Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

  • Oras:buCUResti
  • Oras:buCUResti

Desigur . A avut poza pana de curand.

I-am trimis mesaj dar nu a raspuns si din moment ce la reputatie a primit vot ( si nu o steluta) ma gandesc ca cineva a vb cu ea si poate chiar sa intalnit.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am făcut și eu cont da nu am plătit să pot vorbi ce mi se pare ciudat este că în 8 zile am primit 12 mesaje tot de la tipe care nu au poză la profil și unul singur de la Alita care are poză și mulți zic că este dubioasă nu prea știu ce să cred despre Sugardades voi ce ziceți care sunteți de mult se merită sau nu să ieși cu tipe de pe acolo ?

Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Daca vrei sa te ia femeile de prost, DA ! Varu' xoxo a dat 350 europeni pe o tipa Miruna (anetev2034 pe site) pe care eu si inca un amic am futut-o Moca pe tinder. Acum tu alegi daca vrei sa fii un lake notoriu si sa te lauzi cu asa ceva :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mega City One
  • Oras:Mega City One

Alte tepare de care sa va feriti:

aniela01  (te pune aiurea pe drumuri si mai are pretentia de 500 euro)

adela22  (cont fals,clona)

barbiedollx (cont fals, e o tipa care isi cauta iubitul sub pretextul ca e italianca si sa vorbiti pe email...isi cauta iubitul care o inseala cu tipele de acolo)

barby girl ( cont fals si baga si placa ca vrea 700 euro)

amna ( tepara, te pune aiurea pe drumuri)

jessicarabbit093 (nu e tipa din poze, e o alta tipa, deci teapa si cere si 500 euro)

  • Like 3
Link spre comentariu

Alte tepare de care sa va feriti:

aniela01  (te pune aiurea pe drumuri si mai are pretentia de 500 euro)

adela22  (cont fals,clona)

barbiedollx (cont fals, e o tipa care isi cauta iubitul sub pretextul ca e italianca si sa vorbiti pe email...isi cauta iubitul care o inseala cu tipele de acolo)

barby girl ( cont fals si baga si placa ca vrea 700 euro)

amna ( tepara, te pune aiurea pe drumuri)

jessicarabbit093 (nu e tipa din poze, e o alta tipa, deci teapa si cere si 500 euro)

 

da te simpte femeile ca esti prost nu gluma =))

Link spre comentariu

Am făcut și eu cont da nu am plătit să pot vorbi ce mi se pare ciudat este că în 8 zile am primit 12 mesaje tot de la tipe care nu au poză la profil și unul singur de la Alita care are poză și mulți zic că este dubioasă nu prea știu ce să cred despre Sugardades voi ce ziceți care sunteți de mult se merită sau nu să ieși cu tipe de pe acolo ?

 

E posibil ca cele care nu au poza de profil sa fie si ele Premium, si asta este unul dintre beneficii la Premium, sa nu iti incarci poze. 

Se merita. uita-te numai cate replici are topicul asta. Sunt si tepare, sunt si haladite, sunt si cu aere de dive, dar sunt si civile, fete ok, depinde ce-ti trebuie.

Cu rabdarea treci marea. poti sa mai astepti, mai baga si astia de la SugarDaters oferte cateodata, poti sa ti cumperi un abonament mai ieftin. oricum, 96 de lei pt o luna mi se pare fix nimic.

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Am făcut și eu cont da nu am plătit să pot vorbi ce mi se pare ciudat este că în 8 zile am primit 12 mesaje tot de la tipe care nu au poză la profil și unul singur de la Alita care are poză și mulți zic că este dubioasă nu prea știu ce să cred despre Sugardades voi ce ziceți care sunteți de mult se merită sau nu să ieși cu tipe de pe acolo ?

 

Se merita. Rata de succes e mult mai mare decat pe site-urile gratuite. Si depinde daca cauti o "bushalaa" simpla sau cauti ceva gen girlfriend experience.

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...