Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

Vizitator kido
Reputație: 0

Baieti vedeti ca utilizatorul Ioni din Bucuresti e o mare tepara....care o vedeti pe acolo sa-i da-ti report si daca aveti numarul ei direct block........

Macar asa nu isi mai ia nimeni teapa ca mine.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Baieti vedeti ca utilizatorul Ioni din Bucuresti e o mare tepara....care o vedeti pe acolo sa-i da-ti report si daca aveti numarul ei direct block........

Macar asa nu isi mai ia nimeni teapa ca mine.

Am vorbit și eu cu ea. Are numar de Belgia.Cred ca a venit de la produs de acolo. Și urata, zici ca e bărbat, multe tatuaje. Ce ai mai aflat de ea?

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Am vorbit și eu cu ea. Are numar de Belgia.Cred ca a venit de la produs de acolo. Și urata, zici ca e bărbat, multe tatuaje. Ce ai mai aflat de ea?

O cheama cica Serbu Daniela Ionela......... si dupa cate ai citit e o tepara maxima...... am pus eu botul ca prostul la faza cu da-mi un avans ca sa stiu ca esti serios.......si m-am trezit azi cu block............... sfatul meu da-ti block sau face-ti misto de ea pana ii sar pepeni si slobozul din gat

Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

O cheama cica Serbu Daniela Ionela......... si dupa cate ai citit e o tepara maxima...... am pus eu botul ca prostul la faza cu da-mi un avans ca sa stiu ca esti serios.......si m-am trezit azi cu block............... sfatul meu da-ti block sau face-ti misto de ea pana ii sar pepeni si slobozul din gat

 

e chiar aiurea sa pui avans.mi-a cerut si mie dar totusi e ceva elementar sa nu dai avans la curve,e teapa 100%

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Baieti vedeti ca utilizatorul Ioni din Bucuresti e o mare tepara....care o vedeti pe acolo sa-i da-ti report si daca aveti numarul ei direct block........

Macar asa nu isi mai ia nimeni teapa ca mine.

:))) mie mi-a spus ca vrea banii inainte sa nu o incurc... si i-am spus sa mearga mai bine la o terasa, intr-un parc sa nu isi faca planuri cu mine, cum naiba sa incurci pe cineva care oricum ar cam trebui sa stea in casa :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Baieti vedeti ca utilizatorul Ioni din Bucuresti e o mare tepara....care o vedeti pe acolo sa-i da-ti report si daca aveti numarul ei direct block........

Macar asa nu isi mai ia nimeni teapa ca mine.

Cat i-ai dat?

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Cat i-ai dat?

Suma e mica 350 lei...... si nu e vorba de bani in sine ci e vorba de timpul pierdut aiurea....... sper sa se inece cu bani aia :))........ si da am fost circumspect tot tp asta la faza cu a da inainte un avans ,dar na am zis ca poate au si ele un pic de respect in spate ( tipa prezentandu-se chiar ok  in discutii)

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

e chiar aiurea sa pui avans.mi-a cerut si mie dar totusi e ceva elementar sa nu dai avans la curve,e teapa 100%

sincer a trebuit sa-mi iau teapa si aia ca sa ma invat minte sa nu mai am incredere in mimozele nici de acolo ......

Link spre comentariu
Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

Baieti vedeti ca utilizatorul Ioni din Bucuresti e o mare tepara....care o vedeti pe acolo sa-i da-ti report si daca aveti numarul ei direct block........

Macar asa nu isi mai ia nimeni teapa ca mine.

Multumim de informare kido

Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Scuze "kido" ca ma bag si eu...dar cum pula mea sa dai 350 ca avans asa "la plesneala"? Esti director de banca sau primar? Chiar daca par rau,dar sunteti vinovati voi astia care chiar nu apreciati valoarea banului si cum se castiga...

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Scuze "kido" ca ma bag si eu...dar cum pula mea sa dai 350 ca avans asa "la plesneala"? Esti director de banca sau primar? Chiar daca par rau,dar sunteti vinovati voi astia care chiar nu apreciati valoarea banului si cum se castiga...

ba cunosc foarte bine valoarea banului...... si nu zic ca nu m-a durut inima ,dar am cunoscut tipe pe SD care si-au respectat programarile desi le-am oferit o suma in avans

Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

ba cunosc foarte bine valoarea banului...... si nu zic ca nu m-a durut inima ,dar am cunoscut tipe pe SD care si-au respectat programarile desi le-am oferit o suma in avans

 

na asta e sportul , concluzia e numai una: ar trebui sa ne cacam pe pieptul lor

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum plm sa-i dai bani unei curve inainte sa o futi?

Apoi tot voi va mirati de ce au fite si cer atatia bani.

Simplu, pt ca exista prosti de genul asta.

No offense, kido!dar asta e realitatea.

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...