Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare oarecare pularai, :))

Hai sa scriu si eu cateva cuvinte pentru căprioară.

O cunosc demult. De cand era pe bulevardul Tineretului, apoi s-a mutat o perioadă la Sebastian, acum e pe cantemir, dar o sa revină pe sebastian curând.

Pentru mine a fost întotdeauna una dintre cele mai bune optiuni ca raport calitate preț.

Face o/n, cim, se fute bine daca o iei incet, accepta FK, sărută chiar bine, etc, ce mai vreti. Pentru 60 lei e senzatie. Si nu arata rau deloc. E tinerica,înaltă, sani mici si tari, sfarcuri execitabile, se umezeste natural, si inca cum. E curată, adică cu mine a spălat la chiuvetă de fiecare dată obiectele muncii (gura si pasa) înainte si dupa acțiune. Tv e pe desene animate de fiecare dată, cred ca le stie pe dinafară;)).

Eu o recomand cu căldură. Nu m-am intalnit niciodată cu alți futalai.cred ca are cel mai bun pret din Bucuresti raportat la serviciile oferite.

Astra fiind spuse o sa revin la ea de fiecare data cand am ocazia si o recomand cu căldură(Dar sa nu fie mai mare de 37 grade, caldura :)).

Atentie la covid,

Va pup

Dacă vreți si note eu dau 9 pe linie... cu felicitari.

Preț 60 lei fin

120 ora, fără sa te grăbească niciodată, si am tot fost de vreo 6,7,8,9 ori...

Succesuri si sănătate sa avem!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

In alta ordine de idei, eu am vizitato iar astazi si nu a schimbat nimic - tot 60 de lei, oral, normal protejat si CIM, la fel de plictisita.impecabila

Ha, ha, si eu tot azi am fost. Abia ce am revenit de la ea...

P.s. nu ma băgați în polemici ca nu raspund + ca nu Are rost sa poluam topicul aiurea.

Spor

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Salutare oarecare pularai, :))

Hai sa scriu si eu cateva cuvinte pentru căprioară.

O cunosc demult. De cand era pe bulevardul Tineretului, apoi s-a mutat o perioadă la Sebastian, acum e pe cantemir, dar o sa revină pe sebastian curând.

Pentru mine a fost întotdeauna una dintre cele mai bune optiuni ca raport calitate preț.

Face o/n, cim, se fute bine daca o iei incet, accepta FK, sărută chiar bine, etc, ce mai vreti. Pentru 60 lei e senzatie. Si nu arata rau deloc. E tinerica,înaltă, sani mici si tari, sfarcuri execitabile, se umezeste natural, si inca cum. E curată, adică cu mine a spălat la chiuvetă de fiecare dată obiectele muncii (gura si pasa) înainte si dupa acțiune. Tv e pe desene animate de fiecare dată, cred ca le stie pe dinafară ;)).

Eu o recomand cu căldură. Nu m-am intalnit niciodată cu alți futalai.cred ca are cel mai bun pret din Bucuresti raportat la serviciile oferite.

Astra fiind spuse o sa revin la ea de fiecare data cand am ocazia si o recomand cu căldură(Dar sa nu fie mai mare de 37 grade, caldura :)).

Atentie la covid,

Va pup

Dacă vreți si note eu dau 9 pe linie... cu felicitari.

Preț 60 lei fin

120 ora, fără sa te grăbească niciodată, si am tot fost de vreo 6,7,8,9 ori...

Succesuri si sănătate sa avem!

Ce număr de contact ai folosit?

De asemenea, ce set de poze este cel mai aproape de realitate?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Păcat ca arată bine...dacă ar lucra și la atitudine puțin și servicii chiar ar fi de vizitat.

Chiar este de vizitat. Eu o sustin, insa spun ca are si aspecte pe care le neglijeaza si nu dau bine la unii clienti mai pretentiosi, insa vorba multora, la care subscriu si eu: la asemenea tarif, le depaseste pe multe.

Link spre comentariu

Salutare oarecare pularai, :))

Hai sa scriu si eu cateva cuvinte pentru căprioară.

O cunosc demult. De cand era pe bulevardul Tineretului, apoi s-a mutat o perioadă la Sebastian, acum e pe cantemir, dar o sa revină pe sebastian curând.

Pentru mine a fost întotdeauna una dintre cele mai bune optiuni ca raport calitate preț.

Face o/n, cim, se fute bine daca o iei incet, accepta FK, sărută chiar bine, etc, ce mai vreti. Pentru 60 lei e senzatie. Si nu arata rau deloc. E tinerica,înaltă, sani mici si tari, sfarcuri execitabile, se umezeste natural, si inca cum. E curată, adică cu mine a spălat la chiuvetă de fiecare dată obiectele muncii (gura si pasa) înainte si dupa acțiune. Tv e pe desene animate de fiecare dată, cred ca le stie pe dinafară;)).

Eu o recomand cu căldură. Nu m-am intalnit niciodată cu alți futalai.cred ca are cel mai bun pret din Bucuresti raportat la serviciile oferite.

Astra fiind spuse o sa revin la ea de fiecare data cand am ocazia si o recomand cu căldură(Dar sa nu fie mai mare de 37 grade, caldura :)).

Atentie la covid,

Va pup

Dacă vreți si note eu dau 9 pe linie... cu felicitari.

Preț 60 lei fin

120 ora, fără sa te grăbească niciodată, si am tot fost de vreo 6,7,8,9 ori...

Succesuri si sănătate sa avem!

Cam ciudat, de 2 ani de cand o vizitez o data nu a acceptat fk. In rest subscriu la tot ce ai spus

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cam ciudat, de 2 ani de cand o vizitez o data nu a acceptat fk. In rest subscriu la tot ce ai spus

Subscriu la ceea ce spui. Cam de doi ani o vizitez si eu si nu accepta sa fie sarutata pe gura si nu sta deasupra.

Nici anal nu face. Astea fiind actiunile pe care ea nu le accepta. Probabil anonim01 s-a referit ca a fost sarutat de catre Carina pe alte parti ale corpului.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Cam ciudat, de 2 ani de cand o vizitez o data nu a acceptat fk. In rest subscriu la tot ce ai spus

 

Subscriu si eu. Cand am fost prima data acum 2 ani facea fk si mai venea si ea deasupra putin daca insistai dar nu ii placea asa ca n-am mai insistat ulterior.

Oricum la cate CIMuri face pe zi nu te gandi ca sta sase spele pe dinti dupa fiecare, isi clateste gura si gata. Deci nu as mai face fk acum nici daca l-ar oferi pe tava.

 

Deasupra nu mai sta nici daca o rogi si anal nu face de cand o stiu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

S-a mai ingrasat putin de cand sunt pozele astea de aici, dar nu se observa mult. Le poti lua ca referinta. Serviciile, in schimb, devin din ce in ce mai dezamagitoare la fiecare vizita....

 

Trebuie sa verifici anunutul ei de pe AT in dreapta jos. Este atenta la el, asa ca atunci cand il vezi activat "Azi", poti sa suni ca sigur lucreaza.

Ultima activare a fost "Bucuresti, ieri, 10:20", deci azi nu lucreaza.

Link spre comentariu
Vizitator catakm
Reputație: 0

Unii chiar aveți pretenții exagerate 😂. Frate ptr 60 de lei chiar e Ok tipa și nu arată nici rau , am fost la altele cu 100 finalizarea și arătau ca dracu. Dacă știi cum s o iei ai parte de o partida frumoasa. Bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 14.12.2020 la 14:29, catakm a spus:

Unii chiar aveți pretenții exagerate 😂. Frate ptr 60 de lei chiar e Ok tipa și nu arată nici rau , am fost la altele cu 100 finalizarea și arătau ca dracu. Dacă știi cum s o iei ai parte de o partida frumoasa. Bafta

Pentru 60 poate să stea și deasupra și ar putea să fie și puțin implicată. Nu îi dă, îi ia. 

Link spre comentariu
  • Oras:BUH
  • Oras:BUH

Salutare colegii,

Formularea "..la banii acestia (adica 60lei) este ok nu cred ca este in regula.

Pana la urma fetele presteaza un serviciu, mai bine sau mai putin bine si isi stabilesc un pret, mai mare sau mai mic.

Desigur noi ne bucuram cand avem servicii extra la pret mic. Si nu numai aici. Este valail peste tot.

Dar.... in final, sa spui atat dai atat face, nu va suparati dar este o prostie romaneasca pentru ca nu este obligatoriu sa fie scump si bun si odata ce pui  un pret te astepti la un anumit serviciu.

In baza acestei prostii romanesti, stiti ca Iphone-ul se vinde mai scump in Romania decat in SUA????

Sunt colegi care au observat o scadere a calitatii serviciilor si au postat aici. Ce nu este in regula?

Fata este ok, are recenzii bune dar daca scad serviciile pe masura trecerii timpului este corect sa fie mentionat acest lucru si in final si spre binele ei daca citeste topicul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Cand am fost ultima data (dupa mult timp) mi-a spus ca nu prea mai vine lumea si ar vrea sa se lase. M-a surprins ca activa chiar din apartamentul ei (din Rahova) - era aranjat, plin de lucruri si cu niste poze cu ea pe perete, deci eu sunt sigur ca ea chiar statea acolo. Nu era inchiriat pe sistem hotelier ca la Tineretului (unde era aproape gol apartamentul)

Deci.... nu stiu ce sa zic momentan. Nu i-am mai vazut anuntul pe AT de cateva saptamani. Daca s-a lasat, sincer, ma bucur pentru ea si ii urez mult succes :) era o fata tanara ok, care nu voia sa faca asta toata viata.

Link spre comentariu
Acum 41 minute, pularaul69 a spus:

Cand am fost ultima data (dupa mult timp) mi-a spus ca nu prea mai vine lumea si ar vrea sa se lase. M-a surprins ca activa chiar din apartamentul ei (din Rahova) - era aranjat, plin de lucruri si cu niste poze cu ea pe perete, deci eu sunt sigur ca ea chiar statea acolo. Nu era inchiriat pe sistem hotelier ca la Tineretului (unde era aproape gol apartamentul)

Deci.... nu stiu ce sa zic momentan. Nu i-am mai vazut anuntul pe AT de cateva saptamani. Daca s-a lasat, sincer, ma bucur pentru ea si ii urez mult succes :) era o fata tanara ok, care nu voia sa faca asta toata viata.

cand ai fost ultima oara la ea? si mie mi s-a parut chiar ok ca persoana, sa speram ca a gasit ceva mai bun de facut.

  • Minus 1
Link spre comentariu

salutare   tuturor .        pacat ca a DISPARUT   in padure la Alexandria  locul de  n..... Ultima intilnire 06 01 2021 str Ileana Cosinzeana  Sebastian ptr cei ce au vizitato la garsoniera .Cu sarutul se ferea  Dar folosea la cerere si funduletul  50 lei  Tarif O  Nor  60 Tragerea  

O  fata  frumusica dar are IUBI  care ia sucit  mintea  Totul are un sfirsit  MARIA este numele mic doar atit mai mult nu se cuvine  bafta la toti FUTACIOSILOR 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 3/24/2021 at 8:15 AM, radut002 said:

salutare   tuturor .        pacat ca a DISPARUT   in padure la Alexandria  locul de  n..... Ultima intilnire 06 01 2021 str Ileana Cosinzeana  Sebastian ptr cei ce au vizitato la garsoniera .Cu sarutul se ferea  Dar folosea la cerere si funduletul  50 lei  Tarif O  Nor  60 Tragerea  

O  fata  frumusica dar are IUBI  care ia sucit  mintea  Totul are un sfirsit  MARIA este numele mic doar atit mai mult nu se cuvine  bafta la toti FUTACIOSILOR 

 

Ce vrei sa zici prin "a DISPARUT" ? Adica s-a retras?

 

Era o fata chiar de treaba si singura care presta asa servicii la 60 de lei in capitala. Eu doar sper sa fie sanatoasa acolo unde  s-a mutat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...