Sari la conținut

Alysacarmen ‭0737214822‬


Vizitator

Postări Recomandate

Incerc si eu o recenzie cam cum stiu eu. 

Tipa este aceea din poze ,care poze parca putin o avantajeaza , din ele nu ai cum sa stii ca fundul nu este ferm dar iti dai seama ca are silicoane.

zambetul care il ofera oricum compenseaza restul .

Dus impreuna nu am facut..masaj nu am primit , dar nu ne plangem ca bine ca am intrat pe agenda care se pare ca e incarcata .

Locatia e usor de gasit , cu parcatul e mai al dracu pe acolo , sa imi bag pula in dezvoltatorii astia care fac cotete de apartamente cu camere mai mici ca cele comuniste la majoritatea ap si locuri de parcare din pula. 

Actiunea  a inceput cu dezbracatul in camera de munca ca in cealalta latra un patruped din ala tirbuson ..si sper ca doar ala era acolo..ca usa era inchisa deci..cine mai era ..daca era..habar nu am.

Oral ok, fara atentii deosebite spre zero la coie. 69 nu am facut ,adevaru e ca nici nu am cerut si nici incercat..ca parca nici ea nu a dat semne de dorinte si nici pe mine nu m a atras pizda ei, chestie de gusturi .  Pus cauciucu si inceput cu misionar (patul nu te prea lasa sa te manifesti full speed ..ea da te lasa ) ..a pe sani nu ai voie sa ii strangi tare..silicoanele de vina..Apoi schimbat pe la spate ca trebuia sa ma termin si eu cumva si dupa scurt timp am finalizat in cauciuc. Actiunea cam 20 minute a durat, nu ma grabit da ma grabeam eu asa ca cred ca desi avea agenda cam plina nu cred ca ma grabea macar 10 minute. 

Curatirea a fost cu servetele umede ce asteptau de la inceput langa pat..imbracat , multumit Alysei si plecat

 

Zambetul de 10 , are un farmec al ei

De revenit..ma eu unu nu ma mai bag..a fost bine odata .Cine vrea sa revina e alegerea lor , fiecare cu gusturile lui.

Cadoul 150 

Spor la futut

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Ms dragule da am o catelusa care e inima mea si o iubeac mult si da era in camera cealalata singura nu cum credeai tu ca mai e alcineva si da o iubesc si e viata mea cui nu ii convine si nu stie ce e iuborea de animale nu e obligat sa vina eu nu renut la ia pt nimeni si da dragule servetelele merru le tin pe pat ca asa e normal deci deagilor va ast daca vreti si cei care ma cunosc stiu cum sunt si daca am un catelusi asta nu inseamna ca este mizerie la mn nu sunt de vina ca patul nu e asa bun asta e ap care lam luat nu eu am facut patul asa deci ca atare nu pot multumi pe toata lumea parerile fiecaruia va pup cine vrea vine cine nu no problem va pup

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal

Super fraza...tot cautam punctul:)

S-o fi molipsit de la recenzia de dinainte, mult prea presarata cu faulturi la gramatica. Pur si simplu, trebuie sa ai minte odihnita sa poti intelege exprimarea unora!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare oameni buni. Saptamana trecuta , intr-o zi mohorata ca cea de azi, am sunat la domnisorica asta faina si mi-am facut o programare.Vorba confratelui de mai sus, gasit mai greu loc de parcare .Am sunat cand eram la intrare ca sa mi zica pe ce buton apas ca sa mi se deschida si mie usa ,ceva legat de 4  . Recunosc ca nu am mai fost prin blocuri la Prima, dar vazand pozele si recenziile am zis ca merita sa ma risc. Lift modern , cu touch ,deci cu ISCIR la zi fara riscuri :) . Dupa ce am ajuns , Alisya era dupa usa..intr-o lenjerie sexi care lasa sa se vada rotunjimea sanilor si a bucilor. Un zambet frumos ..decartat cadoul (150)si dezbracat in camera de actiune, Am auzit si eu catelusa in prima camera ,unde da era usa inchisa, m-a fulgerat gandul ca ar mai putea sa-i tina cineva companie.Dezbracat rapid in camera de actiune si din picioare am incercat sa o sarut, parca se tragea ..si imi zice sa ne punem in pat ca ea e mai lenesa. Din pacate si in timpul actiunii a fost ..mai lenesa. Dar, tineretea, frumusetea si zambetul ei ..compenseaza. Sanii mi-a confirmat ca au silicoane desi nu as fi zis neaparat .M-a intrebat cum doresc oralul si i-am zis ca prefer fara guma..asa ca a inceput,nu inainte sa-l stearga pe Gigi cu un servetel umed,desi i-am zis ca am venit dushat la ea ,..se uita in ochii tai ,asta o face sexi ,are niste labii carnoase ,nu am rezistat mult si am pus-o in 69 ca sa o degust si eu .Nu  a excelat la oral, ne-am sarutat,dar fara limba;mi-a impus asta , nu atentie la oua. Mi-a placut ca are oglinda si ne puteam observa in ea ,ceea ce face sa te exciti mai bine.Pentru normal a pus guma cu gurita si l-a dat pe Gigi cu lubrefiant cica sa alunece mai bine ca sa nu cedeze guma, de apreciat modalitatea si am inceput cu lady on top , unde se misca lasciv ,dar lenesa .I-am zis sa incerce ceva opturi ,dar sarea in scula si cam atit . Am pus-o capra ,am pozitionat-o in asa fel sa se vada in oglinda si i-am dat pina m-am terminat. Ca si timp in jur de 20 min, nu m-am simtit grabit,  telefonul pe silence, doar se auzea cum vibreaza. -am cerut la dush, pentru o spalre rapida.Pe cand am iesit ,am facut cunostinta si cu catelusa , o lipicioasa alba si mica, de remarcat, usa a ramas la camera deschisa asa incat am realizat ca nu mai era si altcineva in zona.

 Eu o recomand pe fatuca asta de pe melagurile  maestrului Brancus, sigur ca ar putea fi si mai bine daca ar fi o implicare mai serioasa si fara lene :) . Acestea fiind spuse, spor la toti si la  toate .

  • Like 4
Link spre comentariu

Intrigat de poze, am verificat.o si eu saptamana trecuta. Facut programare din timpul zilei, însă la ora stabilita nu a răspuns. Am insistat, pana cand la vreo jumatate de ora mai tarziu, a răspuns. Eram in zona, asa ca am urcat repede. Locația e in cartierul Prima, mai greu de gasit pentru neavizatii ca mine.

Pe scurt. Fata e cea din poze, tenul ei mi.a părut mai inchis decat in poze (poate de la solar, poate doar mi.a părut mie fiind lumina mai slaba). Funduletul nu e chiar asa ferm ca in poze, dar tot iti vine sa il iei la mana.

Am cunoscut cățelul. Inițial am crezut ca are un copil in camera alăturată cand am auzit cum vorbea cu el. :)

Oral ok, pot zice ca am fost multumit. Zâmbitoare, priviri in ochi, tot ce trebuie.

La normal face tot ce ii ceri, sta cum vrei. Nu comentează, deși la un moment dat a spus că "o bag pana la ovare", dar fara a se trage sau a schița neplacere/durere. Replica ei doar m.a excitat si mai tare. Patul scartaie ca naiba, dar nu m.a interesat. Am mers la fwtut, nu la menajat vecinii.

Per general eu zic ca d.soara e de 9+. M.a deranjat putin ca nu a ținut programarea, dar la final sunt multumit ca am prins loc în programul ei.

150 numărul, un raport calitate/pret corect.

O zi bună tuturor.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Va multumesc dragilor va pupi si va ast cu mare drag 😘😘😘a faza cu stersu servetelelelor pe gigel asa mam abijnuit si nu pot sa ma las e cava din cap vreau sa zic ca mia placut la voi in orasi domni foarte respectosi si primitivi si ast sa ma intorc cu mare drag va pup poate pe sapt viitoare ma intorc si cu o colega va pupi pupi

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal

Sa-mi fie scuzat offtopicul, dar nu ma pot abtine sa nu subliniez ca donsoara, certata rau cu limba romana, ne considera cu bunavointa, "respectosi si primitivi"...wtf

Apoi dc si ardealu e primitiv, du-te scumpo in moldova sa vezi civilizatie:))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

........orasi domni foarte respectosi si primitivi si ast sa ma intorc cu mare drag va pup poate pe sapt viitoare ma intorc si cu o colega va pupi pupi

 

Auziti bai  oradenilor,, respectuosilor si  primitivilor care sunteti voi primitivi :)))) =)) :D oameni ai cavernelor care sunteti :))

 

O fi vrut sa zica primitori si a iesit primitivi, altfel nu imi dau seama cum sa  ti - o dea ca dusu scotian , si cald si rece...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Da am gresit asa mia iesit cand sc de pe tel si imi cer scz daca nu am recitit sa vad ca am gresit acum ce sa zic mai greseste omul la sc dar asta nu inseamna ca e sf lumi asa ca mi de scz ca nu am sc corect 😥😥😥😥☹☹☹😯

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Da am gresit asa mia iesit cand sc de pe tel si imi cer scz daca nu am recitit sa vad ca am gresit acum ce sa zic mai greseste omul la sc dar asta nu inseamna ca e sf lumi asa ca mi de scz ca nu am sc corect ☹☹☹

 

Oare câte abecedare se puteau cumpara de banii de silicoane? Tot atâtea câte-ar fi fost aruncate-n Peta in aceeasi zi.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Nu are rost sa comentez cele spuse exista o vb din batrani care tot asa nu o mai zic jonnyyxz nu ma inveti tu ce inseamna daca tu crezi ca nu stiu si tu esti asa inteliget si pt curiozitatea unora nu sunt analfabeta cum cred niste domni si daca am silicone si am avut bani sa imi pun nu vad care e problema si nu vad atata mistocareala pt niste greseli la sc eu la diferenta de alti muncesc si sunt ocupata nu stau mereu pe forum sa sc romane si sa corectez gramatica la alti cand intru aici sa vad ce se mai sc intru cand am putin timp si sc la repezeala asa ca lasatima pe mn asa cum sunt si fiti voi super inteligenti si disponibili sa stati mereu pe forum doar cu privitu o seara faina

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal

Pfu (virgula) nu stiu cine le scrie textele fatucilor astora (virgula) dar jur ca de acum ar merita mers cu banii+un abecedar sau un mic ghid de gramatica (punct)

Inteleg ca rolul acestor fete e cu totul altul (virgula) dar tot nu imi vine a crede cum naiba poti fi asa anagramata incat sa te expirimi in halul asta...fara virgule, puncte, cratime

Pt mine e un criteriu in alegerea vizitelor si acel minim de exprimare.

Oi fi eu subiectiv...

Vreau sa cred ca altcineva le scrie textele

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Pfu (virgula) nu stiu cine le scrie textele fatucilor astora (virgula) dar jur ca de acum ar merita mers cu banii+un abecedar sau un mic ghid de gramatica (punct)

Inteleg ca rolul acestor fete e cu totul altul (virgula) dar tot nu imi vine a crede cum naiba poti fi asa anagramata incat sa te expirimi in halul asta...fara virgule, puncte, cratime

Pt mine e un criteriu in alegerea vizitelor si acel minim de exprimare.

Oi fi eu subiectiv...

Vreau sa cred ca altcineva le scrie textele

atunci dragule cand mai vin in oradea te ast la mn cu un abecedar daca asta e placerea ta
  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...