Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am mai vizitat-o și eu o dată, și a mers la fel, apel, liber, vizitat.

De data asta am stat puțin și la vorbă, a fost mult mai relaxată și timpul plăcut.

Din cauza asta nu am avut timp să facem mare brânză la al doilea număr.

Dar e pe plus, și ea a evoluat în bine de anul trecut de când am fost la ea.

 

Oricum eu prefer una si buna.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca si fizic arata bine (are peste 1.80) si e si destul de fit...pacat ca ia programari pe banda rulanta si locatia nu e tocmai una f buna. Daca ar lua mai putine programari si nu ai mai avea senzatia de "fast forward", atunci ar fi o optiune buna de luat in considerare...altfel ti se cam taie cheful cand vezi ca ia programari non stop si risti sa te intalnesti cu urmatorul client la usa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Ca si fizic arata bine (are peste 1.80) si e si destul de fit...pacat ca ia programari pe banda rulanta si locatia nu e tocmai una f buna. Daca ar lua mai putine programari si nu ai mai avea senzatia de "fast forward", atunci ar fi o optiune buna de luat in considerare...altfel ti se cam taie cheful cand vezi ca ia programari non stop si risti sa te intalnesti cu urmatorul client la usa.

E am mai sunat, dar fara succes, pare sa fie activa mai mult dimineata.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca si fizic arata bine (are peste 1.80) si e si destul de fit...pacat ca ia programari pe banda rulanta si locatia nu e tocmai una f buna. Daca ar lua mai putine programari si nu ai mai avea senzatia de "fast forward", atunci ar fi o optiune buna de luat in considerare...altfel ti se cam taie cheful cand vezi ca ia programari non stop si risti sa te intalnesti cu urmatorul client la usa.

 

De spalat, se spala, intre doi clienti? Eu am senzatia ca nu.

O singura data am fost la ea si cand mi-am apropiat nasul de pielea ei, nu mirosea ca si cand ar fi avut un corp spalat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu cand am fost, mi-a lasat senzatia ca ar vrea sa termin in 3 minute, ca apoi sa poata sa mai vina un „urmatorul”, iar ala eventual sa termine si el tot in 3 minute si sa vina un alt „urmatorul”.

Lucrul asta mi se pare cu minus din start, pe langa alte minusuri, inclusiv faptul ca nu se implica. Cand am fost eu, se uita la tv in timp ce „lucram” la ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Eu am fost la ea de două ori... Nu a fost așa pasivă, a doua dată chiar destul de comunicativă. Însă sigur contează și cum te afișezi tu în planul ăsta. Nu că ar fi ea tare pe empatie dar înțelegi ce zic...

Link spre comentariu

Asta e primul meu post, așa că nu săriți că șacalii :)

Adineauri am fost și eu la ea, fata e f k ca atitudine, cine vrea Deep sau woman on top nu au ce cauta, ea nu face.

Pe scurt oralul a fost neprotajat, atenție la zonele adiacente, k , la normal misionar și capra, se umplica.

Ca și note, totul tine de preferințele fiecăruia.

La oral as da un 8

La normal tot 8

 

Eu sincer voi mai reveni

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator scrisit
Reputație: 0

Am vizitat-o si eu. Pe mine nu m-a grabit si este foarte draguta si orientata spre client. Nu exceleaza in ceea ce face, dar atitudinea ei este foarte draguță.

Pe scurt, merită.

Ah și mi se pare totusi puțin timidă 😊

Link spre comentariu
Vizitator indianutalpaiute7
Reputație: 0

Salut!

Am fost si eu zilele astea la ea si am zis sa-i fac o recenzie, adica eram putin in dubii daca sa merg sau nu ...

Usor de ajuns , undeva pe bulevardul tineretului, gasesti sa parchezi.

Apartamentul/garsoniera mai degraba nu iese in evidenta, curat cat de cat(singurul minus ar fi cosul de la baie plin cu servetele umede folosite si prezervative), destul de cald, poate prea cald pentru preferintele mele, simteam ca-mi ard obrajii.La baie cred ca dureaza mai mult pana vine apa calda, doar m-am spalat repede pe obiect cu apa rece, n-am stat sa astept sa se incalzeasca si nici nu m-am uitat bine, dar la indemana era un sapun lichid, poate erau si geluri de dus, dar n-am vazut, oricum cea mai urata parte din intalnire mi s-a parut prosopul care era cam singurel si vechi si... macar era uscat😂

Carina mi s-a parut o fire deschisa, relaxata, cu zambetul pe buze. Eu prefer genul skinny si d-asta am vrut sa merg de ceva timp la ea, dar din punctul meu de vedere nu se mai incadreaza in aceasta categorie. Hai sa spunem ca e slim, arata destul de bine, sanii micuti dar fermi si cu niste sfarcuri mici si erectile si care nu stau pozitionate drept inainte, ci cumva orientate spre stanga si dreapta, intelegeti voi. E inalta, dar ii sta foarte bine, nu stiu, modul in care e proportionata acum nu-ti da impresia ca are 1.80. Fundul e chiar maricel si tare, numai bun de prins cu ambele maini in capra. Singurul minus la aspectul fizic ar fi fata(in comparatie cu restul corpului), dar aici totul devine foarte subiectiv. Adica nu e urata, e o fata comuna, nu te sperie, nu ti se baga-n carapace cand o vede, dar eu avand alte gusturi.... poate pe unii i-ar intimida una cu chip asa mai de papusa, deci nu e un motiv sa n-o incercati.

Am citit ca e pusa pe fast fuck, nu stiu ce sa apun, de data eu am cam fost pus, dar nu mi-a placut ca s-a dezbracat in 2 secunde. Ne dezbracam in acelasi timp si efectiv am vazut-o deodata goala, mie-mi place sa dureze asta putin, acolo cateva zeci de secunde sau mai bine s-o dezbrac eu, asta e de tinut minte si de spus altadata daca va mai exista.

Oralul il face si neprotejat cu finalizare orala si tin sa le dau dreptate celorlalti, nu e mare lucru de el... A incercat, dar... nu stiu, e de ceva timp, ar trebui sa aiba ceva experienta, poate nu-i place. Nu s-a ajutat de mana, a fost destul de umed si zgomotos, a avut grija si de OO, dar n-am simtit nimic. Ar fi putut continua asa mult si bine.

La normal din pacate nu a vrut sa stea deasupra pentru ca asta ar fi insemnat sa se implice, ceea ce nu prea face. Nu vreau s-o fac larga ca nici eu nu pot sa spun ca o am mare, dar n-am simtit mai nimic nici la normal. Am luat-o pe la spate, era destul de umeda, nu stiu daca natural, am vazut ca avea si un lubrifiant pe langa prezervative, poate isi datuse cat timp am fost la baie, dar n-are logica. Dar repet, nu simteam mai nimic, sa fi fost si prezervativul ala de vina. Totusi dupa cateva minute am inceput sa intensific miscarile, moment in care a scos cateva sunete destul de placute pe care deabi le-am auzit(d-asta ma gandesc ca a fost involuntar) si si-a plecat capul pregatita sa incaseze mai mult si mai tare. Poate ca a jucat teatru in acele momente, dar a jucat bine.

Si acum alte aspecte negative:

Mi-a venit un miros specific de la ochiul maro in timp ce o faceam si nu stiu daca face si anal sau doar fusese recent la baie, dar nu era cel mai placut miros si de asemenea se vedeau cateva fire de par pe fund, ramase probabil de la vreun client, semn ca nu face dus asa intre clienti. Si pe abdomen, asa mai in lateral i se vedeau urme de mizerie pe piele...

 

Nu stiu ce sa spun, daca e de revenit sau nu, eu o sa mai incerc odata, poate, poate reusim ceva cu oralul ala ca silinta si-o datea, ah si s-o mai tin de solduri si fund, trec peste aapectele negative, doar odata :)))

Link spre comentariu

Salut. Este prima mea recenzie.Scuze pentru eventualele erori

.Fiind de înălțime medie am fost atras de anuntul în care apare Caria. Fata este ok înaltă.fata comuna .cam de 7.Oral neprotejat nu cine știe ce.doar cât sa mi se scoale. Am pus caciulita și apoi normal cu cracii ei lungi pe umerii mei.După vreo 5 min am terminat.pt cei ce vor o fata inalta la preț modic este ok

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am vizitato de vreo 3 ori si era super ok tipa la 60/finalizarea si as fi vrut s-o mai vizitez, dar am sunat azi si a schimbat locatia de la tineretului :(

E chiar mai aproape de mine (Drumul Taberei) dar intr-un bloc destul de rau famat - cine stie cu cine so fi bagat pe acolo

 

De la mine pas pana cand se muta din zona

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator indianutalpaiute7
Reputație: 0

Am vizitato de vreo 3 ori si era super ok tipa la 60/finalizarea si as fi vrut s-o mai vizitez, dar am sunat azi si a schimbat locatia de la tineretului :(

E chiar mai aproape de mine (Drumul Taberei) dar intr-un bloc destul de rau famat - cine stie cu cine so fi bagat pe acolo

 

De la mine pas pana cand se muta din zona

unde mai exact?

Link spre comentariu

Fata pentru pretul asta chiar e cea mai bună alegere,acum depinde si de gusturile fiecaruia,din start nu trebuie sa ai așteptări prea mari la pretul asta de 60 de lei! Eu azi am fost si chiar m.am futut bine rau cu ea!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fata pentru pretul asta chiar e cea mai bună alegere,acum depinde si de gusturile fiecaruia,din start nu trebuie sa ai așteptări prea mari la pretul asta de 60 de lei! Eu azi am fost si chiar m.am futut bine rau cu ea!

Deci servici decente si raport calitate pret ok.

In ce zona activeaza?

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Fata pentru pretul asta chiar e cea mai bună alegere,acum depinde si de gusturile fiecaruia,din start nu trebuie sa ai așteptări prea mari la pretul asta de 60 de lei! Eu azi am fost si chiar m.am futut bine rau cu ea!

O recenzie regulamentara se poate?
Link spre comentariu

Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am vizitato de vreo 3 ori si era super ok tipa la 60/finalizarea si as fi vrut s-o mai vizitez, dar am sunat azi si a schimbat locatia de la tineretului :(

E chiar mai aproape de mine (Drumul Taberei) dar intr-un bloc destul de rau famat - cine stie cu cine so fi bagat pe acolo

 

De la mine pas pana cand se muta din zona

Care bloc bro? La drumetului cumva?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...