Sari la conținut

Claudya - 0739821271


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Desi inca nu am vizitat aceasta fata, inclin sa cred ca nu este vorba despre acea Claudia cu tatuaj pe gamba pentru simplul motiv ca aia nu saruta clientii. Ori maestrul Temujin vorbeste clar despre FK. ... zic si eu ...

Tu ai mai oferit niste informatii bune si tind sa cred ce zici. Avand in vedere cum ascunde gamba cu cizma si spatele cu body

 

Avea si un tatuaj mare pe spate...niste flori, trandafiri parca...

 

Combinand spusele tale si cele ale tipului de mai sus pare sa fie ea

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator clau dya
Reputație: 0

Buna seara.. intr'adevar eu sunt acea fata de care vorbiti.. am rugămintea de a sterge poza cu tatuaj.. nu doresc sa apara poze cu mine in care se vad tatuaje din cauza vietii personale.

Link spre comentariu
  • Oras:Venezuela
  • Oras:Venezuela

Desi inca nu am vizitat aceasta fata, inclin sa cred ca nu este vorba despre acea Claudia cu tatuaj pe gamba pentru simplul motiv ca aia nu saruta clientii. Ori maestrul Temujin vorbeste clar despre FK. ... zic si eu ...

 

Si nu vorbesc aiurea, crede-ma! ;)

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Seara buna tuturor! 

Mai intai de toate, tin sa precizez ca aceasta este o recenzie atipica pentru mine. Mai exact, multa vreme pana acum mi-a placut sa stau in umbra, nu am luat niciodata initiativa in a scrie o recenzie, in multe din cazuri nu as fi avut ceva semnificativ de adaugat la cele spuse de alti confrati, daca am recenzat ceva pana in prezent s-a datorat doar insistentelor fetelor pe care le-am vizitat sau, mai rar, luari de pozitii in cazul unor acuzatii pe nedrept la adresa fetelor. Ei bine, de data aceasta scriu din proprie initiativa. Astazi am avut norocul sa fiu primul client din zi la Claudia.

 

Recenzia fratelui Temujin a avut un rol determinant in a lua decizia sa o vizitez. De asemeni, pe baza aceleiasi recenzii si a unui comentariu ulterior al altui confrate, am mai avut o interventie pe acest topic – fiind convins ca nu poate fi vorba despre acea Claudia (pe care o vizitasem “long, long time ago” in (daca nu ma insel) prima ei locatie in care a practicat aceasta meserie, locatie situata la intersesctia str. Atelierelor cu bd. Ferdinand, pentru cine isi mai aduce aminte … Fratilor, m-am inselat amarnic! Am ajuns la Claudia, fata are inchiriat un apartament la parterul unui bloc arhicunoscut in oras pentru astfel de activitati, ca o paranteza, in aceeasi locatie, cu vreo doi-trei ani in urma era o alta fata ce isi spunea Irina si pe care am vizitat-o in cateva randuri si avea topicul acesta http://nimfomane.com/forum/topic/34622-irina-0734972750/?hl=irina .

 

De cum mi-a deschis usa si de cum am vazut-o dupa usa am si recunoscut-o imediat. Da fratilor, este vorba despre acea Claudia mai veche cunostinta de-a noastra (si cu acel tatuaj pe spate dar care nu este un dragon, ca tot afirmase maestrul Obi asa ceva intr-o postare anterioara) dar care s-a reintors pe piata cu o noua atitudine. Nu mi-a venit sa cred ce schimbare in bine s-a produs cu domnisoara in sine. In trecut am vizitat-o doar o singura data in locatia de pe Ferdinand, desi, din acel moment si pana cand a disparut de pe piata au mai trecut vreo doi ani. Desi fata este frumoasa, atitudinea ei de atunci nu m-a determinat sa revin la ea. Nu ca as fi eu un fitos, insa caut fete cu care sa fac un anume click, fete cu “vino-ncoa” si nu cu “du-te’ncolo”, fete la care sa simti ca placerea intalnirii este de ambele parti si nu sa simti ca fata nu stie cum sa scape de tine mai repede dupa ce i-ai dat banii. Pentru inceput am avut vreo 15-20 de minute de socializare, in care fata si-a recunoscut toate greselile din trecut, in care ea mi-a transmis ca s-a intors cu o noua atitudine, ca este gata sa isi fidelizeze clientii si ca e pregatita sa ofere mai mult celui care ii calca pragul.

Daca in trecut era pusa pe fast-fuck fara sa ofere clientului o oarecare urma de placere, daca nu stia sa se deschida pentru a se lasa iubita, nu te lasa sa o saruti, etc., ei bine, acum totul e cu 180 de grade invers. 

 

Ei bine, anul asta 2017, pe langa faptul ca are cele mai multe zile libere (sarbatori legale date prin lege si de care beneficiaza toata tara) este un an bestial si dintr-un alt punct de vedere. Marcheaza intoarcerea in forta la 180 de grade a doua fete ce in trecut se purtau cu raceala si acum au devenit iubarete foc: Alice si Claudia. Faptul ca am fost azi primul client la ea, faptul ca am gasit-o dornica si deschisa la a fi iubita si ca m-a primit cu toata dragostea mi-au demonstrat ca fata s-a maturizat si ca stie ce isi doreste.

 

Nici nu mai conteaza ce am facut noi impreuna in timpul petrecut la ea, am stat la ea cam 1h. din care am socializat vreo 25 de minute si am facut dragoste alte 35 (dragoste, nu sex), important este ca noua Claudia m-a determinat sa scriu aceste randuri din proprie initiativa si ma voi reintoarce cu siguranta la ea.

 

Si acum recenzia ca la carte:

 

ASPECT FIZIC – 9 Aici vorbim doar de gusturile mele, fata este frumoasa, 1,65m, usor slabuta.

 

GFE -10 – desi la prima vizita de acu' patru ani si mai bine am zis ca n-o mai vizitez, iata ca am revizitat-o si nu regret nimic ... ba din contra!

 

SEX ORAL- 8 – stie ce face si face bine, insa m-au deranjat usor dintii ei, i-am comunicat la final ca trebuie sa imbunatateasca un pic aceasta problema

 

SEX NORMAL -10 cu felicitari. Placerea a fost reciproca si … asta e tot ce conteaza!

 

IGIENA -10 curata, aspect placut, mirosea frumos, a facut dus inainte.

 

69 –  ... aici nu am ce puncta, mi-a declarant ca nu ii face placere pozitia in sine, insa nu refuza cunnilingus dar dintr-o pozitie mai relaxanta si nu cea din 69....

 

ANAL – Nu stiu si nu ma intereseaza

 

FRENCH KISS - DA – si ma bucur ca a revenit pe piata cu o noua atitudine.

 

LOCATIE – 10 – un apartament dragut situat la parterul unui bloc turn din zona City Park, arhicunoscut pentru astfel de activitati

 

raport calitate pret - 10 – 100 fin/ 200 ora. Consider ca isi merita banii ceruti, motiv pentru care cu siguranta o voi revizita

 

concluzia:

Este o fata frumusica si a invatat sa se poarte frumos cu clientii. Fata are o atitudine ok, apreciez enorm schimbarea ei in bine fata de trecut.

 

In trecut a avut tot felul de poze prin anunturi, unele in care chiar i se vedea fata explicit (poze facute la dus), despre tatuaje nu mai vorbim, ele erau prezente in toate pozele. Intre timp fata si-a schimbat viata si in consecinta – atitudinea, mai nou pozele ei ascund tatuajele, nu isi mai doreste sa fie recunoscuta si isi doreste sa stearga urmele trecutului.

 

Unii dintre voi s-ar putea sa nu primeasca ceea ce am primit eu, s-ar putea nici macar sa nu-i faca placere sa va sarute. Incercati fiecare dintre voi sa fiti barbati si sa va asumati eventualitatea esecurilor unor intalniri. Incercati sa intelegeti si fetele la care mergeti. Au dreptul sa refuze a saruta un individ ce miroase a bautura sau, stiu eu, a coborat de pe tractor mirosind a amestec de ulei de motor si motorina. Nu imi dau cu parerea, nu o promovez, am incercat doar sa descriu ce am trait eu. Imi place ca acolo unde ma duc sa creez momente frumoase si sa o determin si pe fata la care am fost sa-si doreasca la randul ei sa o revizitez. De ce? Simplu: pentru ca la varsta pe care o am imi doresc sa ma inconjor doar de oameni dragi si sa traiesc doar acele senzatii care ma fac sa ma simt bine.

 

 Am mai spus-o si am s-o repet oridecateori voi avea ocazia, in orice recenzie: Ceea ce veti darui, aceea veti primi! Incercati sa fiti oameni, incercati sa fiti buni si veti primi inapoi tot ce ati daruit. Purtati-va cu fata asa cum v-ati dori sa se poarte si ea cu voi. Faceti-va placuti si veti primi inzecit! Ganditi-va ca si fata la care mergeti este om, are si ea suflet, purtati-va frumos cu ea si veti fi rasplatiti cu dragoste.

Si sa nu ma injurati prea tare si nici sa ma acuzati pe nedrept.

Dragoste si iubire, pace si liniste!

  • Like 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...