Sari la conținut

povesti fetishiste si bdsm povestit in detaliu


Postări Recomandate

Odata ajunsi in studio, mi-a pus o zgarda metalica, pe care a incuiat-o cu un lacat, prinzand si o lesa metalica de respectiva zgarda, dupa care mi-a poruncit sa ingenunchez. In tot acest timp, cat Bizzarlady Sahra s-a ocupat de mine, Lady Nicole se uita cu o privire foarte perversa. Aici am avut o ultima discutie in care am stabilit ultimile detalii, in care Lady Nicole a mai adaugat ceva nou. S-a ridicat, a luat o pereche de catuse metalice, mi-a pus mainile la spate si m-a legat cu acele catuse, imposibil de desfacut fara cheie. Apoi a luat o masca pt somn (ochelari somn - nu vezi nimic si se prind cu elastic de cap) pe care mi-a pus pe ochi. Nu mai vedeam nimic, auzeam doar vorbindu-se in germana, pe care nu o stapanesc foarte bine si pasii unei persoane incaltata cu tocuri. Apoi am simtit maini multe 4-6, care ma mangaiau pe tot corpul, provocandu-mi o stare de excitare fantastica. Apoi am simtit cum o mana se opreste in dreptul anusului si incepe sa maseze si sa puna lubrefiant. La un moment dat am simtit un corp dur, dar subtire care imi intra in anus, dupa care m-am simtit invadat de ceva lichid in anus. Aveam sa aflu mai tarziu ca mi-au bagat cu o seringa fara ac, lubrefiant dilatator, ca sa se relaxeze muschii si sa ma poata penetra cat mai usor. Dupa infuzia de lubrefiant am simtit cum ceva imi intra in anus, fortand cat mai mult. Dupa ce a intrat tot, am simtit ca este vorba de un butt-plug, pe care au inceput sa-l umfle cu pompita lui. Dupa care Lady Nicole mi-a poruncit sa deschid gura si mi-a bagat un penis. A inceput sa ma futa in gura, tinandu-ma de cap. La un moment dat Lady Nicole imi scoate acea masca pt somn si constat ca de fapt sun futut in gura de catre un barbat cu o pula reala, nu de o femeie cu strap-on. Aici cele doua doamna, Lady Nicole si Bizzarlady Sahra au inceput sa ma umileasca si verbal, pe langa faptul ca ma incurajau sa sug acea pula si imi impingeau capul ca sa o sug mai bine. Dupa vreo 5 min de supt pula, tipul a terminat in gura mea, iar eu am fost pus sa inghit tot.

Dupa ce s-a terminat acest asa zis preludiu, mi-au desfacut catusele si apucand de lesa mi-au poruncit sa le urmez. Am intrat in alta baie, in care era doar un wc si o chiuveta. Intre ele era un spatiu in care erau prinse de perete si de pardoseala niste inele metalice, pe doua randuri, de sus in jos, cu diametrul de aproximativ 5cm. Odata ajunsi acolo, Lady Nicole mi-a poruncit sa ma asez intre cele doua randuri de inele, mi-a desfacut lacatul zgarzii metalice pe care o purtam si a luat o tija metalica pe care a bagat-o prin inele, iar la mijloc eram eu, deoarece o trecuse si prin zgarda. A fixat tija de inele cu doua lacate, iar eu avand zgarda metalica la gat si tija trecand printr-un orificiu al zgarzii am ramas prins acolo. Mi-au prins si mainile in laterale, de alte doua inele din perete si practic eram imobilizat acolo. Apoi Lady Nicole a luat un calus din piele cu o teava montata in el. Mi-a pus acel calus cu teava jumatate in gura, iar jumatate in exterior. Apoi a adus un stativ pe roti care avea prinsa de el o palnie mare, transparenta, iar de la teava palniei era prins un furtun, tot transparent. Celalalt capat al furtunului l-a prins de  teava pe care o aveam eu prinsa in gura cu acel calus si pe care nu aveam cum sa o scot. Dupa ce a terminat toate pregatirile, Lady Nicole si-a desfacut fermoarul de la pantalonii negrii de latex cu care era imbracata, s-a pozitionat deasupra palniei desfacand putin picioarele si departand fermoarul pantalonilor spune: "si acum o sampanie pentru sclavul insetat", a dat drumul la urina in palnie si cum lichidul urmeaza legea gravitatiei, mi-a ajuns in gura, iar eu l-am inghitit pt ca nu aveam alta solutie. Dupa ce a terminat Lady Nicole a urmat Bizzarlady Sahra. Apoi au plecat, lasandu-ma acolo si stingand lumina. Reveneau ori pe rand ori separat ca sa urineze. Am stat aproximativ doua ore legat acolo si am fost wc-ul lor.

 

 

Va urma...

ffff interesant...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O saptamana in castitate - continuare

 

Dupa aproximativ doua ore in care am stat in intuneric si beam urina stapanelor, Lady Nicole si Bizarrlady Sahra, cele doua dive au decis ca este destul si ca ar trebui incercat si altceva, asa ca au venit, m-au dezlegat si m-au dus in studio unde mi-au legat mainile si picioarele de picioarele unui cal de lemn. Apoi mi-au scos acel butt-plug pe care mi-l bagasera in anus la inceput. Nu am precizat ca atunci cand au venit sa ma ia de la baie unde eram legat aveau fiecare cate un strap-on montat. Dupa ce m-au legat de respectivul cal Bizarrlady Sahra mi-a introdus strap-onu-ul si a inceput sa ma futa. dupa aproximativ 5 minute i-a cedat locul lui Lady Nicole. Aceasta m-a futut si ea pret de cateva minute si apoi s-a oprit. Au inceput sa vorbeasca in spatele meu si am simtit cum o pula mai mare imi intra in cur, incet, incet, insotita de zgomotul unui motoras electric. Mi-am dat seama ca pusesera o fucking machine sa ma futa. Se jucau cu turatia motorasului facand pula sa ma futa mai repede sau mai incet. Stateau amandoua pe cate un fotoliu si ma priveau razand cum sunt futut de o masinarie, pana cand Lady Nicole s-a ridicat si a plecat pana in celalalt colt a studioului, intorcandu-se cu un bici. Cand a ajuns langa mine a spus doar "numara" si a inceput sa ma loveasca cu biciul peste spate. La inceput n-am inteles, dar cand a inceput sa loveasca cu furie si sa urle la mine am inteles ca facusem o mare gresala. A oprit fucking machine, m-a dezlegat de pe cal si m-a legat cu mainile da doua lanturi ce erau prinse de tavan, iar picioarele de doua inele prinse de pardoseala. Apoi a luat biciul si s-a postat in spatele meu si a inceput sa loveasca, iar eu numaram. Loviturile erau sacadate si cu intensitate crescanda, in set-uri de cate 20. Dupa 5 set-uri de cate 20 de lovituri durerea pe care o resimteam pe umeri si omoplati erea foarte puternica. Atunci a facut pauza, dar in fata mea a venit Bizarrlady Sahra cu o sfoara pe care a legat-o strans la jumatate de coaie, iar capetele de legaturile pe care le aveam la glezne, in asa fel incat sfoare era intinsa precum corzile unei chitare, iar coaiele intinse la maxim cu o durere puternica in ele. Apoi Lady Nicole a continuat cu alte 5 set-uri de cate 20 de lovituri, de data asta peste fese. Dupa ce a terminat Lady Nicole, a venit randul celeilalte dive, Bizarrlady Sahra sa-si arate indemanarea in manuirea biciului pe spatele meu. Ea a modificat set-urile la 30 de lovituri fiecare, pe care nu indrazneam sa nu la numar.

La sfarsitul sesiunii m-au dezlegat complet, mai putin centura de castitate, un dispozitiv metalic inchis cu un lacat. M-au trimis la baie si mi-au adus hainele acolo ca sa ma pot imbraca. Mi-au chemat un taxi si m-au trimis la hotel. Eram super excitat si as fi facut orice ca sa ma pot masturba, dar centura de castitate nu-mi dadea voie.

Cand am plecat de la ele am crezut ca ma va deranja castitatea si ca nu voi putea merge pe strada, oricum aveam impresia ca toata lumea se uita la mine, dar nu-mi pasa.

Cu castitatea am avut o problema, o mare problema, si anume erectia de dimineata din timpul somnului. Treaba asta m-a trezit in fiecare dimineata de la 5.

 

Sambata, la ora 12,00, asa cum stabilisem cu cele doua dive, am ajuns la ele ca sa-mi scoata castitatea. Am platit 200 Euro si am mai avut o sedinta cu ele foarte erotica, la sfarsitul careia mi-au scos centura de castitate.

M-am simtit extraordinar de bine si abia astept sa merg iar la ele.

 

Fournier

Foarte buna recenzia.

Pacat ca nu gasim si in Romania asa ceva. Majoritatea stapanelor sunt pe graba si setate pe bani multi.

Poate Stapana Mara si Andreea sa stie cu ce mananca bdsm ul.

Ceva poze cu ele unde gasim ?

Link spre comentariu

O saptamana in castitate - continuare

 

Dupa aproximativ doua ore in care am stat in intuneric si beam urina stapanelor, Lady Nicole si Bizarrlady Sahra, cele doua dive au decis ca este destul si ca ar trebui incercat si altceva, asa ca au venit, m-au dezlegat si m-au dus in studio unde mi-au legat mainile si picioarele de picioarele unui cal de lemn. Apoi mi-au scos acel butt-plug pe care mi-l bagasera in anus la inceput. Nu am precizat ca atunci cand au venit sa ma ia de la baie unde eram legat aveau fiecare cate un strap-on montat. Dupa ce m-au legat de respectivul cal Bizarrlady Sahra mi-a introdus strap-onu-ul si a inceput sa ma futa. dupa aproximativ 5 minute i-a cedat locul lui Lady Nicole. Aceasta m-a futut si ea pret de cateva minute si apoi s-a oprit. Au inceput sa vorbeasca in spatele meu si am simtit cum o pula mai mare imi intra in cur, incet, incet, insotita de zgomotul unui motoras electric. Mi-am dat seama ca pusesera o fucking machine sa ma futa. Se jucau cu turatia motorasului facand pula sa ma futa mai repede sau mai incet. Stateau amandoua pe cate un fotoliu si ma priveau razand cum sunt futut de o masinarie, pana cand Lady Nicole s-a ridicat si a plecat pana in celalalt colt a studioului, intorcandu-se cu un bici. Cand a ajuns langa mine a spus doar "numara" si a inceput sa ma loveasca cu biciul peste spate. La inceput n-am inteles, dar cand a inceput sa loveasca cu furie si sa urle la mine am inteles ca facusem o mare gresala. A oprit fucking machine, m-a dezlegat de pe cal si m-a legat cu mainile da doua lanturi ce erau prinse de tavan, iar picioarele de doua inele prinse de pardoseala. Apoi a luat biciul si s-a postat in spatele meu si a inceput sa loveasca, iar eu numaram. Loviturile erau sacadate si cu intensitate crescanda, in set-uri de cate 20. Dupa 5 set-uri de cate 20 de lovituri durerea pe care o resimteam pe umeri si omoplati erea foarte puternica. Atunci a facut pauza, dar in fata mea a venit Bizarrlady Sahra cu o sfoara pe care a legat-o strans la jumatate de coaie, iar capetele de legaturile pe care le aveam la glezne, in asa fel incat sfoare era intinsa precum corzile unei chitare, iar coaiele intinse la maxim cu o durere puternica in ele. Apoi Lady Nicole a continuat cu alte 5 set-uri de cate 20 de lovituri, de data asta peste fese. Dupa ce a terminat Lady Nicole, a venit  randul celeilalte dive, Bizarrlady Sahra sa-si arate indemanarea in manuirea biciului pe spatele meu. Ea a modificat set-urile la 30 de lovituri fiecare, pe care nu indrazneam sa nu la numar. 

La sfarsitul sesiunii m-au dezlegat complet, mai putin centura de castitate, un dispozitiv metalic inchis cu un lacat. M-au trimis la baie si mi-au adus hainele acolo ca sa ma pot imbraca. Mi-au chemat un taxi si m-au trimis la hotel. Eram super excitat si as fi facut orice ca sa ma pot masturba, dar centura de castitate nu-mi dadea voie. 

Cand am plecat de la ele am crezut ca ma va deranja castitatea si ca nu voi putea merge pe strada, oricum aveam impresia ca toata lumea se uita la mine, dar nu-mi pasa.

Cu castitatea am avut o problema, o mare problema, si anume erectia de dimineata din timpul somnului. Treaba asta m-a trezit in fiecare dimineata de la 5.

 

Sambata, la ora 12,00, asa cum stabilisem cu cele doua dive, am ajuns la ele ca sa-mi scoata castitatea. Am platit 200 Euro si am mai avut o sedinta cu ele foarte erotica, la sfarsitul careia mi-au scos centura de castitate.

M-am simtit extraordinar de bine si abia astept sa merg iar la ele.

 

Fournier

super

Link spre comentariu

Odata ajunsi in studio, mi-a pus o zgarda metalica, pe care a incuiat-o cu un lacat, prinzand si o lesa metalica de respectiva zgarda, dupa care mi-a poruncit sa ingenunchez. In tot acest timp, cat Bizzarlady Sahra s-a ocupat de mine, Lady Nicole se uita cu o privire foarte perversa. Aici am avut o ultima discutie in care am stabilit ultimile detalii, in care Lady Nicole a mai adaugat ceva nou. S-a ridicat, a luat o pereche de catuse metalice, mi-a pus mainile la spate si m-a legat cu acele catuse, imposibil de desfacut fara cheie. Apoi a luat o masca pt somn (ochelari somn - nu vezi nimic si se prind cu elastic de cap) pe care mi-a pus pe ochi. Nu mai vedeam nimic, auzeam doar vorbindu-se in germana, pe care nu o stapanesc foarte bine si pasii unei persoane incaltata cu tocuri. Apoi am simtit maini multe 4-6, care ma mangaiau pe tot corpul, provocandu-mi o stare de excitare fantastica. Apoi am simtit cum o mana se opreste in dreptul anusului si incepe sa maseze si sa puna lubrefiant. La un moment dat am simtit un corp dur, dar subtire care imi intra in anus, dupa care m-am simtit invadat de ceva lichid in anus. Aveam sa aflu mai tarziu ca mi-au bagat cu o seringa fara ac, lubrefiant dilatator, ca sa se relaxeze muschii si sa ma poata penetra cat mai usor. Dupa infuzia de lubrefiant am simtit cum ceva imi intra in anus, fortand cat mai mult. Dupa ce a intrat tot, am simtit ca este vorba de un butt-plug, pe care au inceput sa-l umfle cu pompita lui. Dupa care Lady Nicole mi-a poruncit sa deschid gura si mi-a bagat un penis. A inceput sa ma futa in gura, tinandu-ma de cap. La un moment dat Lady Nicole imi scoate acea masca pt somn si constat ca de fapt sun futut in gura de catre un barbat cu o pula reala, nu de o femeie cu strap-on. Aici cele doua doamna, Lady Nicole si Bizzarlady Sahra au inceput sa ma umileasca si verbal, pe langa faptul ca ma incurajau sa sug acea pula si imi impingeau capul ca sa o sug mai bine. Dupa vreo 5 min de supt pula, tipul a terminat in gura mea, iar eu am fost pus sa inghit tot.

Dupa ce s-a terminat acest asa zis preludiu, mi-au desfacut catusele si apucand de lesa mi-au poruncit sa le urmez. Am intrat in alta baie, in care era doar un wc si o chiuveta. Intre ele era un spatiu in care erau prinse de perete si de pardoseala niste inele metalice, pe doua randuri, de sus in jos, cu diametrul de aproximativ 5cm. Odata ajunsi acolo, Lady Nicole mi-a poruncit sa ma asez intre cele doua randuri de inele, mi-a desfacut lacatul zgarzii metalice pe care o purtam si a luat o tija metalica pe care a bagat-o prin inele, iar la mijloc eram eu, deoarece o trecuse si prin zgarda. A fixat tija de inele cu doua lacate, iar eu avand zgarda metalica la gat si tija trecand printr-un orificiu al zgarzii am ramas prins acolo. Mi-au prins si mainile in laterale, de alte doua inele din perete si practic eram imobilizat acolo. Apoi Lady Nicole a luat un calus din piele cu o teava montata in el. Mi-a pus acel calus cu teava jumatate in gura, iar jumatate in exterior. Apoi a adus un stativ pe roti care avea prinsa de el o palnie mare, transparenta, iar de la teava palniei era prins un furtun, tot transparent. Celalalt capat al furtunului l-a prins de  teava pe care o aveam eu prinsa in gura cu acel calus si pe care nu aveam cum sa o scot. Dupa ce a terminat toate pregatirile, Lady Nicole si-a desfacut fermoarul de la pantalonii negrii de latex cu care era imbracata, s-a pozitionat deasupra palniei desfacand putin picioarele si departand fermoarul pantalonilor spune: "si acum o sampanie pentru sclavul insetat", a dat drumul la urina in palnie si cum lichidul urmeaza legea gravitatiei, mi-a ajuns in gura, iar eu l-am inghitit pt ca nu aveam alta solutie. Dupa ce a terminat Lady Nicole a urmat Bizzarlady Sahra. Apoi au plecat, lasandu-ma acolo si stingand lumina. Reveneau ori pe rand ori separat ca sa urineze. Am stat aproximativ doua ore legat acolo si am fost wc-ul lor.

 

 

Va urma...

mda. De vis.

Link spre comentariu
  • Oras:vrancea
  • Oras:vrancea

In urmă cu ceva timp am dat peste un anunț,cu o doamnă matură din București,m-au excitat mult pozele mai ales că are o pizdă cu labiile mari iar poziţiile din poze majoritatea parcă te invită la lins,am rugat-o de câteva ori să viziteze si orașul meu,doamna mai vizitează vara și Constanța și speram s-o prind in concediu dar am ratat șansa care sa ivit in noimbrie când am vizitat capitala.Nu mai dădusem niciodată limbi in pizdă și vroiam să îmi îndeplinesc această fantezie cu o femeie mai matură mai ales că doamna oferea și acest serviciu.Am sunat-o și am stabilit ora,am ajuns la ea,poze un pic retusate dar în mare parte coincid.I-am spus că am venit special pentru păsărica aia superbă,ma trimis la baie,când m-am intors am găsit-o asezată pe pat cu un capoțel negru transparent prin care se vedeau sâni,avea niște ciorapi negri cu port jartier si pantofi roșii cu toc foarte inalt.M-a invitat lângă ea ne-am sărutat,mia luat mâna și mia băgat-o la pizdă "joacăte cu ea după cum îți poftește inima",am coborât cu săruturile pe gât,sâni direcția pizdă,epilată complet curată si parfumată,după câteva săruturi senzuale m-am oprit și am rugat-o să mă lase să mă joc cu picioarele un pic,s-a lăsat greu convinsă.I-am ridicat piciorul i-am sărutat curbura piciorului i-am scos pantoful si mi-am plimbat limba pe toată talpa apoi am inceput să urc în sus până am ajuns la pizdă neratând niciun centimetru nesărutat sau nelins!Ma văzut cam nesigur:hai curaj că nu mușcă,să mă conving dacă este prima oară:apoi ma luat de cap si ma dirijat către pizda mă mai oprea să-mi mai dea indicații ,deși reticent la început,si ea incepând să se umezească parcă gustul îmi plăcea din ce mai mult,mă chinuiam să ling tot,să-i bag limba cât mai adânc in pizda zemoasă,ma atenţionat că-i aproape de orgasm și mia propus să schimbăm poziția,eu culcat cu fața in sus iar ea deasupra cu pizda pe fața mea,frecânduse frenetic de limba și bărbia mea până când a explodat pe fața și in gura mea.Am schimbat iar poziția eu in genunchi ea asezată in fund cu picioarele desfacute și am inceput cu limba senzual să-i ling nectarul rămas iar cu degetul aduna ce mai aveam pe bărbie și mi-l dădea să-l ling.Ca recompensă mi-a întors serviciul și mia oferit un oral cu o finalizare orală explozivă în gura dânsei.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Azeroth
  • Oras:Azeroth

In urmă cu ceva timp am dat peste un anunț,cu o doamnă matură din București,m-au excitat mult pozele mai ales că are o pizdă cu labiile mari iar poziţiile din poze majoritatea parcă te invită la lins,am rugat-o de câteva ori să viziteze si orașul meu,doamna mai vizitează vara și Constanța și speram s-o prind in concediu dar am ratat șansa care sa ivit in noimbrie când am vizitat capitala.Nu mai dădusem niciodată limbi in pizdă și vroiam să îmi îndeplinesc această fantezie cu o femeie mai matură mai ales că doamna oferea și acest serviciu.Am sunat-o și am stabilit ora,am ajuns la ea,poze un pic retusate dar în mare parte coincid.I-am spus că am venit special pentru păsărica aia superbă,ma trimis la baie,când m-am intors am găsit-o asezată pe pat cu un capoțel negru transparent prin care se vedeau sâni,avea niște ciorapi negri cu port jartier si pantofi roșii cu toc foarte inalt.M-a invitat lângă ea ne-am sărutat,mia luat mâna și mia băgat-o la pizdă "joacăte cu ea după cum îți poftește inima",am coborât cu săruturile pe gât,sâni direcția pizdă,epilată complet curată si parfumată,după câteva săruturi senzuale m-am oprit și am rugat-o să mă lase să mă joc cu picioarele un pic,s-a lăsat greu convinsă.I-am ridicat piciorul i-am sărutat curbura piciorului i-am scos pantoful si mi-am plimbat limba pe toată talpa apoi am inceput să urc în sus până am ajuns la pizdă neratând niciun centimetru nesărutat sau nelins!Ma văzut cam nesigur:hai curaj că nu mușcă,să mă conving dacă este prima oară:apoi ma luat de cap si ma dirijat către pizda mă mai oprea să-mi mai dea indicații ,deși reticent la început,si ea incepând să se umezească parcă gustul îmi plăcea din ce mai mult,mă chinuiam să ling tot,să-i bag limba cât mai adânc in pizda zemoasă,ma atenţionat că-i aproape de orgasm și mia propus să schimbăm poziția,eu culcat cu fața in sus iar ea deasupra cu pizda pe fața mea,frecânduse frenetic de limba și bărbia mea până când a explodat pe fața și in gura mea.Am schimbat iar poziția eu in genunchi ea asezată in fund cu picioarele desfacute și am inceput cu limba senzual să-i ling nectarul rămas iar cu degetul aduna ce mai aveam pe bărbie și mi-l dădea să-l ling.Ca recompensă mi-a întors serviciul și mia oferit un oral cu o finalizare orală explozivă în gura dânsei.

Cine e aceasta doamna matura?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

In urmă cu ceva timp am dat peste un anunț,cu o doamnă matură din București,m-au excitat mult pozele mai ales că are o pizdă cu labiile mari iar poziţiile din poze majoritatea parcă te invită la lins,am rugat-o de câteva ori să viziteze si orașul meu,doamna mai vizitează vara și Constanța și speram s-o prind in concediu dar am ratat șansa care sa ivit in noimbrie când am vizitat capitala.Nu mai dădusem niciodată limbi in pizdă și vroiam să îmi îndeplinesc această fantezie cu o femeie mai matură mai ales că doamna oferea și acest serviciu.Am sunat-o și am stabilit ora,am ajuns la ea,poze un pic retusate dar în mare parte coincid.I-am spus că am venit special pentru păsărica aia superbă,ma trimis la baie,când m-am intors am găsit-o asezată pe pat cu un capoțel negru transparent prin care se vedeau sâni,avea niște ciorapi negri cu port jartier si pantofi roșii cu toc foarte inalt.M-a invitat lângă ea ne-am sărutat,mia luat mâna și mia băgat-o la pizdă "joacăte cu ea după cum îți poftește inima",am coborât cu săruturile pe gât,sâni direcția pizdă,epilată complet curată si parfumată,după câteva săruturi senzuale m-am oprit și am rugat-o să mă lase să mă joc cu picioarele un pic,s-a lăsat greu convinsă.I-am ridicat piciorul i-am sărutat curbura piciorului i-am scos pantoful si mi-am plimbat limba pe toată talpa apoi am inceput să urc în sus până am ajuns la pizdă neratând niciun centimetru nesărutat sau nelins!Ma văzut cam nesigur:hai curaj că nu mușcă,să mă conving dacă este prima oară:apoi ma luat de cap si ma dirijat către pizda mă mai oprea să-mi mai dea indicații ,deși reticent la început,si ea incepând să se umezească parcă gustul îmi plăcea din ce mai mult,mă chinuiam să ling tot,să-i bag limba cât mai adânc in pizda zemoasă,ma atenţionat că-i aproape de orgasm și mia propus să schimbăm poziția,eu culcat cu fața in sus iar ea deasupra cu pizda pe fața mea,frecânduse frenetic de limba și bărbia mea până când a explodat pe fața și in gura mea.Am schimbat iar poziția eu in genunchi ea asezată in fund cu picioarele desfacute și am inceput cu limba senzual să-i ling nectarul rămas iar cu degetul aduna ce mai aveam pe bărbie și mi-l dădea să-l ling.Ca recompensă mi-a întors serviciul și mia oferit un oral cu o finalizare orală explozivă în gura dânsei.

Ai nr ei ?
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

@randunica, nu povestesti tu cum stateai la coada la aprozar si un mosh ti-a pus mana pe fund?

Nu ora stau la aprozar la coada. Prefer supermarket îl.

Dar era unul prin ior de și freca cucu prin tufișuri asta vara.

I am dat cu piatra in cap

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Nu ora stau la aprozar la coada. Prefer supermarket îl.

Dar era unul prin ior de și freca cucu prin tufișuri asta vara.

I am dat cu piatra in cap

jap jap , sah mat!

Link spre comentariu
  • Oras:vrancea
  • Oras:vrancea

Dacă ai labiile mari m-aș băga la o repriză de cuni,poate vine și prietena ta Iulia am văzut că are o pizdă interesantă asta binențeles după duș,să lucrez la 2 aparate!Îmi place să ofer plăcere dar să nu curăț după altul!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0737326813
  • Oras:Bucuresti

In urmă cu ceva timp am dat peste un anunț,cu o doamnă matură din București,m-au excitat mult pozele mai ales că are o pizdă cu labiile mari iar poziţiile din poze majoritatea parcă te invită la lins,am rugat-o de câteva ori să viziteze si orașul meu,doamna mai vizitează vara și Constanța și speram s-o prind in concediu dar am ratat șansa care sa ivit in noimbrie când am vizitat capitala.Nu mai dădusem niciodată limbi in pizdă și vroiam să îmi îndeplinesc această fantezie cu o femeie mai matură mai ales că doamna oferea și acest serviciu.Am sunat-o și am stabilit ora,am ajuns la ea,poze un pic retusate dar în mare parte coincid.I-am spus că am venit special pentru păsărica aia superbă,ma trimis la baie,când m-am intors am găsit-o asezată pe pat cu un capoțel negru transparent prin care se vedeau sâni,avea niște ciorapi negri cu port jartier si pantofi roșii cu toc foarte inalt.M-a invitat lângă ea ne-am sărutat,mia luat mâna și mia băgat-o la pizdă "joacăte cu ea după cum îți poftește inima",am coborât cu săruturile pe gât,sâni direcția pizdă,epilată complet curată si parfumată,după câteva săruturi senzuale m-am oprit și am rugat-o să mă lase să mă joc cu picioarele un pic,s-a lăsat greu convinsă.I-am ridicat piciorul i-am sărutat curbura piciorului i-am scos pantoful si mi-am plimbat limba pe toată talpa apoi am inceput să urc în sus până am ajuns la pizdă neratând niciun centimetru nesărutat sau nelins!Ma văzut cam nesigur:hai curaj că nu mușcă,să mă conving dacă este prima oară:apoi ma luat de cap si ma dirijat către pizda mă mai oprea să-mi mai dea indicații ,deși reticent la început,si ea incepând să se umezească parcă gustul îmi plăcea din ce mai mult,mă chinuiam să ling tot,să-i bag limba cât mai adânc in pizda zemoasă,ma atenţionat că-i aproape de orgasm și mia propus să schimbăm poziția,eu culcat cu fața in sus iar ea deasupra cu pizda pe fața mea,frecânduse frenetic de limba și bărbia mea până când a explodat pe fața și in gura mea.Am schimbat iar poziția eu in genunchi ea asezată in fund cu picioarele desfacute și am inceput cu limba senzual să-i ling nectarul rămas iar cu degetul aduna ce mai aveam pe bărbie și mi-l dădea să-l ling.Ca recompensă mi-a întors serviciul și mia oferit un oral cu o finalizare orală explozivă în gura dânsei.

Dragul meu tomas esti un dulce pup :hug1 :kiss2

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...