Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Da, unu' dintre blocurile din spatele hanului, dar acum s-a mutat iar. Sunat azi si imi spune ca e in Rahova, pe langa Sebastian.

 

Mi se pare si mai straniu ca schimba locatiile asa in zonele alea destul de dubioase

Mai bn ramanea la tineretului sau si mai bine cauta ceva mai central. Marog, ea stie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut, am fost la ea ieri, s-a mutat într-un bloc nou pe la parcul Sebastian. Are o garsoniera care arata bine, fiind bloc nou si locuință e ok, la etajul 1. Tipa arata bine, înaltă, ce nu mi place mie e ca totul e pe repede inainte. Am optat pentru oral si normal protejat, oralul a fost bun mi-a sculat-o repede. La normal am pus-o capra, privelistea frumoasa fundul tare si carnea tare pe gagica, am pompat in ea treptat pana a inceput sa geamă frumos, si am capitulat si eu fiind destul de statut.

Locatie 8

Gfe 6

Oral 8

Normal 7

Cadoul 60 de lei.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare!

Ieri dimineata cu outele pline de vreo săptămână tot visam sa trag o clanta!

Ma uit prin AT și cum mai demult vroiam sa ajung la Carina am zis ca este momentul mai ales ca face cim și este ok din ce citesem despre ea. Modalitatea de contact nr din anunț. Adresa Cantemir nr 18.

Ajung la fata care ma aștepta după use, surpriza cal mare fraților, chiar marfa mia plăcut statura ei, este pe calapodul meu. Ii imanez cadoul de o vizita scurta, trec pe la dus, după mine merge și ea la dus a spălat ratusca și fundul ii comunicasem de la telefon ca vreau sa ii fac și eu o muie 😂.

Carina este înaltă, slem, tatele lipsesc(sunt mai mari ale mele), fundul este frumos la fel și piciorele, la fata pentru mine este draguta, mia plăcut de ea!

Acțiunea a debutat cu un cuni și ani din partea mea, pasarica curata, frumoasa, după care a trecut ea la oral, decent as putea zice, cu ceva atenție și la oute, mai a pus și mana pe ea. Iam spus ca vreau sa facem oral cu cim sa conformat dar mia atras atenția sa o anunț când îmi dau drumul probabil sa nu înghită, sa nu se înece. Când am terminat parca a fugit prea repede la baie cred ca 10-15 secunde în plus ar fi făcut diferența pt o finalizare orala ok.

Locație 8

Carina ca aspect general 8

Oral 7 pt cim.. Primea 8 pt 15 sex în plus

Normal nu a fost cazul

Gfe 7...este acolo cu tine și acultatoare

Igiena 9..ratusca curata la fel și fundul!

Halat 60

De recomandat fiecare trage șingur concluzi

De revenit eu Da. Cel puțin o data pentru o fantezie de a ma aștepta pe cele mai înalte tocuri care le are sa ii dau limbi și sa o fut din picioare pe la spate.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutate,

Am foat ai eu la Carina de cateva ori ,in mod normal dupa prima vizita as fi jurat ca nu ma mai duc insa pretul si faptul ca facea CIM ma impins de fiecare data.

Marele ei minus este igiena,si numai a ei cat si a locului unde sta,pria data le la Tineretului era praf peste tot ,un cos cu prezervative intr-un colt ea avea talpile negre de mizerie ,odata am simtit si ceva miros de transpiratie,bine pentru tariful oferit si faptul ca facea ce ii cereai inchideam ochii la aceste aspecte insa in contextul actual exclus sa o mai vizitez nici sa imi dea ea mie bani,pacat ca daca ar avea putin creier sa aiba grija de ea si sa nu se bazeze pe volum ar fi ceva super,pentru ca la corp arata bine,daca ar avea locatie mai curata si sa se ingrijeasca putin as da si 100 lei pe finalizare pentru ca face super treaba dar asa nu se merita riscul.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

Ieri dimineata cu outele pline de vreo săptămână tot visam sa trag o clanta!

Ma uit prin AT și cum mai demult vroiam sa ajung la Carina am zis ca este momentul mai ales ca face cim și este ok din ce citesem despre ea. Modalitatea de contact nr din anunț. Adresa Cantemir nr 18.

Ajung la fata care ma aștepta după use, surpriza cal mare fraților, chiar marfa mia plăcut statura ei, este pe calapodul meu. Ii imanez cadoul de o vizita scurta, trec pe la dus, după mine merge și ea la dus a spălat ratusca și fundul ii comunicasem de la telefon ca vreau sa ii fac și eu o muie .

Carina este înaltă, slem, tatele lipsesc(sunt mai mari ale mele), fundul este frumos la fel și piciorele, la fata pentru mine este draguta, mia plăcut de ea!

Acțiunea a debutat cu un cuni și ani din partea mea, pasarica curata, frumoasa, după care a trecut ea la oral, decent as putea zice, cu ceva atenție și la oute, mai a pus și mana pe ea. Iam spus ca vreau sa facem oral cu cim sa conformat dar mia atras atenția sa o anunț când îmi dau drumul probabil sa nu înghită, sa nu se înece. Când am terminat parca a fugit prea repede la baie cred ca 10-15 secunde în plus ar fi făcut diferența pt o finalizare orala ok.

Locație 8

Carina ca aspect general 8

Oral 7 pt cim.. Primea 8 pt 15 sex în plus

Normal nu a fost cazul

Gfe 7...este acolo cu tine și acultatoare

Igiena 9..ratusca curata la fel și fundul!

Halat 60

De recomandat fiecare trage șingur concluzi

De revenit eu Da. Cel puțin o data pentru o fantezie de a ma aștepta pe cele mai înalte tocuri care le are sa ii dau limbi și sa o fut din picioare pe la spate.

Pe colega ei, nu ai văzut-o?

Link spre comentariu

Am fost si eu la Carina de mai multe ori, cand activa vis a vis de palatul copiilor.

Pt pretul cerut de 60 o recomand mai ales ca ofera si oral cu cim si arata bine la corp.

Daca ar cere mai mult de atat nu stiu daca ar mai merita vizitata.

Atitudinea este una dintre problemele ei, de multe ori o simti absenta. In rest, pentru o descarcare rapida o recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost si eu la Carina de mai multe ori, cand activa vis a vis de palatul copiilor.

Pt pretul cerut de 60 o recomand mai ales ca ofera si oral cu cim si arata bine la corp.

Daca ar cere mai mult de atat nu stiu daca ar mai merita vizitata.

Atitudinea este una dintre problemele ei, de multe ori o simti absenta. In rest, pentru o descarcare rapida o recomand.

Voi va dati seama ca la 20 cim-uri pe zi e imuna la orice, deci mega absenta? Vai viata ei cati km a luat.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...