Sari la conținut

Claudya - 0739821271


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

Vizitator clau dya
Reputație: 0

Interesanta treaba asta... te dai disponibila pe forum dar telefonu e inchis... soc.

Imi pare rau.. dar nu am telefonul inchis. Probabil ai sunat in timp ce suna sau vorbeam la telefon si a intrat casuta.
Link spre comentariu
Vizitator clau dya
Reputație: 0

 

Din pacate eu mereu prind telefonul ocupat....de cate ori sun ...nimik ~~[/quote

Imi poti lasa un mesaj in cat timp pot sa te deranjez!! 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

După două tentative nereușite am reușit într-un final să-mi fac programre și să ajung la Claudia ieri seară. Am ajuns la pizza Aldo chiar  puțin mai devreme, deși sunt certat de multe ori cu punctualitate, dar uite că aseară mi-a ieșit, așa că am sunat-o pentru ultimele informații legate de locație și repede sus la ea. Mă primește o fată chiar foarte frumoasă, facem cunoștiință una altă și pleacă la duș, iar eu între timp mă fac comod în patul ei destul de generos. La scurt timp vine în cameră și Claudia pregătită tot, se apucă de treabă cu tandrețuri una altă, iar apoi trece la oral unde se simte foarte bine, inițial am crezut că are piercing în limbă, dar apoi am aflat că doar știe să-și folosească limba cu multă pricepere. Trecem și noi după ceva la normal unde am tot schimbat ceva poziții până arătam amândoi ca după o ședință de cardio intens..  Ca o conluzie dacă ar fi mai multe fete ca ea ar fi minunat. 


 


Aspect:10


Oral:10


Normal:10


GFE:10


Iginea:10


Personal fata este de 10 cu felicitări


De revenit:da oricând

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator clau dya
Reputație: 0

Disponibila!!

 

 

 

150 Fin 

 

250 Ora

 

-sarut frantuzesc

 

-oral protejat/neprotejat

 

-finalizare orala

 

- finalizare corporala

 

- sex intre sani 

 

-sex normal protejat

Link spre comentariu
Vizitator clau dya
Reputație: 0

Buna ziua tuturor, domnisoara are o ora libera zilele acestea mai spre seara? 22:00-00:00 aproximativ, poate am noroc si raspunde, multumesc anticipat.

Buna ... programul meu este de la 12 00- 13 00 pana la ora 21 00.
Link spre comentariu

Salutare confrati. Am ajuns si eu intr-un final la domnisoara Claudia dupa multe incercari nereusite, dar a meritat asteptarea. Sunat. Programat in 45 de min. Ajuns la locatie. Usor de ajuns... la doi pasi de pizzerie. Ghidat in ap. Locatie cocheta. Nu fumez si eram oarecum presat de timp si nu am stat la barfa. Invitat la baie dar eram proaspat dushat de acasa. Ea a intrat la un dush de improspatare. M-am facut comod in pat pe telefon si asteptand nerabdator sa iasa. Shock! A iesit in toata splendoarea. Corp suplu spre skiny cum imi place mie un tatuaj nou pe mana(am fost atentionat sa fiu mai grijuliu cu mana mea stanga). Inceput cu sarutari pe corp (stiu ca face si FK dar fiind la prima vizita am decis sa stau pe spate ca un lenes si sa o las sa se desfasoare) si a coborat incet spre junior. Inceput soft cu foarte multa atentie bijuteriilor, continuat cu un ritm mai alert, cu insurubari, cu desurubari, ba pe stanga, ba pe dreapta, cu deep, cu impins usor de cap (nu e chiar face-fuck cum facea Roxana, dar destul de aproape de a fi). Ritmul cand alert cand soft si mai face ceva cu limba ce nu o pot descrie. Cand o impingeam de cap usor ma uitam peste ea in oglinda de pe sifonier la funduletzul ala de mential pe care nu l-am incercat inca. Intr-un final explodez in guritza. Claudia a fugit la baie, eu am ramas minute bune lesinat fara vlaga de a ma ridica din pat. Halatu 150/fin.

Note

Locatie 9 (simplu, cochet, aerisit)

Baie 9 (am vizitat-o la sf.)

Corp 9 (carne tare si pe gustul meu)

Oral 10(cu detoate si foarte putin ajutat de manuta)

Normal nu stiu... poate data viitoare

De revenit da clar... dar nu stiu daca imi permite timpul.

Link spre comentariu

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

  mai face ceva cu limba ce nu o pot descrie. 

chestia aia de o face cu limba o mai facea si Andreea (zona hotel Nevada) care a fost la top 

pana acum doar la ele am intalnit procedeul

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 2 guests

×
×
  • Creează nouă...