Sari la conținut

Maya 0724997417


ginxy

Postări Recomandate

  • Oras:Secret :)
  • Oras:Secret :)

Bună seara!

SERVICII

- oral neprotejat în funcție de igiena

- normal protejat

- anal în funcție de mărime protejat

- 69

- între sâni

- finalizare corporala

150 fin - include oral nep/protejat normal protejat , finalizare corporala +între sâni, 69.

250h- include oral nep/protejat, normal protejat

350h - include oral nep/protejat, normal protejat, anal în funcție de mărime protejat, 69,finalizare corporala +între sâni

Program de la 10:30 la 20

O seară frumoasă tuturor!

Link spre comentariu
  • Oras:Secret :)
  • Oras:Secret :)

Bună seara!

SERVICII

- oral neprotejat în funcție de igiena

- normal protejat

- anal în funcție de mărime protejat

- 69

- între sâni

- finalizare corporala

150 fin - include oral nep/protejat normal protejat , finalizare corporala +între sâni, 69.

250h- include oral nep/protejat, normal protejat

350h - include oral nep/protejat, normal protejat, anal în funcție de mărime protejat, 69,finalizare corporala +între sâni

Program de la 10:30 la 20

O seară frumoasă tuturor!

Îmi cer scuze... Greșeală din cauza tastaturii

200h oral nep/protejat în funcție de igiena, normal protejat!

Link spre comentariu
  • Oras:Secret :)
  • Oras:Secret :)

Nu am vrut să întru în ceruri cu "uni dintre voi" și nici nu vreau. Cât despre anal treaba sta în felul următor eu încerc... La mine a încerca înseamnă să nu te pot face să finalizezi... De fiecare data când postez aici câte ceva se trezește mereu cineva să "bage bețe în roate". Nu e m-ai bine ca voi cei care nu vreți să veniți /nu vă face placere să numai vorbiți prostii?

Link spre comentariu
  • Oras:Secret :)
  • Oras:Secret :)

Atâta timp cât eu explic cu lux de amănunte atunci când vii la mine, ce înseamnă anal.... Îți spun tot ce trebuie să știi iar tu ești deacord și spui ca rămâi.... Unde nu ne înțelegem, de ce veniți aici sa spuneți ca iau banii degeaba și că nu beneficiați de servicii? Numai întru în alte amănunte că oricum nu are rost!

CEI CARE MĂ CUNOSC ȘTIU DESPRE CE VORBESC!

O zi frumoasă tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Secret :)
  • Oras:Secret :)

Intra la pagina 21 si vei gasi mesajul meu lasat chiari atunci cand am iesit de la tine , esti decat pe vrajeala Maya .

Dacă sunt decât vrăjeală atunci să lăsăm acest topic doar pt recenzii și vom vedea în timp dacă eu sunt doar vrăjeală sau nu! O zi frumoasă!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Inseamna ca e de incercat. Dacă fata iti spune de la început ce si cum si accepti...

daca iti spune ca face sex anal si tu platesti , la inceput ca de esti la curve , si constati la sfarsit ca nu a putut face sex anal , nu este normal sa primesti banii pt ce nu a facut ? Banii se ia la inceput odata cu serviciile pe care le doresti , la sfarsit servicii pe jumatate si banii raman la dameza
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Nu am vrut să întru în ceruri cu "uni dintre voi" și nici nu vreau. Cât despre anal treaba sta în felul următor eu încerc... La mine a încerca înseamnă să nu te pot face să finalizezi... De fiecare data când postez aici câte ceva se trezește mereu cineva să "bage bețe în roate". Nu e m-ai bine ca voi cei care nu vreți să veniți /nu vă face placere să numai vorbiți prostii?

faci sau nu anal ??   punct. fara atatea explicatii....DA sau NU

Link spre comentariu

Salutare!Am vizitat-o de doua ori pe Maya.O data pe vremea cand nu avea locatie si nici anal nu facea si o data acum aproximativ un an,imediat dupa ce si-a marit aria de servicii.Va confirm ca face tot ce mentioneaza in anunt,doar ca in functie de marime.Mie mi-a zis de la inceput,am platit,a vazut-o,a zis ca e ok dar ca nu o sa o bage pe toata.Chiar ma mir ca nu a confirmat nimeni pana acum.Ca o mica recenzie(parere pur personala),Maya e o fata super.Este frumoasa cu un corp minunat si cu niste sani superbi,sociabila.Ca si minusuri..,cred ca este un pic pudica,am observat ca de fiecare data cand face oral,se pune cu spatele spre tine sa nu vezi actiunea,desi ar trebui sa stie ca este important pt un barbat si excitatia vizuala.Per total eu ii acord nota 9.Nu-i dau 10 pentru ca nu-l merita deocamdata.Are un foarte mare potential si sper sa-l si atinga.De revenit?!Ajung destul de rar prin Targoviste asa ca nu o pot vizita prea des sa pot face o recenzie proaspata.Cum v-am zis am fost de doua ori la ea si am incercat si a treia oara,dar nu era disponibila,era in concediu sau ceva.Nu va pot confirma ca a ramas aceeasi fata de anul trecut,ca este la fel,mai rau sau mai bine.Dar poate ne spune cineva care a vizitat-o de curand.Eu am sa o mai vizitez cat de curand.Toate cele bune(sau numai alea bune :)) )!

Link spre comentariu
  • Oras:Secret :)
  • Oras:Secret :)

Salutare!Am vizitat-o de doua ori pe Maya.O data pe vremea cand nu avea locatie si nici anal nu facea si o data acum aproximativ un an,imediat dupa ce si-a marit aria de servicii.Va confirm ca face tot ce mentioneaza in anunt,doar ca in functie de marime.Mie mi-a zis de la inceput,am platit,a vazut-o,a zis ca e ok dar ca nu o sa o bage pe toata.Chiar ma mir ca nu a confirmat nimeni pana acum.Ca o mica recenzie(parere pur personala),Maya e o fata super.Este frumoasa cu un corp minunat si cu niste sani superbi,sociabila.Ca si minusuri..,cred ca este un pic pudica,am observat ca de fiecare data cand face oral,se pune cu spatele spre tine sa nu vezi actiunea,desi ar trebui sa stie ca este important pt un barbat si excitatia vizuala.Per total eu ii acord nota 9.Nu-i dau 10 pentru ca nu-l merita deocamdata.Are un foarte mare potential si sper sa-l si atinga.De revenit?!Ajung destul de rar prin Targoviste asa ca nu o pot vizita prea des sa pot face o recenzie proaspata.Cum v-am zis am fost de doua ori la ea si am incercat si a treia oara,dar nu era disponibila,era in concediu sau ceva.Nu va pot confirma ca a ramas aceeasi fata de anul trecut,ca este la fel,mai rau sau mai bine.Dar poate ne spune cineva care a vizitat-o de curand.Eu am sa o mai vizitez cat de curand.Toate cele bune(sau numai alea bune :)) )!

Mulțumesc pentru vizită! Voi ține cont de sfatul tău!

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare!Am vizitat-o de doua ori pe Maya.O data pe vremea cand nu avea locatie si nici anal nu facea si o data acum aproximativ un an,imediat dupa ce si-a marit aria de servicii.Va confirm ca face tot ce mentioneaza in anunt,doar ca in functie de marime.Mie mi-a zis de la inceput,am platit,a vazut-o,a zis ca e ok dar ca nu o sa o bage pe toata.Chiar ma mir ca nu a confirmat nimeni pana acum.Ca o mica recenzie(parere pur personala),Maya e o fata super.Este frumoasa cu un corp minunat si cu niste sani superbi,sociabila.Ca si minusuri..,cred ca este un pic pudica,am observat ca de fiecare data cand face oral,se pune cu spatele spre tine sa nu vezi actiunea,desi ar trebui sa stie ca este important pt un barbat si excitatia vizuala.Per total eu ii acord nota 9.Nu-i dau 10 pentru ca nu-l merita deocamdata.Are un foarte mare potential si sper sa-l si atinga.De revenit?!Ajung destul de rar prin Targoviste asa ca nu o pot vizita prea des sa pot face o recenzie proaspata.Cum v-am zis am fost de doua ori la ea si am incercat si a treia oara,dar nu era disponibila,era in concediu sau ceva.Nu va pot confirma ca a ramas aceeasi fata de anul trecut,ca este la fel,mai rau sau mai bine.Dar poate ne spune cineva care a vizitat-o de curand.Eu am sa o mai vizitez cat de curand.Toate cele bune(sau numai alea bune :)) )!

miroase a macro prin zona
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...