Sari la conținut

0749906919 si 0754879711 larissa 300 l ora 19 ani


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Alex1199 da , mai am un topic ... O sa vezi acolo comentarii de la persoane care nu au fost niciodată la mine 😂

Èšinând cont că unul dintre aceia care au lăsat comentarii nu stie nici macar sa faca diferenta dintre o alunita si o buba e clara treaba 😂😂

Si daca unii jignesc o persoană pe care nu o cunosc personal asta spune multe despre ei , nu despre mine . Eu nu o sa stau sa le raspund la jigniri , nu imi sta in caracter . Prefer să dau dovadă de bun simt si sa las lumea sa vorbeasca 😊

Link spre comentariu

Alex1199 da , mai am un topic ... O sa vezi acolo comentarii de la persoane care nu au fost niciodată la mine 😂

Èšinând cont că unul dintre aceia care au lăsat comentarii nu stie nici macar sa faca diferenta dintre o alunita si o buba e clara treaba 😂😂

Si daca unii jignesc o persoană pe care nu o cunosc personal asta spune multe despre ei , nu despre mine . Eu nu o sa stau sa le raspund la jigniri , nu imi sta in caracter . Prefer să dau dovadă de bun simt si sa las lumea sa vorbeasca 😊

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu nici macar nu am facebook facut cu acest nr de telefon 😂😂 nu stiu ce ai vazut tu dar pe mine sigur nu m-ai văzut 😂😂😂

Ești logata pe Fb cu acest număr, sau ei au cont cu nr tau.

Indienii apar in poze, nu tu.

Poti verifica.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Domnișoara Florina... Sau doamna

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  hopa identitatea reala ?

Am aruncat si eu o privire dar spun pas clar la asa fizic 300 de lei e enorm 

Link spre comentariu

Voi nu înțelegeți un lucru . Eu nu am cont de facebook facut cu acest nr de telefon . Nu sunt nici pestuita si nici sechestrata 😂😂 unii dintre voi va uitati prea mult la desene 😂😂 sincer ma amuz cu voi , chiar imi sunteti dragi 😂😂😂

Numele meu nu este Florina . Cine nu crede poate veni la mine si va pot arata buletinul in pusca mea 😂😂

300 de lei era prețul pentru o ora cand făceam deplasări. Cui nu ii place sa meargă la alta sau sa isi faca o laba linistit 😂😂😂 repet ... cine a fost la mine stie ce fel de persoana sunt si stie ca nu sunt de etnie romă 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Voi nu înțelegeți un lucru . Eu nu am cont de facebook facut cu acest nr de telefon . Nu sunt nici pestuita si nici sechestrata unii dintre voi va uitati prea mult la desene sincer ma amuz cu voi , chiar imi sunteti dragi

Numele meu nu este Florina . Cine nu crede poate veni la mine si va pot arata buletinul in pusca mea

300 de lei era prețul pentru o ora cand făceam deplasări. Cui nu ii place sa meargă la alta sau sa isi faca o laba linistit repet ... cine a fost la mine stie ce fel de persoana sunt si stie ca nu sunt de etnie romă

 

Inseamna ca ai o sora geamana sincer daca nu esti tu cea din contul de fb :laugh2 

Link spre comentariu

Inseamna ca ai o sora geamana sincer daca nu esti tu cea din contul de fb :laugh2

 

Vino tu in seara asta la mine , iti dau eu 50 de lei de taxi sa te convingi . Deja exagerări . Dacă eu sunt fata de pe facebook stau si o ora cu tine fără bani . Promit . După intri aici si lasi comm si le spui si celorlalti daca eu sunt fata pe fb sau nu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Vino tu in seara asta la mine , iti dau eu 50 de lei de taxi sa te convingi . Deja exagerări . Dacă eu sunt fata de pe facebook stau si o ora cu tine fără bani . Promit . După intri aici si lasi comm si le spui si celorlalti daca eu sunt fata pe fb sau nu

 

Hai sa gandim logic lasand gluma la o parte e o asemanare de zici ca sunteti facute la comanda

Link spre comentariu

Hai sa gandim logic lasand gluma la o parte e o asemanare de zici ca sunteti facute la comanda

 

Serios? Ai fost tu la mine sa vezi ca eu sunt aia de pe fb ? Cand o sa vii la mine si o sa vezi ca eu sunt fata aia de pe fb atunci poti sa comentezi . Pana atunci eu zic sa o lasi balta . O seara frumoasa !! 😙

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dacă facem o căutare după al doilea număr de telefon pe Facebook... Spusele lui xtreme89 se confirmă. Altfel... cine are nr tău și l-a asociat unui cont Facebook? Cam multe "coincidente".

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Dacă facem o căutare după al doilea număr de telefon pe Facebook... Spusele lui xtreme89 se confirmă. Altfel... cine are nr tău și l-a asociat unui cont Facebook? Cam multe "coincidente".

 

Uitete la poza de pe prima pagina si uitete la poza de profil e trasa la Xerox e sorsa geamana ce _)_ mea e ?

Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Serios? Ai fost tu la mine sa vezi ca eu sunt aia de pe fb ? Cand o sa vii la mine si o sa vezi ca eu sunt fata aia de pe fb atunci poti sa comentezi . Pana atunci eu zic sa o lasi balta . O seara frumoasa !!

 

Aoleu stai usor nu lua foc ca am cu inima vrei sa ma ai la suflet

Putin imi pasa mie de poze sau alte comentarii de pe aici sincer nu ma atragi prin nimic deci o vizita din partea mea cade din start ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...