Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

Facut cunostina anul acesta si anul trecut, in ordinea de pe tricouri cu: littlebaby24, Vivi1158, LovelyBaby04, lovelybird, LissaRED, Floaredemaidan, AnaMaria04, heytherecutie22, Rossyross, AlexiaLexi1, MiaTheFlower, Roxen05, Anaisfelly, D.karina, Hades697, Laura2001, LarisaM., elena.02, IoanaS, Mira90, Redhead27, Iuliana Selena, Angeline20, Freya00, FieryFox, Geo4, ShirleyAnn, Anais Leila, Jessss, Misha99, Shiridara, Joni99c, Raluca18, ioana1233456, Anais28, Alice-98, Beatrice22, Elena1801, Sugarpr21, Maria Bianca, Aysha1, Katze01, Marinaaaa15, Annie97, BabyBdc, Loraaaa, Q.Hellen, IreneNVS, Alice1, Carina♡, Erika666, Catalina Miriam, Isabele, Malina248, AnaysT, Deedee24, Ioana13, AnneC, Maria1., Paulaaa111, Carla Campean, Mayaa22, KatelynnRose, CANDY_RAHE7, soffya, Carmen.eu, Shylittlebaby, Andreea1987.

Opinii?

Isabele ceva detalii?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

                  Fratilor pe vremea asta de pandemia am zis sa merg  mai pe safe, pe rulaj mai mic si pe calitate mai mare si mi am facut cont pe sugar si pe seeking. Cam dezamagire mare sa zic asa foarte rar gasesti cv la nivelul asteptarilor dar daca cauti gasesti. Nu m am intalnit efectiv decat cu cateva si nu am sa povestesc decat intalnirea cu o singura fata si anume cu SweetLady01 ii zice. Am aflat despre ea tot aici pe rubrica dar sincer sa fiu si pozele m au atras.Ce vreau sa va zic este ca in 7 8 ani de cand vizitez fete regulat nu am intalnit asa un GFE. Nu este ca si cu o iubita e mai mult decat atat. Deci de la tinut de mana, la sarut in liftul hotelului, sarut senegalez adanc, tot ce vrei. Daca te mai simte ca ai vreun fetish te rupe efectiv. Pentru cei care frecventeaza cluburile stiti doamnele alea in jur de 35 de le vezi la mesele strainilor, imbracate cu gust, la care saliveaza tot clubul, e aia e SweetLady01. Basca glume razi povesti fratilor stiti vb aia "Painea lui Dumnezeu". Deci pentru cine vrea e experienta unica, pentru cine este un gentleman, cine are fantezii normale sa zic asa, va recomand cu caldura. Cadoul este de 1000 de roni 2,3h pe outcall.
                   Rog nu insistati sa va las nr, un abonament pe sugar e un fleac, 100 150 de lei deci faceti va cont si intrati cu incredere.                                         Va salut si va doresc tuturor Sarbatori Fericite si un an nou plin de realizari si momente spumoase!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu e fratele Biju Buc de vina. El a încercat sa faca comunitatii un bine , recomandandu-ne o fata deosebita  ( se pare ). 

Problema este ca fata respectiva cumva a citit aici sau i s-a spus ce s-a scris și nu i-a convenit ( cu toate ca era elogiata ). Sunt astfel de cazuri . Nimic nou. Si mie mi s-a intamplat mai demult cu una din Craiova. Am si scris la vremea respectiva.  Diferenta este ca aia a făcut mult mai urat. 

Asta e tot. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Eu nu va înțeleg..... dc kkt sa nu scrii despre uneia căreia ii dai bani sa faci cv cu ea? Nu e ca și cum e unicata sau iti face ceva pe gratis dacă o ții secret.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, kido said:

Eu nu va înțeleg..... dc kkt sa nu scrii despre uneia căreia ii dai bani sa faci cv cu ea? Nu e ca și cum e unicata sau iti face ceva pe gratis dacă o ții secret.

A fost prea fermecat de gingasia cumparata si acum e un cuck, aa pardon domn 🤣

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
6 hours ago, babardierul said:

pai nenea asta e scopu threadului , sa facem recenzii despre panaramele de pe sd , acum i-ai zis si cine esti ce user ai aici de te-a rugat sa il stergi?=))

N-ai inteles nimic, ea se futea doar cu el (era virgina cand l-a intalnit) si asa si-a dat seama cand a citit aici si i-a zis "mai vrei sa vezi pizda, stergi tot ca eu doar cu tine ma fut" 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi
Acum 15 minute, cocalar20 a spus:

N-ai inteles nimic, ea se futea doar cu el (era virgina cand l-a intalnit) si asa si-a dat seama cand a citit aici si i-a zis "mai vrei sa vezi pizda, stergi tot ca eu doar cu tine ma fut" 🤣🤣🤣

caz clasic de : MISTAKEN IDENTITY , greseala mea!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Aveti grija, de cateva zile au dat proastele de  acest site si au inceput sa faca conturi pe toate orasele, cer bani pt poze, video, nu vor intalniri. Si in plus o sa va trimita poze false. Incercati sa evitati astfel de fete pentru a nu va lua teapa. Un prieten ce nu are cont aici dar are pe sugardaters, a virat la o fata bani (ca si avans pentru intalnire si pentru poze) nu a primit nimic de la fata bineînțeles, nici macar un raspuns nu a mai primit.... ulterior baiatul a incercat sa scrie de pe alt cont si a primit amenintari ca la gasit pe fb si pe el si pe iubita lui, a si scris numele iubitei acestuia si  il ameninta ca ii trimite convorbiri si dovada platii cum a transferta banii. Mare atentie! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 12 ore, draganflavius a spus:

Aveti grija, de cateva zile au dat proastele de  acest site si au inceput sa faca conturi pe toate orasele, cer bani pt poze, video, nu vor intalniri. Si in plus o sa va trimita poze false. Incercati sa evitati astfel de fete pentru a nu va lua teapa. Un prieten ce nu are cont aici dar are pe sugardaters, a virat la o fata bani (ca si avans pentru intalnire si pentru poze) nu a primit nimic de la fata bineînțeles, nici macar un raspuns nu a mai primit.... ulterior baiatul a incercat sa scrie de pe alt cont si a primit amenintari ca la gasit pe fb si pe el si pe iubita lui, a si scris numele iubitei acestuia si  il ameninta ca ii trimite convorbiri si dovada platii cum a transferta banii. Mare atentie! 

Isi merita soarta, cum pula mea sa ii trimiti bani unei curve fara sa-i faci nimic?

  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0
Acum 12 ore, draganflavius a spus:

Aveti grija, de cateva zile au dat proastele de  acest site si au inceput sa faca conturi pe toate orasele, cer bani pt poze, video, nu vor intalniri. Si in plus o sa va trimita poze false. Incercati sa evitati astfel de fete pentru a nu va lua teapa. Un prieten ce nu are cont aici dar are pe sugardaters, a virat la o fata bani (ca si avans pentru intalnire si pentru poze) nu a primit nimic de la fata bineînțeles, nici macar un raspuns nu a mai primit.... ulterior baiatul a incercat sa scrie de pe alt cont si a primit amenintari ca la gasit pe fb si pe el si pe iubita lui, a si scris numele iubitei acestuia si  il ameninta ca ii trimite convorbiri si dovada platii cum a transferta banii. Mare atentie! 

Sincer boss.... uitate pe acest topic si o sa vezi cati zic sa nu dai niciodata bani inainte sa te vezi cu femeia.... sunt multe fomiste care sunt pe acolo si pacalesc oameni pt ca pandemie...... si asa sunt multi prosti care le dau bani pt poze/video-uri si alte kkturi in loc sa le futa macar..... nu mai zic ca calitatea pizdelor de acolo s-a dus pe apa sambetei si ca deabia mai gasesti pe una de doamne ajuta care sa stie sa faca cv pt bani ceruti, dar asta este cand cerem putin si oferim mult...... sincer prosti suntem noi nu ele

Link spre comentariu

Va salut , am mai avut un cont pe site-ul asta de prin 2013 dar am renuntat la el din cauza unor membri pupatori de moaste 😁. Sunt membru pe SD de multa vreme si am prins acolo niste bunaciuni care in prezent nu mai activeaza, au schimbat numarul de telefon s-au maritat au plecat din tara...etc.. Asta a fost o introducere sa ma prezint cine sunt adica nu sunt un fraierica nou pe forumul asta si pe site-urile de specialitate, gen  SD, CS si Seeking. Exact aspectul descris de draganflavius vreau sa-l scot si eu in evidenta, in ultimile zile au aparut foarte multe profile noi care sunt de fapt fake. Atata falsitate si prosteala ca pe SD nu am vazut nicaieri, pentru a verifica fetele mi-am facut inca un profil pe SD deci am doua profile unul fake si unul real amandoua premium. Doar intr-o singura zi am numarat 36 de noi profile aparute pe site, cand le intreb de sanatate pe ce suma se fut sau sau ce servicii ofera in fine negociere la pret pentru niste servicii, toate mi-au spus ca la inceput vand poze doar sa cumpar poze apoi se intalnesc cu mine. Alta imi zice sa-i trimit bani de drum, pai mai oameni buni vrajeala asta e de vreo 10 ani mai merge si acum in 2021 !?!?!?!?!  Un alt caz intalnit una mi-a zis direct sa-i trimit 20 ron pe paypal sau Revolut, suma nu e mare dar daca eu as fi trimis si pe langa mine inca 4 persone fata si-a facut 100 ron numai din cersit 20 ron. Tinand cont de numarul mare de noi profile aparute pe zi asta inseamna ca le merge treaba baietilor sau fetelor care vand poze si clipuri pe acel site. Cand le spui sa te sune videocall pe whattsapp e gata s-a terminat smecheria, ori cer bani ori se dau ranite ca nu poate acum ca suna mai tarziu etc etc.... Ah si inca un aspect de retinut sa nu credeti ca ele sunt straine de ce se intampla aici, unele urmaresc forumul asta dar multe fete afla de la membrii de aici se se spune despre ele. Asa ca pe SD acum cred ca 90% sunt fete sau baieti care vand poze sau clipuri.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...