Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Ami777 este foarte ok. Frumusica foc , finuta , piele incredibil de fina, epilata complet, sani de colecție, naturali, fermi, slim , carne tare, FK bun , uneori spre foarte bun chiar, oral nepro excelent, fut cauciucat in pizda, gemete, participa , overall se fute bine.

Din punctul meu de vedere - merita.

Plus ca fata este studenta, deci e o fata educata, ai ce vorbi cu ea.

Saptamana viitoare ma vad a treia oara cu ea .

 

Te rog imi poti spune cum este in afara patului? Comunicativa, ai ce vorbi cu ea? Multumesc.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.

Am platit 900 de RON, timp aproximativ 2 ore fara pic de graba. Cred ca ea arai fi stat fara probleme, dar pentru mine a fost suficient.

E ok fata , nu din cale afară de comunicativa , dar din punctul meu de vedere ai ce vorbi cu ea si este isteata.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gabrielle1:

“Mie mi plac lucrurile mai clare si varianta directa, abia apoi avem tot timpul din lume sa nu cunoastem pe whatsapp. In ceea ce ma priveste scopul meu aici este sugardating. Pentru mine acest gen de intalniri are la baza pe primul loc chimia, o oarece compatibilitate intre noi atat fizica cat si de relationare,e suficient sa discutam putin ca sa ne dam reciproc seama de lucrul asta iar pe locul doi suportul financiar pe care il voi preciza inca de la bun inceput sa fie lucrurile limpezi, undeva la 450€ each date. Imi doresc distractie, simplitate si discretie, no drama or commitment, astfel incat suntem liberi sa ne traim in mod normal vietile. Intalnirile le vad desfasurandu se ocazional, in limita a cateva ore. Imi place sa am parte de iesiri la masa iar daca exista chimie sa continuam intalnirea in sensul intim. Nu pot petrece zile intregi sau nopti. Daca este convenabil pentru tine si se incadreaza in ceea ce cauti si poti oferi, astept cu interes sa continuam discutia, in conditiile in care nu, totusi iti multumesc pentru mesaje. Sa ai o dimineata minunata!”

 

Alta care are in cap numai bancomate.

Link spre comentariu
Vizitator detomaso
Reputație: 0

Gabrielle 1 acum 6 luni cerea 1000 lei pt 3 ore si daca era in foame accepta si 600 lei, inclusiv anal.Acum vrea 450 euro.Asa evolueaza preturile cand gaseste fraieri care sa plateasca

sume din astea...... :slap2

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Gabrielle1:

“Mie mi plac lucrurile mai clare si varianta directa, abia apoi avem tot timpul din lume sa nu cunoastem pe whatsapp. In ceea ce ma priveste scopul meu aici este sugardating. Pentru mine acest gen de intalniri are la baza pe primul loc chimia, o oarece compatibilitate intre noi atat fizica cat si de relationare,e suficient sa discutam putin ca sa ne dam reciproc seama de lucrul asta iar pe locul doi suportul financiar pe care il voi preciza inca de la bun inceput sa fie lucrurile limpezi, undeva la 450€ each date. Imi doresc distractie, simplitate si discretie, no drama or commitment, astfel incat suntem liberi sa ne traim in mod normal vietile. Intalnirile le vad desfasurandu se ocazional, in limita a cateva ore. Imi place sa am parte de iesiri la masa iar daca exista chimie sa continuam intalnirea in sensul intim. Nu pot petrece zile intregi sau nopti. Daca este convenabil pentru tine si se incadreaza in ceea ce cauti si poti oferi, astept cu interes sa continuam discutia, in conditiile in care nu, totusi iti multumesc pentru mesaje. Sa ai o dimineata minunata!”

 

Alta care are in cap numai bancomate.

Ba asta face misto de voi...... 500 coco pt curul ei..... dar cine se crede?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gabrielle1:

“Mie mi plac lucrurile mai clare si varianta directa, abia apoi avem tot timpul din lume sa nu cunoastem pe whatsapp. In ceea ce ma priveste scopul meu aici este sugardating. Pentru mine acest gen de intalniri are la baza pe primul loc chimia, o oarece compatibilitate intre noi atat fizica cat si de relationare,e suficient sa discutam putin ca sa ne dam reciproc seama de lucrul asta iar pe locul doi suportul financiar pe care il voi preciza inca de la bun inceput sa fie lucrurile limpezi, undeva la 450€ each date. Imi doresc distractie, simplitate si discretie, no drama or commitment, astfel incat suntem liberi sa ne traim in mod normal vietile. Intalnirile le vad desfasurandu se ocazional, in limita a cateva ore. Imi place sa am parte de iesiri la masa iar daca exista chimie sa continuam intalnirea in sensul intim. Nu pot petrece zile intregi sau nopti. Daca este convenabil pentru tine si se incadreaza in ceea ce cauti si poti oferi, astept cu interes sa continuam discutia, in conditiile in care nu, totusi iti multumesc pentru mesaje. Sa ai o dimineata minunata!”

Alta care are in cap numai bancomate.

Mie mi-a zis 350€ :))))

Link spre comentariu

Vizitator detomaso
Reputație: 0

Eu nu ii vad profilul si nu e singurul...si nu sunt singurul care a patit asta

Modifica criteriile de cautare, asa am patit si eu, nu vedeam toate profilele.Pune la toate criteriile de selectie o gama cat mai larga....

Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...