Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

https://i0.wp.com/blog.ademagnaye.com/wp-content/uploads/2010/06/42334-This-is-you-liking-your-own-Fa-0wpe.jpeg?fit=608%2C348&ssl=1

 

Ba transgendere spre deosebire de tine care chiar ai 100+ conturi cu care porti discutii cu tine insusi, xoxo chiar are admiratori reali, pe fiecare tura, uite eu sunt tura de zi si am intrat sa iti zic ca o fut pa ma-ta aia chioara lake cu pedale care isi pune sluga prostituata sa joace fazan ca si cum ar fi ultima sa zi pe pamant si apoi sa voteze de-an pulea o curva de care stapanul lui s-a indragostit. Daca nu ii zici MULTUMESC DANIEL dimineata, la pranz si seara, intra stapanu tau in drepresie si te fute in cur de suparare.

Hopa stai oleaca de asta te chema prostitution? ca esti curva lu xxldaniel?

Link spre comentariu

mergi sănatos fiule, nu te duc eu de mână, ești vaccinat ! Mai lasă și tu o impresie, ceva, că de altfel îți place să îți bati joc de Daria, mare om, mare caracter. Tu și cei care vă asemănați sunteți niște neisprăviți.

 

Ba moldovene poponar pune-ti sclavu imbracat in gimp suit din latex inapoi in lant ca a facut destul haos!

 

https://i.imgur.com/T3REAw8.jpg

Link spre comentariu
Vizitator basescu 2015
Reputație: 0

Ba transgendere spre deosebire de tine care chiar ai 100+ conturi cu care porti discutii cu tine insusi, xoxo chiar are admiratori reali, pe fiecare tura, uite eu sunt tura de zi si am intrat sa iti zic ca o fut pa ma-ta aia chioara lake cu pedale care isi pune sluga prostituata sa joace fazan ca si cum ar fi ultima sa zi pe pamant si apoi sa voteze de-an pulea o curva de care stapanul lui s-a indragostit. Daca nu ii zici MULTUMESC DANIEL dimineata, la pranz si seara, intra stapanu tau in drepresie si te fute in cur de suparare.

Hopa stai oleaca de asta te chema prostitution? ca esti curva lu xxldaniel?

ba copy-ponta, esti in stare sa imi dai replici diferite pe acelasi ineptii ?!? Sa ma pis in hainele tale ca sa iei si tu in greutate un 50kg =)). Doar 2 oligofreni sunt pe forumul asta care il poarta pe danel pula te otel in minte si la orice postare, dolorica putilica si xoxonel cap de mel . AI de plm =)))))))))) hahahahhaha

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Raquelle e pierdere de timp, m-am vazut cu ea, e inalta, la fata locului nu e asa draguta, chiar uratica, corp netonifiat, burtica, are un fel de a vorbi ciudat, alintat si uneori prostesc, fumeaza, cere 200 euro. Nu as fi ramas nici daca era 100 de lei.

Am mai vorbit cu irina5, cere 300 euro, sa fie sanatoasa

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Rugam adminul sa ii baneze pe cei doi retardati care n-au gasit alt loc unde sa se certe inafara de topicul asta.

 

raporteaza!

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...