Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar pe cele pe care le vezi pe toate site-urile de ani intregi, gen Gabrielle nu stiu cum care se vede diva de 500-600 euro, sunt acolo cu un motiv, ca sunt moarte de foame. Au aere de printese si nu le pune niciunu’ botu’ la vrajeala. Poate odata la 3 luni.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar pe cele pe care le vezi pe toate site-urile de ani intregi, gen Gabrielle nu stiu cum care se vede diva de 500-600 euro, sunt acolo cu un motiv, ca sunt moarte de foame. Au aere de printese si nu le pune niciunu’ botu’ la vrajeala. Poate odata la 3 luni.

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Unii se folosesc doar de informatiile oferite de altii, tin totul secret. Unor fete nu le place sa se scrie despre ele... sunt tipi cu bani pe site dar extrem de disperati ;) Si pe una de nu ai fute-o se gasesc care sa o sponsorizeze. Si o uratanie nu o impartasesc de disperati ce sunt :))) Posibil si sa nu se faca de ras :D cand altul nu ar fute asa ceva gratis sau chiar platit? Gasesti si **spam editat**i, au dat la muie la o fetita de 12 ani unii... am vorbit si eu cu fetita putin, in prezent are 15 ani. Pe site spunea ca are 18. Parca e din Galati daca imi aduc bine aminte... in pizda inca nu s-a futut, vrea sa isi vanda scump virginitatea :))) Ba ce "animale" obsedate de copile avem in tara asta..., sa ai 40-50 ani si sa dai muie unei copile ce isi poate fi fiica sau nepoata chiar?? Fata de care am scris nu e prima nici ultima, au mai fost si altele inaintea ei. Exista si acum cel mai probabil minim 2-3 **spam editat**e pe site. 18-19 ani usor pot fi minus 3-4 in realitate...

 

Daca ai intalnit pe una care are 12 ani,  ar trebui sa o raportezi, pentru ca e doar un copil care nu are discernamant si isi poate compromite toata viata. E pentru siguranta ei mai intai. Nu mai zic cat de trist e daca cineva chiar s a intalnit cu ea... Daca iti mai amintesti username ul ei, rasporteaz-o, sau scrie-l aici, o voi raporta chiar eu

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Daca ai intalnit pe una care are 12 ani,  ar trebui sa o raportezi, pentru ca e doar un copil care nu are discernamant si isi poate compromite toata viata. E pentru siguranta ei mai intai. Nu mai zic cat de trist e daca cineva chiar s a intalnit cu ea... Daca iti mai amintesti username ul ei, rasporteaz-o, sau scrie-l aici, o voi raporta chiar eu

Nu imi mai aduc aminte username-ul, nici cont nu mai am pe site. In luna mai a implinit 15 ani. Dar de la 12 s-a apucat de supt pula la tatici si bunici...

Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

 

Sper ca ce ai spus tu cu o fetița de 12 ani e o gluma proasta. Nu vreau sa cred asa ceva..mi-e scarba si mila in acelasi timp.

 

Cat despre fete...exista si unele ok, pe sugar nu mai stiu, pe seeking da, stiu cateva chiar ok. Dar alea ok nu fac din asta meserie, nu le vezi 5 ani la rand pe toate site-urile, ci o fac pt scurta durata, probabil dupa se retrag si isi vad de viata lor.

Chiar personal o stiu pe una buna cu care ma vedeam, disparuse de peste tot, si acum e cu unu ce o sponsorizeaza la greu.

Cat despre cele de care nu se scrie, sunt multi care dau de una ok cu care se vad regulat si prefera sa nu scrie despre ea din multe motive....

Ba sa crezi! Prima data a zis ca nu e majora, ma gandeam ca are 17. Apoi, aflu ca nu are nici 15 impliniti. 12 a avut acum 3 ani... vrea anumite lucruri si parinti nu isi permit, asa a ajuns sa suga pula de la 12 ani.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Situatia la tipele prezentate

Xandra- discutii promitatoare, dar la un moment dat, cere banii de chirie in avans.

Aisha- nu raspunde la mesaje

Iris bucuresti-idem

Sapha- preturi decente, dar nu ma atrage

Marye alba- ma luat direct daca vreau in trei sau ceva gen swinger.

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Situatia la tipele prezentate

Xandra- discutii promitatoare, dar la un moment dat, cere banii de chirie in avans.

Aisha- nu raspunde la mesaje

Iris bucuresti-idem

Sapha- preturi decente, dar nu ma atrage

Marye alba- ma luat direct daca vreau in trei sau ceva gen swinger.

pot sa te intreb niste detalii in privat?

Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Pai cum la 12 ani sa fie pe site? Nu se vede in plm ca are 12 ani, hai mai inteleg astea de 16-17 ca par majore, dar la 12 ani cum dreq sa nu te prinzi ca e **spam editat**? Ce placere exista sa futi asa ceva? Urat..

Era prospatura pentru ei. Am impresia ca si babaciuni ar fute :))) Pentru **spam editat**i e o placere sa se bucure de fetite. Cu cat mai tinere cu atat mai bine. Curand se gaseste unul sa o futa si normal, pana acum doar cu degetele au frecat-o.

Link spre comentariu
Vizitator nirolf84
Reputație: 0

Stati departe de Iris de la Iancului. A fost internata involuntar (a se citi cu forta, Politie si tot tacamul) la Spitalul Obregia.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dezamagitor topicul asta.

Majoritatea stati la pomana sa primiti niste ponturi sau niste numere pentru ca nu vreti sa platesti aproape 100 lei pe contul de pe sd.

Si, cel mai rau, le si ziceti tarfelor de existenta acestui topic.

Ce e bun e trecut la tacere.

 

Cele mai multe curve nu-s femei.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Dezamagitor topicul asta.

Majoritatea stati la pomana sa primiti niste ponturi sau niste numere pentru ca nu vreti sa platesti aproape 100 lei pe contul de pe sd.

Si, cel mai rau, le si ziceti tarfelor de existenta acestui topic.

Ce e bun e trecut la tacere.

 

Cele mai multe curve nu-s femei.

oricum majoritatea tipelor care le gasesti pe SD "activeaza" de ceva timp ...... si au aflat la un search pe google de topicul asta.....

Iar tipele care chiar isi merita bani normal ca sunt tinute privat pentru ca alea isi cauta doar 1-2 sponsori pe care ii aleg ele si gata...... nu isi fac rulaj zilnic ca un job.....si e simplu sa le gasesti..... deobicei au tarife chiar super ok si vorbesc frumos

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu-i adevarat. N-au aflat dupa ce nici un search. Poate unele dintre ele, dar teoretic civilele nu stiu de existenta acestui forum.

Au fost anuntate de buni samariteni, purtatori ilegali de pula. Fraieri care vor sa le intre in gratii sau care poate au chiar sentimente pentru ele.

 

Ceea ce spui tu nu prea are legatura cu realitatea. Foarte putini oameni sunt intr-adevar la nivelul ala la care sa fie in stare sa intretina o astfel de femeie. Ele viseaza la asta, adica ar vrea sa aiba doar 1-2 pularai care sa le futa constant si sa le dea bani multi, insa 99% dintre ele devin plictisitoare dupa o intalnire sau doua.

 

Eu in ultimele 3 luni am futut cam de 4000 lei pe luna, poate un pic mai mult. Deci sunt pregatit sa cheltui. Insa, nu prea ai cu cine. Cele mai multe cer preturi nejustificat de mari avand in vedere prestatia. Practic orice taranca banala vrea 7-1000 lei pentru un futai. Vorbeste tampenii, se fute banal, spune tot felul de aberatii.

 

Repet, lor le-ar placea sa gaseasca unul sau doi sponsori, dar bajetii nu vor sa le mai futa dupa o tragere sau doua. Devine redundant si nu mai ai ce sa faci cu ele.

Asa ca majoritatea fac cam acelasi lucru. Devin niste prostituate mai low profile care se fut cu macar unul pe zi. Multe isi iau chiar si locatie

Toate viseaza la bani multi, dar fie n-au aspectul necesar, fie nu sunt pur si simplu dpdv uman la nivelul la care sa vrei sa le revezi. 

Iar daca esti vreun smecher care chiar isi permite sa tina o pizda buna pe banii lui, probabil ca ii e mai usor s-o angajeze full time la el la firma si s-o muiasca ori de cate ori are chef, plus in deplasari. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Nu-i adevarat. N-au aflat dupa ce nici un search. Poate unele dintre ele, dar teoretic civilele nu stiu de existenta acestui forum.

Au fost anuntate de buni samariteni, purtatori ilegali de pula. Fraieri care vor sa le intre in gratii sau care poate au chiar sentimente pentru ele.

 

Ceea ce spui tu nu prea are legatura cu realitatea. Foarte putini oameni sunt intr-adevar la nivelul ala la care sa fie in stare sa intretina o astfel de femeie. Ele viseaza la asta, adica ar vrea sa aiba doar 1-2 pularai care sa le futa constant si sa le dea bani multi, insa 99% dintre ele devin plictisitoare dupa o intalnire sau doua.

 

Eu in ultimele 3 luni am futut cam de 4000 lei pe luna, poate un pic mai mult. Deci sunt pregatit sa cheltui. Insa, nu prea ai cu cine. Cele mai multe cer preturi nejustificat de mari avand in vedere prestatia. Practic orice taranca banala vrea 7-1000 lei pentru un futai. Vorbeste tampenii, se fute banal, spune tot felul de aberatii.

 

Repet, lor le-ar placea sa gaseasca unul sau doi sponsori, dar bajetii nu vor sa le mai futa dupa o tragere sau doua. Devine redundant si nu mai ai ce sa faci cu ele.

Asa ca majoritatea fac cam acelasi lucru. Devin niste prostituate mai low profile care se fut cu macar unul pe zi. Multe isi iau chiar si locatie

Toate viseaza la bani multi, dar fie n-au aspectul necesar, fie nu sunt pur si simplu dpdv uman la nivelul la care sa vrei sa le revezi. 

Iar daca esti vreun smecher care chiar isi permite sa tina o pizda buna pe banii lui, probabil ca ii e mai usor s-o angajeze full time la el la firma si s-o muiasca ori de cate ori are chef, plus in deplasari. 

Ai dreptate.... multe au fost informate de diversi, dar sincer care e problema daca stiu ? poate ar trebui sa invete ceva din criticile primite pe aici......poate asa ar invata sa aiba clienti mai fideli sau mai multi.

Sincer de pe SD am avut doar 2 tipe cu care as putea spune ca am avut intalniri reusite ( vorbind ca si comportament/prestatie/pret/cum arata tipa), doar ca intotdeauna exista probleme la mijloc care strica relatiile de genu.

Nu prea ai femei in romania care ar merita astfel de tratatie ( gen relatie sugar daddy -sugar babby) pentru ca ori nu arata bine , ori arata foarte bine ,dar prestatia este opus diametrala.

Iar tu ca barbat daca iti permiti sa arunci destui bani pe curul lu una ca asta sigur iti gasesti 5-6 mai ok si fara sa arunci atatia bani pe curul lor.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai dreptate.... multe au fost informate de diversi, dar sincer care e problema daca stiu ? poate ar trebui sa invete ceva din criticile primite pe aici......poate asa ar invata sa aiba clienti mai fideli sau mai multi.

Sincer de pe SD am avut doar 2 tipe cu care as putea spune ca am avut intalniri reusite ( vorbind ca si comportament/prestatie/pret/cum arata tipa), doar ca intotdeauna exista probleme la mijloc care strica relatiile de genu.

Nu prea ai femei in romania care ar merita astfel de tratatie ( gen relatie sugar daddy -sugar babby) pentru ca ori nu arata bine , ori arata foarte bine ,dar prestatia este opus diametrala.

Iar tu ca barbat daca iti permiti sa arunci destui bani pe curul lu una ca asta sigur iti gasesti 5-6 mai ok si fara sa arunci atatia bani pe curul lor.

Problema e ca una mi-a zis in fata ca i-am facut review si ca nu era nevoie si a fost destul de awkward desi n-am recunoscut nimic.

Avea si un comportament schimbat fata de obicei, deci s-a stricat toata combinatia din cauza asta.

Sunt sigur ca citeste aici, asa ca o salut pe aceasta cale. :lol:

Asa ca de acum nu mai scriu nimic pe aici. Nu ma asteptam sa fie atati lachei amorezati, gata sa dea din casa aiurea.

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...