Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salut! am incercat eu, fetele sunt din Ploiesti, am chemat o pe una din ele, mai nou sunt doua, a venit cu iubi, o cioara(barbat dar cu tzatze) mica de inaltime tatuata, cu un vw Lupo. am asteptat o in fata blocului si asa am descoperit , desi mirosisem ca e prostituata nu sugarbby. a2a e mistocuta rau. dar tot asa vor veni , cu cioara zic...

 

Ai finalizat intalnirea cu ea?

Link spre comentariu
Vizitator pulaneagra
Reputație: 0

Am eu nr. Da o adresa de mail ca nu am pm si iti dau nr ei

ultimele 3-4 cifre dacă se poate

Am uitat care dintre ele e SinnerKate

Contul îl am inactiv

Te rog și mulțumesc.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Ceva detalii despre Angy211 . s a vazut cineva cu ea? Sau cu your_sin?

your_sin e o puștoaică instabilă psihic, a mai avut conturi în trecut, nu face oral ,doar normal, cere 1000 roni. Dacă îi cașună ceva sau nu îi răspunzi într-un interval de 1,2 ore îți dă block instant . După 2 săptămâni te scoate de la block :)) 

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

your_sin e o puștoaică instabilă psihic, a mai avut conturi în trecut, nu face oral ,doar normal, cere 1000 roni. Dacă îi cașună ceva sau nu îi răspunzi într-un interval de 1,2 ore îți dă block instant . După 2 săptămâni te scoate de la block :))

 

Am vorbit si eu pe SD cu ea si am vazut ca nu are toate tiglele pe casa....

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Salut!De Annastph..știți ceva?Mulțumesc

 

Nici ea nu știe ce vrea, răspunde foarte greu, cică se uita la filme și de asta, asta prin iulie anul 2020. Cerea mai mult (pe surse), cred că a lasat prețul mai jos acum din lipsă de clienți, are și ea momente cu block/unblock pe wap, pana mea, nu e coaptă la minte. Dacă faceai tu primul pas și spuneai cât îi oferi, și nu îi convenea, direct block :))) .. După 2 luni mă trezesc cu mesaj din senin de la ea să reluăm tratativele, lol.  

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...