Sari la conținut

Claudya - 0739821271


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Apai daca-i bal, bal sa fie!

 

Proaspat revenit pe meleagurile patriei si statut rau, trebuia sa vizitez ceva bun! Cum ce, ceva bun? Claudia aka ceva bun!

 

Locatie noua si curata, pe care o stiam de ceva vreme, cand era populata de alte domnisoare. Claudia, la fel de joviala, iar sexul oral la fel de bun! Normalul si ala bomba, ca de fiecare data.

 

A ramas sa ne revedem, pentru ca azi amandoi eram pe fuga.

 

Seara buna sa aveti si spor in toate! De Claudia, numai de bine!  :hihat  :hihat

  • Like 10
Link spre comentariu

Apai daca-i bal, bal sa fie!

 

Proaspat revenit pe meleagurile patriei si statut rau, trebuia sa vizitez ceva bun! Cum ce, ceva bun? Claudia aka ceva bun!

 

Locatie noua si curata, pe care o stiam de ceva vreme, cand era populata de alte domnisoare. Claudia, la fel de joviala, iar sexul oral la fel de bun! Normalul si ala bomba, ca de fiecare data.

 

A ramas sa ne revedem, pentru ca azi amandoi eram pe fuga.

 

Seara buna sa aveti si spor in toate! De Claudia, numai de bine!  :hihat  :hihat

 

Ce? Se poate face sex pe fuga? Cei de la Radio Erevan zic ca NU! ... deoarece o femeie cu fusta ridicata alearga mai repede decat un barbat cu pantalonii in vine! ... bine-ai revenit acasa Temujine!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Ce? Se poate face sex pe fuga? Cei de la Radio Erevan zic ca NU! ... deoarece o femeie cu fusta ridicata alearga mai repede decat un barbat cu pantalonii in vine! ... bine-ai revenit acasa Temujine!

 

Hehehehehehe! Salutare boss!

 

Zic aia de la Erevan asa, dar tind sa-i contrazic; si stii de ce? Pentru ca...frecarea dintre placi, este mai mare decat frecarea dintre bile! Asa ca, pe fuga, pe ne-fuga...pana la urma, tot ne-am tras-o azi! ;)

 

Bine v-am regasit pe toti!  :beer

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator clau dya
Reputație: 0

Preturile si servicile!!

 

100 Fin 

 

200 Ora

 

-sarut frantuzesc

 

-oral protejat/neprotejat

 

-finalizare orala

 

- finalizare corporala

 

- sex intre sani 

 

-sex normal protejat

 

 

 

Disponibila dupa amiaza .. voi anunta cand incep programul pupici

Link spre comentariu
Vizitator clau dya
Reputație: 0

pff, tarziu pt mine. ma oftic ca nu am dat mai devreme de tine

Astazi am avut ceva de rezolvat. De maine incep la programul normal de la ora 12 00. Poate ne vom sincroniza pe viitor sa ne intalnim 😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...