Sari la conținut

Concurs cel mai mare penis de pe forum


Vizitator sweep123

Postări Recomandate

  • Telefon: n-am
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: n-am
  • Oras:Bucuresti

Sa le mănânci tu mai ales pe alea cu floci =))

Nustiu care dintre noi este mai proasta , tu care este prostituata și stai 24/48 pe forum și te faci remarcata prin prostie deci pula clienți , sau noi . =))

Deliapizdii ne demonstrează că e proastă.

 

Zice ea despre vis: "stai 24/48 pe forum"

 

Ce pitfie are în loc de creier... :))))))

 

Sau poate ne explică ea ce înseamnă 24/48.

 

Deliapizdii, ai legătura!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce întrebări stupide îți adresezi când eu îți spun în față un fapt concret!... Arunci asupra mea ceea ce te definește în multe gesturi pe care le faci și consideri că dacă eu îți spun că te observ...aș face același lucru ca tine. Neprotejat faci tu maimuță inconștientă...că nu ai de ales! Ce v-ați găsit voi să vă interogați de păsărica mea dulce și nevinovată...Bine că vă distrage atenția păsărica mea dragă, prețioasă și scumpă ce e! Nu v-a ajuns câte capete au căzut când au fost acuzațiile alea cu bolile la fiecare fată pe topic? Vorba de prost gust nu trebuie să vă părăsească, vă tine de cald, că altfel frica vă papă...și cel mai mult mă amuză o femeie care preia pe nemestecate gândirea bărbatului! Ceva gen...luptă sau fugi! Un moment unic pentru mine...Să văd atâția oameni halind căcat, toți la un loc și rânjind la mine! Sunteți niște bieți oameni în căutarea norocului...nu-i așa, ce nu face omul pentru rahatul suprem!?

 

Nu te alarma , ca te ia salvarea .

  • Like 34
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deliapizdii ne demonstrează că e proastă.

Zice ea despre vis: "stai 24/48 pe forum"

Ce pitfie are în loc de creier... :))))))

Sau poate ne explică ea ce înseamnă 24/48.

Deliapizdii, ai legătura!

Prost ești tu dacă nu știi ce inseama 24/28 .
  • Like 33
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Deliapizdii ne demonstrează că e proastă.

Zice ea despre vis: "stai 24/48 pe forum"

Ce pitfie are în loc de creier... :))))))

Sau poate ne explică ea ce înseamnă 24/48.

Deliapizdii, ai legătura!

Cred că nu-mi cunoaste vârsta, experiența si echilibru'...sau nu stie să aprecieze în mod corect acestea!
  • Like 13
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Experiența prostituției 15 ani rezultat 0

15 ani agățați în cuier ca pe-o pălărie după ce ți-ai așezat tu curul nesimțit pe ea. Chiar nu pricepi, dar ce să zic de tine...au fost alții care se considerau cu pretenții mai mari și tot au vorbit aiurea pe-aici! Deocamdată te las, a fost prima oară pentru tine și consider că ai gresit de proastă ce ești...

  • Like 13
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

15 ani agățați în cuier ca pe-o pălărie după ce ți-ai așezat tu curul nesimțit pe ea. Chiar nu pricepi, dar ce să zic de tine...au fost alții care se considerau cu pretenții mai mari și tot au vorbit aiurea pe-aici! Deocamdată te las, a fost prima oară pentru tine și consider că ai gresit de proastă ce ești...

 

Offf doamne de ce poate vorbi o prostituata de 45 de ani , eu zic sa nu intri in conflict cu mine , ca te pun in cur și in cap .

  • Like 34
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Offf doamne de ce poate vorbi o prostituata de 45 de ani , eu zic sa nu intri in conflict cu mine , ca te pun in cur și in cap .

Unde vezi tu confictul intre noi doua? Nu cred că vei avea ocazia sa creezi asemenea aspecte intr-o discutie...mai ales cât timp sunt si eu cea care particip la asa ceva. Am 35 de ani si ai vazut fotografii cu mine care demonstrează că arăt cu 10 ani mai tânără...iar frustrarea ta când spui atâtea minciuni te aduce in situația de a nu putea purta o conversatie. Restul treburilor gandeste-le si tu...că altfel îți dai importanță degeaba.

  • Like 11
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Unde vezi tu confictul intre noi doua? Nu cred că vei avea ocazia sa creezi asemenea aspecte intr-o discutie...mai ales cât timp sunt si eu cea care particip la asa ceva. Am 35 de ani si ai vazut fotografii cu mine care demonstrează că arăt cu 10 ani mai tânără...iar frustrarea ta când spui atâtea minciuni te aduce in situația de a nu putea purta o conversatie. Restul treburilor gandeste-le si tu...că altfel îți dai importanță degeaba.

Mamaie , mi-a plăcut de tine pana ai dat-o cu bata in balta , nu arați cu 10 ani mai tânăra , poate așa te mint ăștia pe aici , părerea mea este ca arați cu 10-15 mai mult .

Tu ai intrat pe topicul asta și te-ai băgat ca musta in fundul calului , fără ca nimeni sa te întrebe ceva .

  • Like 33
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...