Sari la conținut

Buna, numele meu este Sonya, vizita pt. 2 zile in sibiu.


sonya 25

Postări Recomandate

25 de ani, bruneta, 1,70cm, 65 kg, sani nr.4(mari)sociabila si tot odata fara graba. Serviciile mele sunt: oral(nep),normal, anal, fk, 69 cu fin faciala, corporala sau in prezervativ. Diverse fantezii le putem discuta la telefon. Pretul este 100 lei o fin sau 200 Lei pt.1h. Mentionez ca pozele sunt 100% reale confirm cu tatuajele. Pentru a ma contacta:0765603101. VA pup Si va astept dragilor 😘😘😘post-245514-0-38370600-1509533851_thumb.jpeg

Link spre comentariu

Bifat ieri la don'soara,o tipa super deschisa si amabila. Tarif standard,100/200h,oral np de nota 9,normal protejat 9,schimbat cateva poziti,fara sa schiteze ceva sau sa lase impresia aia mai generala de,,hai termina si tu odata,,. O partida placuta,relaxanta si cel mai important,fara sa te simti grabit. Tipa zicea ca mai sta pe la noi vreo 2-3 zile,merita incercata! Hai noroc!🚭

  • Like 2
Link spre comentariu

Coane,chiar nu! Tipa era chiar curata,proaspat epilata,numai ce iesise de la dus(cred)... Sa nu uitam o vorba:,, vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii,, Cu mine a fost amabila,chiar ok.. Daca facea si Cim era ,,ca-n Germania,,....merita(parerea mea) sa ii faci o vizita.

  • Like 1
Link spre comentariu

Confirm si eu ce a spus colegul. De mult nu am mai avut o întâlnire asa reușită. Tipa super comunicativă, nu e pusa pe fastfuck, a făcut "cinste" cu un suc . Oralul a fost ok, dau un 9 (i-am spus cum îmi place , s-a conformat, dar am eu niște fantezii pe care putine le-au îndeplinit, asta ca sa dau 10). La normal implicare totală, merita un 10. Anal am încercat putin, dar văzând cum se misca la normal am renuntat Spunea ca pleacă mâine. Când mai revine sigur o vizitez. Nu îi fac reclama dar dacă o sa cautati o sa vedeti ca folosește același nr de tel în toate orasele în care merge, ceea ce e de apreciat. Se vede ca fost colega cu AliceBlue, pe care am întâlnit-o când a fost la Sibiu.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...