Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Maya 0724997417

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
228 raspunsuri in acest thread

#21 flirtwhitme

flirtwhitme

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 16 Postari:
  • Inscris la:
    20 July 2012
  • Reputatie: 2

Postat 28 November 2017 - 10:25 PM

O poza cu pasarica să o vedem și noi se poate?

Am intalnit-o azi, pentru a doua oara, pe domnisoara Maya. Stabilit locatia si in 15 min s-a prezentat la datorie... Spre deosebire de prima data astazi am dispus de mai mult timp. Am avut timp sa o privesc mai detasat...Maya este o tipa finuta, chiar frumoasa...O pustoaica ce arata ff bine, Desi e slim, are corpul foarte bine facut, si,...niste sani super OK, marimea 3-4  foarte bine conturati. A procedat la o igienizare si apoi am trecut la treaba. Mangaieri,... reciproce, un oral neprotejat executat cu rabdare,  ajutata si de maini, dar foarte eficient. Pentru ca nu doream sa ma dea gata am solicitat prezervativul si pasul urmator. Cu ea deasupra. O imagimne magnifica! O tipa ff placuta si niste sani ce te omoara...ceva de vis. Nu fabulez. Convingeti-va singuri. Va despagubesc daca nu am dreptate.  M-a terminat aproape instantaneu, Este foarte stramta la pasarica, de zici ca este anal.... Pauza de o tigara,...igienizare si trecut la actul doi. Tot cu oralul neprotejat. Muncit vreo douazeci de minute...dupa care prezervativul si trecut prin toate fazele: misionar, capra, cu ea deasupra, si in cele din urma un 69 ce m-a dat gata. A fost extraordinar. Ma abtin sa -mi exprim incantarea sa nu ma suspecteze Radualex90, ...de...peste. Pentru linistea lui ar trebui sa caute si celelelte recenzii, care nu sunt gargara, ci realitati. Eu am postat totdeauna dupa vizite. Nu vreu sa dau note pe servicii, dar pe ansamblu cred ca se cuvine un 9,50 indiscutabil. Multumesc Maya, si am sa revin ori de cate ori am sa pot!

Primul lucru e sa raspunda la telefon. FARA ASTA nu pot face comentarii.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 ion goican

ion goican

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 188 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015
  • Reputatie: 118

Postat 29 November 2017 - 12:19 PM

flirtwhitme. daca nu raspunde, insista. Are prostul obicei de a ignora telefonul cand este ocupata. Asa am avut eu impresia...
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 maya1922

maya1922

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      22 November 2017
  • Reputatie: 7

Postat 29 November 2017 - 01:21 PM

În caz că nu răspund la telefon, insistați deoarece mi se pare normal ca atunci când sunt ocupată să îmi vad de treaba. Nu răspund la mesaje si număr privat, iar intrvalul orareste 10:00-23:00. Vă mulțumesc și vă aștept 😘😘
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 maya1922

maya1922

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      22 November 2017

Postat 29 November 2017 - 01:36 PM

În mare parte sunt destul de ocupată, așa că sper să înțelegeți că nu o fac cu rea intenție, vă rog să insistați pentru ca momentele în care nu răspund la telefon, sunt momente în care sunt ocupată, pe de altă parte se pot face și programări😜, cer si ofer seriozitate și discreție ( Am dreptul de a-mi selecta clienți). Eu doresc să vă "mulțumesc" pe toți, dar pe rând 😂😂😂
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 kristi22222

kristi22222

VIP Member

• Membru Premium
    • 1123 Postari:
    • Inscris la:
      06 February 2015
  • Reputatie: 27

Postat 29 November 2017 - 06:52 PM

flirtwhitme. daca nu raspunde, insista. Are prostul obicei de a ignora telefonul cand este ocupata. Asa am avut eu impresia...

"prostul obicei " ????    mie unul nu mi-ar placea sa raspunda la telefon cand e cu mine......

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 blackseaboy

blackseaboy

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 32 Postari:
    • Inscris la:
      11 June 2013
  • Reputatie: 4

Postat 02 December 2017 - 10:03 AM

În mare parte sunt destul de ocupată, așa că sper să înțelegeți că nu o fac cu rea intenție, vă rog să insistați pentru ca momentele în care nu răspund la telefon, sunt momente în care sunt ocupată, pe de altă parte se pot face și programări, cer si ofer seriozitate și discreție ( Am dreptul de a-mi selecta clienți). Eu doresc să vă "mulțumesc" pe toți, dar pe rând

locatie nu ai?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 ginxy

ginxy

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 71 Postari:
    • Inscris la:
      19 March 2013
  • Reputatie: 16

Postat 02 December 2017 - 11:36 AM

Maya, ești disponibila astăzi?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 maya1922

maya1922

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      22 November 2017

Postat 02 December 2017 - 12:54 PM

Da sunt disponibilă 10-23
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 co smar

co smar

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 21 Postari:
    • Inscris la:
      06 August 2016
  • Reputatie: 6

Postat 02 December 2017 - 01:29 PM

Duminica in general esti disponibila pe la ora  8 30 - 9 00

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 maryan90

maryan90

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 154 Postari:
    • Inscris la:
      16 January 2015
  • Reputatie: 42

Postat 02 December 2017 - 05:45 PM

E la biserica atunci :-))
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 theodz

theodz

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 80 Postari:
    • Inscris la:
      04 December 2012
  • Reputatie: 8

Postat 03 December 2017 - 12:37 PM

un refresh ceva la poze ?

• 0

#32 maya1922

maya1922

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      22 November 2017

Postat 03 December 2017 - 09:33 PM

În perioada sărbătorilor, cu tematică. Duminica lucrez doar pentru programări, îmi cer scuze de întârziere.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 maya1922

maya1922

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      22 November 2017

Postat 03 December 2017 - 09:37 PM

Locație nu am.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 ric1234

ric1234

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 111 Postari:
    • Inscris la:
      01 November 2015
  • Reputatie: 4

Postat 04 December 2017 - 12:31 AM

O poza cu păsărica nu pui sa vedem cat de carnoasa e
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 ginxy

ginxy

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 71 Postari:
    • Inscris la:
      19 March 2013

Postat 04 December 2017 - 10:04 AM

Destul de ocupata in general sa intelegem, sambata am incercat aproximativ 1 ora sa dau de tine dar fara rezultat.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 ion goican

ion goican

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 188 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015

Postat 04 December 2017 - 01:12 PM

Am vizitat-o iar pe Maya. Sincer sa fiu, eram nerabdator... Am sunat-o pe la 10 si jumatate sa vad daca este disponibila, iar dupa aproape jumatate de ora i-am comunicat locatia, si dupa alte zece minute era cu mine.

Nu pot sa am decat cuvinte favorabile, desi mi-e teama sa nu fiu suspectat de interese ascunse...Maya este o tipa foarte draguta, finuta si arata foarte bine. Desi este micuta, are un corp frumos construit, iar sanii sunt super. Sper sa puna si o poza din profil. A facut un dus, iar apoi lucrarea a decurs foarte bine, Un oral fara graba, ajutata si de mana, dar foarte placut. In  acest timp permite orice atingeri si mangaieri. Ai ce sa mangai si sa atingi sau doar sa privresti. Pus prezervativul si apoi trecut la partea a doua. Am trecut prin toate pozitiile uzuale, nu comenteaza, ba chiar geme discret, in anumite momente. Are pasarica foarte stramta, si daca nu as fi schimbat pozitiile as fi terminat foarte repede. Am finalizat la pozitia misionar cu perna sub fundul ei. Am trecut pe la dus si am revenit in pat. Nu am mai executat si al doile numar, in scimb am "pierdut timpul" cu mangaieri reciproce care au fost foarte placute. I-am lasat darul(150lei) ne-am imbracat si asta a fost.

Ma declar foarte multumit pentru felul cum te trateaza, dar si cum arata. O recomand tuturor celor care apreciaza lucrurile (si nu numai lucrurile) fine.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 maya1922

maya1922

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      22 November 2017

Postat 04 December 2017 - 02:14 PM

Apreciez și mulțumesc pentru cuvintele deosebite. Cât de repede posibil promit că voi pune și o poză din profil. Te aștept cu mare drag.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 ginxy

ginxy

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 71 Postari:
    • Inscris la:
      19 March 2013

Postat 04 December 2017 - 02:38 PM

Am vizitat-o iar pe Maya. Sincer sa fiu, eram nerabdator... Am sunat-o pe la 10 si jumatate sa vad daca este disponibila, iar dupa aproape jumatate de ora i-am comunicat locatia, si dupa alte zece minute era cu mine.

Nu pot sa am decat cuvinte favorabile, desi mi-e teama sa nu fiu suspectat de interese ascunse...Maya este o tipa foarte draguta, finuta si arata foarte bine. Desi este micuta, are un corp frumos construit, iar sanii sunt super. Sper sa puna si o poza din profil. A facut un dus, iar apoi lucrarea a decurs foarte bine, Un oral fara graba, ajutata si de mana, dar foarte placut. In  acest timp permite orice atingeri si mangaieri. Ai ce sa mangai si sa atingi sau doar sa privresti. Pus prezervativul si apoi trecut la partea a doua. Am trecut prin toate pozitiile uzuale, nu comenteaza, ba chiar geme discret, in anumite momente. Are pasarica foarte stramta, si daca nu as fi schimbat pozitiile as fi terminat foarte repede. Am finalizat la pozitia misionar cu perna sub fundul ei. Am trecut pe la dus si am revenit in pat. Nu am mai executat si al doile numar, in scimb am "pierdut timpul" cu mangaieri reciproce care au fost foarte placute. I-am lasat darul(150lei) ne-am imbracat si asta a fost.

Ma declar foarte multumit pentru felul cum te trateaza, dar si cum arata. O recomand tuturor celor care apreciaza lucrurile (si nu numai lucrurile) fine.

Tare sunt curios cum dai de ea, eu m-am chinuit 1 ora din 5 in 5 minute sa iau legatura dar nimic. :(

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 ion goican

ion goican

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 188 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015

Postat 04 December 2017 - 02:48 PM

ginxy, nu dispera. Si eu am sunat-o pe 1 dec de mai multe ori si nu a raspuns. Nu am luat-o ca pe o tragedie... Am inteles astazi ca si-a luat liber...Asta e! Dar fii atent! Formezi bine numarul de telefon?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 maya1922

maya1922

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      22 November 2017

Postat 04 December 2017 - 03:21 PM

ginxy ar fi de preferat in loc sa suni timp de o ora din cinci in cinci minute sa ma suni la interval de 30 min... Pt ca asa sunt mai multe șanse sa ma prinzi la telefon. Mulțumesc frumos. :*
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi