Sari la conținut

cei care ati marcat cu sugardaters.ro


madman773

Postări Recomandate

Vizitator kido
Reputație: 0

FYI, sunt multe tipe de pe SD care știu de existența acestui topic de la "binevoitori" ca să nu folosesc alt termen. Ultimele 2 tipe îmi povesteau de recenziile de pe nimfomane.com   :pepsi  

boss toate care activeaza de un timp pe acel site ,afla de forum si se uita imediat..... adica pe bune daca ii dai un search pe google cred ca gasesti fara probleme recenziile de aici

Link spre comentariu
Vizitator sugarthing
Reputație: 0

FYI, sunt multe tipe de pe SD care știu de existența acestui topic de la "binevoitori" ca să nu folosesc alt termen. Ultimele 2 tipe îmi povesteau de recenziile de pe nimfomane.com :pepsi

Si de unde stiau cine esti?

Link spre comentariu
Vizitator sugarthing
Reputație: 0

oare de unde știa Florina de site ? ,de a intrat să ne ureze de bine ^_^

Ok, de site ca de site. Dar de unde stia ce review-uri lasi? Adica intrebarea mea e: cum ar putea ele identifica persoana de pe SD in functie de ce review-uri lasa acea persoana aici? Doar daca s-ar da unele detalii foarte personale sau care s-au intamplat doar la acel date. Ceea ce nu prea cred, ca aici toate review-urile suna la fel (de useless).

Link spre comentariu

Ok, de site ca de site. Dar de unde stia ce review-uri lasi? Adica intrebarea mea e: cum ar putea ele identifica persoana de pe SD in functie de ce review-uri lasa acea persoana aici? Doar daca s-ar da unele detalii foarte personale sau care s-au intamplat doar la acel date. Ceea ce nu prea cred, ca aici toate review-urile suna la fel (de useless).

Voi realizati ca au si ele grupuri de whatsapp, nu?
Link spre comentariu
Vizitator sugarthing
Reputație: 0

Au “bisericute” de whatsapp, da. Formate din 2-3 prietene. Ca nu pot fi toate din toata tara prietene cu toate. La femei cu prietenia e mai greu. Mai ales cand e vorba de a “fura” fagurele cu miere una alteia :)

Link spre comentariu
Vizitator sugarthing
Reputație: 0

dacă este aceași betty, lil baby poți să faci skip; e pe la un salon de înfrumusețare în Titan, arată bine în poze, realitate e diferită, foarte micuță și skinny.

Si face si masaj pe olx. Fomista grav.

 

Cauta pe olx masaj bucuresti si o vei gasi. Nu pot posta link la anunt aici.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut. Ti le trimit doar dupa ce am acceptul ei. Femeia nu activeaza decat de vreo 2 luni, doar ca nu prea are mult timp liber, copil, job, dar cand se vede cu tine este dedicata, senzuala dar si un dracusor cu fata de inger

As vrea si eu detalii daca se poate ...

Multumesc!

Link spre comentariu
Vizitator sugarthing
Reputație: 0

De Ilinca sunt interesat și eu

Cred ca realizati ca ori vorbiti chiar cu adminii, ori vorbiti cu o fata pe mana cu site-ul, nu? :) e fake toata ziua...

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce zici ca e praf? Nu arata cine știe ce, da. Dar sexual e misto

  

Nu stiu ce sa zic, mi-a dat un numar de telefon dar nu răspunde

Ca e praf! Si ca tu ii faci reclama cu interes!

 

De ce crezi ca nu iti raspunde?

Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...