Sari la conținut

Claudya - 0739821271


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

Vizitator clau dya
Reputație: 0

Preturile si servicile!!

 

150 Fin

 

250 Ora

 

-sarut frantuzesc

 

-oral protejat/neprotejat

 

-finalizare orala

 

- finalizare corporala

 

- sex intre sani

 

-sex normal protejat

 

 

Program!!

Incep in jur de ora 12 00 - 13 00 si termin in jur de 21 00.

 

 

In cazul in care nu răspund la telefon puteti trimite un mesaj in care specificati timpul in care va pot deranja inapoi.

 

Nu am o zi libera fixa.. Lucrez si in weed-kend.

 

Locatia in zona Icil ..pe Stefan cel mare langa Aldo.

Link spre comentariu
Vizitator cocsat
Reputație: 0

Am fost și eu la ea anul trecut in mai. Pe vremea pe când lucra la patiserie part-time:)

Venisem cu ceva treaba prin constanta seara pe la 6 am trecut pe la ea ca na nu puteam sa mai conduc 200 km pana la București cu coaiele mari

Memorabila experiența !!

Nu am note ca nu ma pricep dar bine de tot .

Ajung eu și vara asta și trec pe la ea

Ura!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Colegu alashia riscate și fă o programare la d-ra de cel putin o ora și după fă coment.

Prietene o cunosc prea bine pe domnisoara. (încă de când activa pe Ferdinand cu Madalina😉)
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator clau dya
Reputație: 0

Preturile si servicile!!

 

150 Fin

 

250 Ora

 

-sarut frantuzesc

 

-oral protejat/neprotejat

 

-finalizare orala

 

- finalizare corporala

 

- sex intre sani

 

-sex normal protejat

 

 

Program!!

10 00 - 18 00 aproximativ

 

In cazul in care nu răspund la telefon puteti trimite un mesaj in care specificati timpul in care va pot deranja inapoi.

 

Nu am o zi libera fixa.. Lucrez si in weed-kend.

 

Locatia in zona Icil ..pe Stefan cel mare langa Aldo

Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Preturile si servicile!!

 

150 Fin

 

250 Ora

 

-sarut frantuzesc

 

-oral protejat/neprotejat

 

-finalizare orala

 

- finalizare corporala

 

- sex intre sani

 

-sex normal protejat

 

 

Program!!

10 00 - 18 00 aproximativ

 

In cazul in care nu răspund la telefon puteti trimite un mesaj in care specificati timpul in care va pot deranja inapoi.

 

Nu am o zi libera fixa.. Lucrez si in weed-kend.

 

Locatia in zona Icil ..pe Stefan cel mare langa Aldo

Ia o creta, ieși la tabla și scrie pe ea, pana nu mai este loc:

Serviciile, serviciile, serviciile, serviciile....

Plm, pana și autocorectorul îmi ia serviciile in loc de servicile, nici asta măcar nu ma lasă sa greșesc...

Link spre comentariu
Vizitator clau dya
Reputație: 0

E dreptul meu ,cum e si al vostru, de a primi sau refuza. Raspund in functie de timpul disponibil. Cand va cer sa imi trimiteti sms, ma refer, exemplu: "poti sa ma contactezi timp de o ora" , " poti sa ma contactezi pana la ora 16 00". In cazul in care nu raspund la sms, probabil nu am avut posibilitatea de a raspunde, timpul a fost prea scurt pana am vazut mesajul, ori nu am fost la munca in ziua respectiva, exceptand persoanele care nu le mai primesc din motive personale. Faptul ca am scris o data gresit iar apoi am dat copy paste, inseamna ca am fost neatenta, nu ca nu stiu sa scriu.. nu sunt singura care am facut greseli de ortografie.. si nici ultima. Oricum imi cer scuze pentru greseala si iti multumesc pentru ca m-ai autocorectat. Nu imi voi m-ai anunta schimbarile din munca. Programul , serviciile si preturile le vom discuta doar la telefon. O zi placuta!

Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Mulțumesc pentru precizări, însă... cum am putut eu sa te autocorectez!?

Nu mai spun nimic despre “m-ai anunța”...

 

Eu cred ca am ieși mai bine amândoi dacă as trece odată pe la tine sa te disciplinez putin - ce zici!?

 

Te-ai lasă puțin pe mâinile mele (grele) sa facem bucile alea sa tremure și sa ude chilotii, iar câteva lacrimi pe obraji de la lipsa aerului, te-ar face sa apreciezi mai mult plăcerea fututului adevarat!?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania,cta
  • Oras:Romania,cta

Salut. Cred că spt trecuta am trecut și pe la Claudia. O fata frumușică, cu care poți lega doua vorbe. Ca și servicii, din punctul meu de vedere este undevaa un 8, nu pot spune că nu mi-a plăcut ceva anume dar, nici clicku acela nu l-am făcut. Per total o experiență ok.

Locatia ok, curata prosoape curate, un pahar cu apă și o discuție..apoi trecut la acțiune.

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Salut. Cred că spt trecuta am trecut și pe la Claudia. O fata frumușică, cu care poți lega doua vorbe. Ca și servicii, din punctul meu de vedere este undevaa un 8, nu pot spune că nu mi-a plăcut ceva anume dar, nici clicku acela nu l-am făcut. Per total o experiență ok.

Locatia ok, curata prosoape curate, un pahar cu apă și o discuție..apoi trecut la acțiune.

Esti cam emoționat.

Crezi ca ai fost la fata? 😉

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Esti cam emoționat.

Crezi ca ai fost la fata?

Sincer si eu ma intrebam acelasi lucru ;) recenzii pe banda rulanta si toate sunt cam la fel, de seci.
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...