Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

Vizitator kidflo
Reputație: 0

Imi pare rau pentru ea . Unele persoane isi asuma riscuri prea mari ca sa scape de saracie . Nu e doar ghinionul ei , e un cerc vicios care nu se poate opri decat cu legalizarea prostitutiei .

Link spre comentariu
  • Oras:nu spun
  • Oras:nu spun

NA CATEL VEZI DACA NU DAI 350 DA EURO CA MINE.. N-=AI CALITATE

AI TOATE BOALELE ACUM

trebuie sa fii un adevarat cretin ca sa faci asemenea misto

cum poti sa faci misto de aia care au futut-o pe tipa asta ?

daca ai futut-o chiar tu, dar nu recunosti ?

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

abonament la juma de pret pe sugardaters. din cate vad trebuie trimis un mesaj pe pagina lor de FB, apoi primesti un cod. Acum e momentul pt cei ce erau sceptici sa plateasca un abonament. 48 de lei e fix pix. Cred ca functioneaza si pt cei care au abonament deja, nu stiu, n-am incercat inca.

post-247833-0-16002700-1561103576_thumb.png

Link spre comentariu
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova

Din Craiova ati mai testat ceva? Ma tot gandesc daca sa rennoiesc abonamentul ca aparent nu iese nimic...

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Salutare, despre SSEN (Denisa), stie cineva? A fost careva la ea?

Arata bine in poze...

 

Poate imi spuneti daca merita...

E grasa și diforma, aspect care nu se vede în poze.arata de 100 de lei finalizarea.

  • Like 1
Link spre comentariu

E grasa și diforma, aspect care nu se vede în poze.arata de 100 de lei finalizarea.

Salut si multumesc.

 

Tocmai ce m-am intalnit cu ea.

Dezamagitor, 1.50 si 80 kg, sanii atarna pana la buric, aparat dentar. Si ... 100 euro.

 

Teapa! Pozele nu au legatura cu realitatea.

Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Salut si multumesc.

 

Tocmai ce m-am intalnit cu ea.

Dezamagitor, 1.50 si 80 kg, sanii atarna pana la buric, aparat dentar. Si ... 100 euro.

 

Teapa! Pozele nu au legatura cu realitatea.

arata mai bine in poze decat in realitate, e maricica

Link spre comentariu

Destul de nehotarata. Eu discut cu ea pe whatsapp de 2 saptamani. Ii scriu, raspunde peste 3 zile, ii raspund, raspunde peste alte 2 zile....Inca nu am ajuns prea departe.

unele au mai multe telefoane si raspund cand vor ele si cand au nevoie de bani. Ce zici tu intra in categoria celor neserioase, deci treci la urmatoarea.

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

unele au mai multe telefoane si raspund cand vor ele si cand au nevoie de bani. Ce zici tu intra in categoria celor neserioase, deci treci la urmatoarea.

 

Nici nu imi fac idei ca ar fi ceva decent. Merg la curve de prea mult timp ca sa nu imi dau seama ca tipa nu e ceea ce trebuie. Pana la urma nu ma costa nimic sa ii raspund si sa vad unde duce.

Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...