Sari la conținut

New Zen Massage


Postări Recomandate

Va așteaptă intr-o locație ultracentrală sa va relaxați alături de maseuzele noastre. Prețuri și serviciile noastre sunt:

Boddy Massage 160

Thailandez Massage 200

Thailandez dus asistat 250

Thailandez full (dus asistat și jucării erotici) 300

Programul nostru 13-22

Vom reveni săptămâna aceasta cu poze

Pentru programări 0741921327

Link spre comentariu

Cu treaba prin centru am zis sa vizitez acest nou salon , am sunat ,am facut programare in 10 minute,locatia pe stefan langa mama mia . Ajung la locatie ma intampina 2 fete una blonda putin mai pufoasa dar super ok si cealanta bruneta slim , aleg sa intru cu blonda , blondele fiind slabiciunea mea , achitat 200 ora, finalizare orala, camera f ok curata,prosoape curate,incepe cu un masaj bine executat ,timp in care imi ramasese gandul la bruneta si cer o reducere pt sedinta cu 2,am achitat diferenta de 150 si la treaba,ce a urmat e din filmele xxx , cam ce fantezie am avut am indeplinito, accept sarutari,69,fk,gfe ,fingering .prima finalizare a fost cim cu blonda nu retin numele,a doua c pe sanii brunetei,imi tremurau picioarele cand am plecat.De revenit ,note de 9 atat pt fete cat si pt spatiul ,minusuri slapi,nu stiu daca erau si loc de parcare era in fata spatiului nu stiu daca a lor dar nu am stiut de el

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...