Sari la conținut

Claudya - 0739821271


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Membru Premium

Am vizitat-o azi pe Claudia,este o fata foarte ok !  10  din toate punctele de vedere . Multumesc frumos Claudia , voi reveni cu placere !  Confirm ca ea este in poze , cit si locatia curata si cu mult gust 

Link spre comentariu

Am vizitat-o azi pe Claudia,este o fata foarte ok ! 10 din toate punctele de vedere . Multumesc frumos Claudia , voi reveni cu placere ! Confirm ca ea este in poze , cit si locatia curata si cu mult gust

Salut Felix! Nu vreau sa te superi pe mine, dar ce ai scris tu aduce mai mult a lauda decât a recenzie sau îndrumare.... Ce am putut înțelege din ce ne-ai scris? Ca ea e în poze... mulțumim frumos, știam. Ca are locație curata și cu gust... E a ta și vrei sa ne-o vinzi? Ca e de 10 din toate punctele de vedere.. pielea mea e talentata la desen? Face prăjituri de casa? Recita din Esenin?

 

Te rog lamureste-ne care a fost scopul acestei postări? (Daca era oftopic zău ca nu scriam nimic) Nici măcar pe Claudya nu o ajuta cu nimic.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu este nici pe departe de 10 pe linie! Am ajuns si eu la si ca notă generală i-aș da un max 8. Face un oral prea agresiv si prea rapid scotând si niste sunete de filme care pe mine nu mă impresionează. Dacă l-ar face mai lent ar fi altceva. La corp arată foarte bine. Faza cea mai nasoala a fost la sex normal. Cam largă si nu am simtit absolut nimic. Simteam doar cu mi se propteste in ceva cand o bagam pe toată. Presiune in jurul pulii nema. Noroc ca face finalizare orală si asta salvează nota. Dar ptr 150lei nu o mai vizitez. Pai la Alis dacă strânge putin din pizdă zici ca futi in cur.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Nu este nici pe departe de 10 pe linie! Am ajuns si eu la si ca notă generală i-aș da un max 8. Face un oral prea agresiv si prea rapid scotând si niste sunete de filme care pe mine nu mă impresionează. Dacă l-ar face mai lent ar fi altceva. La corp arată foarte bine. Faza cea mai nasoala a fost la sex normal. Cam largă si nu am simtit absolut nimic. Simteam doar cu mi se propteste in ceva cand o bagam pe toată. Presiune in jurul pulii nema. Noroc ca face finalizare orală si asta salvează nota. Dar ptr 150lei nu o mai vizitez. Pai la Alis dacă strânge putin din pizdă zici ca futi in cur.

Da , dar la ALIS  nu mai putem ajinge , a zburat... Eu , ii doresc tot binele din lume . . . 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vizitat domnisoara, locație vis a vis de Hotel Ciresica

Nota generală 7-8

As fi stat mai mult dar e loc de mai bine. Fiecare cu plăcerea lui.

Oral bine executat dar prea mecanic pentru gustul meu, in schimb imi place timbrul ei când geme, asa ca am terminat rapid in pozitia clasica

Amenda 150

 

Din cate imi aduc aminte asa mi s-a parut si mie

 

Nu este nici pe departe de 10 pe linie! Am ajuns si eu la si ca notă generală i-aș da un max 8. Face un oral prea agresiv si prea rapid scotând si niste sunete de filme care pe mine nu mă impresionează. Dacă l-ar face mai lent ar fi altceva. La corp arată foarte bine. Faza cea mai nasoala a fost la sex normal. Cam largă si nu am simtit absolut nimic. Simteam doar cu mi se propteste in ceva cand o bagam pe toată. Presiune in jurul pulii nema. Noroc ca face finalizare orală si asta salvează nota. Dar ptr 150lei nu o mai vizitez. Pai la Alis dacă strânge putin din pizdă zici ca futi in cur.

 

SI eu cand aud sunete d-astea exagerate imi cam da cu turn off

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator clau dya
Reputație: 0

Preturile si serviciile!!

 

150 Fin

 

300 Ora

 

-sărutări pe corp

 

-oral protejat/neprotejat

 

-finalizare orala

 

- finalizare corporala

 

- sex intre sani

 

-sex normal protejat

 

-accept diferite pozitii

 

Deplasări doar la cunoscuți 500 de lei ora

 

 

In cazul in care nu răspund la telefon puteti trimite un mesaj in care sa specificati timpul in care va pot deranja inapoi.

 

Program: 12 00-13 00 pana la 20 00 aproximativ.

 

Nu am o zi libera fixa.. Lucrez si in weed-kend.

 

 

2020-12-08 17.01.30.png

2020-12-08 16.52.25.png

2020-12-08 16.52.03.png

2020-12-08 16.51.34.png

2020-12-08 16.51.15.png

2020-12-08 16.50.52.png

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...