Sari la conținut

0733603872 Matura blonda


Postări Recomandate

  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

puteti sa incercati...dar sa nu aveti asteptari foarte mari...eu sant un amator de milf si mature dar imi plac cele care arata cat de cat bine...nu este cazul doamnei...tarif 70 de lei o finalizare,oral si normal...normal nu am fost in stare pentru ca nu ma atras nimic la fizicul doamnei..oral bunicel cu toate condimentele..are o varianta de oral cu prezervativ,pune cafea cu whiskey in balonas si simti o senzatie nu prea placuta pentru mine...dar la oral np se descurca.si sex intre sani.face doamna.....spor la treaba.

  • Like 1
Link spre comentariu

puteti sa incercati...dar sa nu aveti asteptari foarte mari...eu sant un amator de milf si mature dar imi plac cele care arata cat de cat bine...nu este cazul doamnei...tarif 70 de lei o finalizare,oral si normal...normal nu am fost in stare pentru ca nu ma atras nimic la fizicul doamnei..oral bunicel cu toate condimentele..are o varianta de oral cu prezervativ,pune cafea cu whiskey in balonas si simti o senzatie nu prea placuta pentru mine...dar la oral np se descurca.si sex intre sani.face doamna.....spor la treaba.

Multumesc de raspuns o sa vad zilele astea cum e .

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

fizic nu ma atras....este o doamna corpolenta cu sanii mari...e mai mult pe domeniul dominari mai hard diverse fantezii chiar si masaj la prostata chiar ea imi detalia  serviciile pe care le ofera....vorbit vulgar etc...mai mult nu stiu...pentru sex oral si normal e la un nivel mediocru....pentru celelalte servicii cu jucarii si vibratoare nu cunosc....

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Un oral np cu cafea in gurita( nu e wow ) dar la normal cum spunea si colegul ...nu te atrage nimic la ea ..cu greu a finalizat , cand am fost eu la ea avea locatie pe frunzei , are o atitudine putin prea de golanca chiar de la telefon , dar cui ii plac genul asta de gilf uri , spor !

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Am vizitat-o eu la Focsani acum ceva timp,ninfomana,nesatula,la Focsani a supt cu apa plata nu cu cafea,vorbeste porcos,nu se dezbraca doar ridici fusta si o futi,ii place pe la spate si striga ca apucata sa o tragi de cur in pula.Un milion aruncat pe geam de catre mine dar gusturile nu se discuta😉
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

"Nasuh matrakci"daca tu de duci la futut fara sa te interesezi despre ele e partea 2.eu unu ma interesez despre persoana la care vreau sa ma duc.😉

Eu cel Putin le-am futut si am si facut si recenzii,tu doar freci buha si poluezi toate topicele cu mature,milfeturi din zona Fc,Br,Bz,Gl.tu esti interesat de toate,apropo ai futut vreuna?
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Polueaza mata mah.de unde plm stii tu ca sunt interesat de toate milfurile din fc,br,gl,bz???nu incerca sa intri in polemici cu mine ca nai sanse mai bine fute in continuare ce vrei si stai in banca ta ca e mult mai bine asa credema

Departe de mn sa intru in polemica cu tine,am vazut doar ca esti interesat de femei mature in toate orasele pe care ti le-am enumerat,era o intrebare,te plimbi in cerc?
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

POLÉMIC, -Ă, polemici, -ce, s. f., adj. 1. S. f.Discuție în contradictoriu, controversă pe o temă literară, științifică, politică etc. 2. Adj.Care ține de polemică (1), cu tendință de polemică, privitor la polemică; critic, combativ, contradictoriu. – Din fr.polémique.(dex)....este cam pretențios cuvantul, mai ales pe un forum in care se discută despre curve.

Link spre comentariu
  • Oras:Banat de Orange46
  • Oras:Banat de Orange46

POLÉMIC, -Ă, polemici, -ce, s. f., adj. 1. S. f.Discuție în contradictoriu, controversă pe o temă literară, științifică, politică etc. 2. Adj.Care ține de polemică (1), cu tendință de polemică, privitor la polemică; critic, combativ, contradictoriu. – Din fr.polémique.(dex)....este cam pretențios cuvantul, mai ales pe un forum in care se discută despre curve.

 

hopa...lectie de gramatica sau lingvistica......intelegi ca froumul peste pentru futut pe baniii..si recomadari sau atentionari(de evitat)??....aici sunt multi promoterii(nu stiu in engleza) ...iubiti(pesti)......si mai de curand SP??|

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...