Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tipa e ultra machiata in poze, as zice ca-i data cu glet in loc de fond de ten. In realitate are figura de fata simpla de la tara. Ma rog, sunt subiectiv, dar tipa e departe de a fi fotomodel. 6/10 la aspect. 

Cand am fost la ea ii mirosea gura de parca nu se spalase pe dinti de o saptamana. Doi la mana, nu e epilata in zona intima. Anii '80 sunt din nou la moda aparent.

 

 

In sfârșit unul care zice ceva concret. Pana acum dar aia cum e, aia cum e? Pai mai ziceți și voi ceva și pe urma întrebați. De acum încolo trebuie sa mergeti cu periuța și pasta de dinți +guma și eventual un aparat de ras la voi. Am vorbit și eu cu duduia, dar nu mi-a plăcut conversatia. Pare genul de tipa venita de la tara care a crezut ca e Parisul când a ajuns în București 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A revenit Olivia de la lux , Naomibye pe sd :)

Am fost asta vara, nimic deosebit. Genul de femeie gonflabila care sta cum o pui si geme de parca ai taia porcul.

E inalta si are muschii lucrati pentru cine apreciaza asta, in rest nimic.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Larisa95 mie personal mi a plăcut, nu e vreun fotomodel, dar are ceva care incita , e plăcută, face și masaj, igiena impecabila, totul protejat, dar totuși oralul o fost ok cu ochelarii aia pe năsuc, 150e, am stat vreo 2,5 ore, dar abia la al2lea nr mi a zis ca ei ii place anal. Și chiar asa a fost ;)

 

 

Bbyyvenus?? Ziceți ne ceva de tatuata asta mica

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Larisa95 mie personal mi a plăcut, nu e vreun fotomodel, dar are ceva care incita , e plăcută, face și masaj, igiena impecabila, totul protejat, dar totuși oralul o fost ok cu ochelarii aia pe năsuc, 150e, am stat vreo 2,5 ore, dar abia la al2lea nr mi a zis ca ei ii place anal. Și chiar asa a fost ;)

 

 

Bbyyvenus?? Ziceți ne ceva de tatuata asta mica

Vreau și eu sa marchez la bbyyvenus. Dacă faci rost de nr ei de tel te rog sa mi l dai și mie. Nu Răspunde la mesaje nici pe insta

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Am vorbit și eu puțin dar nu imi mai răspunde. În ce sens neserioasa?

in sens ca mi-a zis ca mi-a dat pana si telegramul si dupa aia nu a mai raspuns la nimic desi imi da seen la mesaje si alte cacaturi

Link spre comentariu
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

mersi, da,  Alita/BriterBomb aceasi tipa care nu da numarul de telefon, e un luxury sa ai o cartela prepaid; pe site numai discutii in care trage de timp si care nu duc la nici o concluzie, iar pe BlueRosePink nu te baga in seama, se arunca direct la malai, bid-ul incepe de la 300 euro si chiar daca accepti la plesneala te alegi cu ID de instagram fals :)))

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...