Sari la conținut

Razbunarea ! ☠️ Episodul 1.


Postări Recomandate

  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Daca faci ca ei, te transformi. Devii unul dintre ei: o fiara. Invata sa intorci celalalt obraz. Fii umila! Nu musca mana care te hraneste! Lasa privirea in jos si nu incerca sa-ti faci singura dreptate. Binele facut acum ti ve intoarce insutit in viitor.

Voi nu stiti povestea! Sa fii facuta proxeneta pt ca iti ajuti prietena cu postari e aberant.

Sa continui sa strici topice , iarasi e aberant. Sa jignesti o persoana fara sa o cunosti , e aberant

Sa fii invidios e aberant. Acum am moderare ! Aberatiile dispar;) dar nj si razbunarea mea !!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Aoleu :)) am fost prea educata si fina timp de 4 luni

Pana mi-am gasit solutia ;) sa ii supun tacerii permanente . S suferintei;)

In mod cert razbunarea este dulce. Probleme vor fi cu implementarea.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Voi nu stiti povestea! Sa fii facuta proxeneta pt ca iti ajuti prietena cu postari e aberant.

Sa continui sa strici topice , iarasi e aberant. Sa jignesti o persoana fara sa o cunosti , e aberant

Sa fii invidios e aberant. Acum am moderare ! Aberatiile dispar;) dar nj si razbunarea mea !!!!

Am fost sarcastic cu postarea aia. Ador femeile cu personalitate.

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Sa ai note de 9 si 10 sa te faci placuta si sa arda invidia in tine, sa invadezi topicele cu jigniri , sa pui la indoiala recenziile membrilor cunoscuti, e aberant ! Eu nu aberez . Eu ma razbun. E simplu.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

si inca ceva , imi apar teritoriul ! Cu dintii !!!

Ai decis sa pui piciorul in prag. Excelent! Nu stiu de ce, nici nu conteaza. Un singur sfat, fie el si nesolicitat: nu uita sa faci distinctie clara intre real si virtual.

Succes!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

si inca ceva , imi apar teritoriul ! Cu dintii !!!

Ai grija sa nu zboare dintii!😂😂

 

PS: Sunt multi nebuni care nu se rezuma numai la o "bascalie" pe forum si o iau personal in viata civila.

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Ai decis sa pui piciorul in prag. Excelent! Nu stiu de ce, nici nu conteaza. Un singur sfat, fie el si nesolicitat: nu uita sa faci distinctie clara intre real si virtual.

Succes!

Puneam piciorul in prag . In pragul real . Acum m -am hotarat sa o fac si online. Motivul ? retragerea.

Inainte nu dadeeam importanta . Si nu s-a simtit niciodata la buget. Am crezut ca daca o sa intorc cu aceeasi moneda , o sa am de pierdut.

Acum nu mai am ce sa pierd;) am moderare. Nu ma mai intereseaza.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

Puneam piciorul in prag . In pragul real . Acum m -am hotarat sa o fac si online. Motivul ? retragerea.

Inainte nu dadeeam importanta . Si nu s-a simtit niciodata la buget. Am crezut ca daca o sa intorc cu aceeasi moneda , o sa am de pierdut.

Acum nu mai am ce sa pierd;)

Stai linistita ca nu te retragi definitiv...o sa mai apari, sunt sigur 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cand te maturizezi?

 

Raffa nu e frumos sa te iei de fata cand esti special pe site pentru ca te plictisesti fara hahaiala..stii ce zic.

 

Dar voi? ;)

 

 

Iti dai seama ca e retorica intrebarea :))

  • Like 31
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Raffa nu e frumos sa te iei de fata cand esti special pe site pentru ca te plictisesti fara hahaiala..stii ce zic.

 

 

Nu stiu ce zici, mai ales ca nu stiu cine esti.

Nu ma luam de fata (acum).

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

cine-o suparat-o ma pe Inesuka ??

Nimeni. M-am maturizat. Datorita acestui forum. si m-am gandit sa imi reglez conturile cu toti cei care mi-au stricat topicele.

Incep cu ghost11 de pe Oradea;) cum am zis, iert dar nu uit;)

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu inteleg chestia asta cu dusmaniile, dusmanii de orice fel. Nu o inteleg si pace. Ce Dumnezeu nu-ti mai ajunge de ajungi sa te iei de toti si toate (aparent) cu (orice/un) motiv anume ? Pai normal ca devin si fetele tigri, ce sa faca, sa accepte toate ... cele (ca sa nu zic mai mult)... :(

 

Ma rog, parerea mea (poate sunt eu mai... prost... recunosc)... :blushing2 :blushing2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Iar ghost11 trebuie sa inteleaga faptul ca.. un cont pe nimfomane nu e in pula mea doar pt fazan !!! Ca un disperat

Din 1000 de postari , 900 sunt la fazan , 100 hartuire la ines. Vreau dreptate!! Vreau curatenie !!!

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Nu inteleg chestia asta cu dusmaniile, dusmanii de orice fel. Nu o inteleg si pace. Ce Dumnezeu nu-ti mai ajunge de ajungi sa te iei de toti si toate (aparent) cu (orice/un) motiv anume ? Pai normal ca devin si fetele tigri, ce sa faca, sa accepte toate ... cele (ca sa nu zic mai mult)... :(

 

Ma rog, parerea mea (poate sunt eu mai... prost... recunosc)... :blushing2 :blushing2

👌ðŸ½
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

Iar ghost11 trebuie sa inteleaga faptul ca.. un cont pe nimfomane nu e in pula mea doar pt fazan !!! Ca un disperat

Din 1000 de postari , 900 sunt la fazan , 100 hartuire la ines. Vreau dreptate!! Vreau curatenie !!!

"SA FIE PACEEE"

 

"VICTORIE"

 

SA FIE PACEEEEE"

 

by Floricica sansatoarea😂😂

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Voi face un topic special si voi explica acolo aceasta schimbare a mea. Ca si idee principala. Reeducare!

Reeducarea membrilor de pe Nimfomane! Care e cea mai buna metoda de a educa o persoana? Exemplul personal. Preia initiativa.

...VA URMA.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...