce nu-mi accepti sfatul si lucrezi cu pizda decat cu orizontul restrans pe care-l ai?

Eu, diferit fata de tine, nu trebuie sa fiu apreciat. Neaparat a trebuit sa-ti mai dovedesti prostia. (Una desteapta intelegea sfaturile din postingu initial, dar na.... fiecare cu cat poate.)

haroun, team crezut un om mai educat decat esti.

 

nu mă interesează despre ce ați discutat, însă ORICARE femeie trebuie respectată

aici, din scrisele tale nu reiese acest lucru. DA, întradevăr sunt unele (mai ales cele bătrăne și cu țâțele făcute - nereușite) care merită soarta și merită vorbele mai dure.

 

ÎNSĂ eva_bruneta NU face parte din acele care nu merită respectul și vorbele frumoase.

 

aici, domnule coleg ai greșit, trebue să recunoști

  • Like 3
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

haroun, team crezut un om mai educat decat esti.

 

nu mă interesează despre ce ați discutat, însă ORICARE femeie trebuie respectată

aici, din scrisele tale nu reiese acest lucru. DA, întradevăr sunt unele (mai ales cele bătrăne și cu țâțele făcute - nereușite) care merită soarta și merită vorbele mai dure.

 

ÎNSĂ eva_bruneta NU face parte din acele care nu merită respectul și vorbele frumoase.

 

aici, domnule coleg ai greșit, trebue să recunoști

 

SUBSCRIU, este o femeie care merita respect.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

dupa o lipsa de aproape 2 luni de pe forum ... revin ca sa continui cititul pe forum ...(nu fac recenzii) ... si observ ca minunatul si stimabilul nostru coleg Haroun  nu mai e... GREAT !... din pacate a trebuit sa treaca atatea luni ca sa "dispara"....dar e bine si asa. Va fi mult mai mare liniste...

Scuze de off topic... :) am simtit nevoia sa o scriu !... Spor tuturor shogorilor !

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

dupa o lipsa de aproape 2 luni de pe forum ... revin ca sa continui cititul pe forum ...(nu fac recenzii) ... si observ ca minunatul si stimabilul nostru coleg Haroun  nu mai e... GREAT !... din pacate a trebuit sa treaca atatea luni ca sa "dispara"....dar e bine si asa. Va fi mult mai mare liniste...

Scuze de off topic... :) am simtit nevoia sa o scriu !... Spor tuturor shogorilor !

 

Nu-i vorbă că ar fi proscris pe viață. Orice user banat are posibilitatea să revină în 2 minute dacă vrea.

  • Like 1
  • Minus 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...