Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall

Corect, nu exista pizda moca. intr-un fel sau altul tot o platim. Siteurile de curve simplifica lucrurile enorm pt cei care nu mai pot umbla creanga prin cluburi si pe la plimbari. Timpul e pretios, radarele sunt performante, solutia optima in cazul asta este o curva sau ..tot o curva. Stii ca nu te doare capul, stii ca nu primesti mesaje noaptea, stii ca daca te intalnesti cu ea pe strada se face ca nu te cunoaste. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Despre Lolitasunshine!

 

Eu nu recomand absolut deloc tipa, aseară am stabilit să ne vedem, ne-am văzut la Piața Alba Iulia, a venit cu un "Uber" din ce a susținut ea, iar toată faza a fost la modul următor: a urcat în mașină și stăteam să fumez, era din nou destul de ciudațică/agitată și ceva nu era în regulă, așa am simțit... Când vorbeam cu ea mi-a spus la fel "îmi dai cat vrei" când ne-am întâlnit 500 Ron maxim 2h După 15 minute timp in care nu a lăsat telefonul din mână, mă gândisem deja sa nu merg mai departe, plus că acel Uber aștepta liniștit 200m mai în față, am tras de timp sa nu urcam in hotel și după 30 de minute de stat in fața hotelului îi sună telefonul insistent, închide închide, al treilea apel răspunde și încearcă să pună difuzorul încet, ideea e că s-a auzit fin "ce pula mea faci fa?"... Răspunsul ei "da, Anca, te sun mâine" M-am făcut că nu am auzul destul de fin și o întreb dacă trebuie sa plece, spune "nu, hai sa urcam" am refuzat cu mulțumiri și dus am fost, probabil a luat același "Uber". Cred că a intrat într-un grup select de pază și protecție, deci o să o vedem la orientare și consiliere în curând :))). era ceva ciudat pe mâna ei, lovitura ceva.

 

Overall:NU

 

 

:))))) cand m-am vazut eu cu asta, era plină de vanatai pe picioare,mâini . Am intrebat-o ce a patit, a zis ca a cazut, ciudat sa cazi si sa te invinetesti in atatea locuri deodata... a dat de ceva paza ca lumea :)

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

zi-ne tu doua-trei bunaciuni sa vedem ce gusturi ai tu

Iti zic eu una bunaciune.

Magda de la pro tv.

Prezinta vremea sambata si duminica.

Sa mi bag pwla in cresterea ei :))

 

 

 

 

post-171724-0-75879800-1551186583_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

te repeti nu exista

pune mana pa o carte te draq da bulangiu rujat.. mai nou te imbraci in fusta si le pui pe femei sa te batjocoreasca

LOL

Cred ca ai inteles foarte bine mesajul, nu o mai labari ca nu esti deloc interesant. Vad ca imi porti maxim de grija, ai mintea odihnita.
  • Like 18
Link spre comentariu

  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

mergi sănatos fiule, nu te duc eu de mână, ești vaccinat ! Mai lasă și tu o impresie, ceva, că de altfel îți place să îți bati joc de Daria, mare om, mare caracter. Tu și cei care vă asemănați sunteți niște neisprăviți.

  • Like 18
Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...