Sari la conținut

Maya 0724997417


ginxy

Postări Recomandate

Vazand lipsa postarilor "la obiect" in ultimul timp, am crezut ca Maya nu mai activeaza...Dar nu este asa. E aici, pentru noi. Am intalnit-o din nou  dupa foate mult timp. Mai bine de o luna. O vesnicie. Dar astazi am avut ocazia sa strang la piept o fata fina, suava, proaspata. Niste clipe(asa s-a scurs ora) la care viseaza orice barbat. Celelalte aspecte aproape ca nu mai conteaza...Langa ea ma simt din nou tanar. Pacat ca nu o pot vizita mai des, si culmea, uneori sa nu o gasesc. Multumesc, Maya.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu pot sa nu-mi exprim din nou satisfactia de a o intalni pe Maya. Desi s-a intamplat pe 4 aprilie, la o luna dupa precedenta, am avut timp pentru postare abia astazi. Aceeasi buna impresie si satisfactie deplina. Sa mai ingrasat putin, dar a ramas la fel de fina. Ea spune ca a facut burtica, dar eu nu am vazut asta. Intrevederea tot la motel, serviciile aceleasi, oral neprotejat, destul de bun(face progrese), normal protejat, trecut prin toate pozitiile, si chiar daca nu accepta orice comportarea este excelenta, avand si un corp care o ajuta, iar sanii sunt super.

Am dat doua sute cu mare placere.

De revenit.

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Nu pot sa nu-mi exprim din nou satisfactia de a o intalni pe Maya. Desi s-a intamplat pe 4 aprilie, la o luna dupa precedenta, am avut timp pentru postare abia astazi. Aceeasi buna impresie si satisfactie deplina. Sa mai ingrasat putin, dar a ramas la fel de fina. Ea spune ca a facut burtica, dar eu nu am vazut asta. Intrevederea tot la motel, serviciile aceleasi, oral neprotejat, destul de bun(face progrese), normal protejat, trecut prin toate pozitiile, si chiar daca nu accepta orice comportarea este excelenta, avand si un corp care o ajuta, iar sanii sunt super.

Am dat doua sute cu mare placere.

De revenit.

Afirm ce spui tu, fără reproș. Chiar dacă am avut câteva întâlniri și nu am recenzat, nu am ce sa mai adaug decât ca totul este din ce în ce mai bine. Sper să nu fiu din nou suspectat de aceleași prostii.
Link spre comentariu

Am fost cu Alexandra din zona Roger. Super fata acum mult timp..... Mi-a martturisit, s-a vazut si s-a simtit ca i-a placut. A facut confidente propietarului si de atunci nu o mai lasa. Deci, despre ce vorbim?!. Ele vin setate. Sa faca bani pt pacanele, steroizi etc. Cum sa stea in pozitii in care se simt si ele bine?! E interzis de la guvern.ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

O stiu destul de sociabila,mi ar place sa dea un răspuns.Maya de ce nu vrei deasupra? Așa e,ai interzis? Prima data când am fost cu tine,ai fost deasupra,dar cu privirea in alta parte.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...