Sari la conținut

Amii fata cu vocatie 0799260448


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Daca o pupi cu forta, in timp actului sexual, se numeste viol? :D

Cum ar suna o acuzatie din partea ei?

- Domnule politist, stiti, noi ne-am inteles doar la oral si normal, fara FK .. si nemernicul, nemernicul mi-a bagat limba-n gura.  :laugh2

:laugh2

:laugh2

 

" Domnu' polițist, eu am văzut că avea ochii închiși și gura căscată !

Ea e vinovată ! "

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Fratilor, chiar nu mai pune nimeni nici o recenzie? Fata striga a disperare ca, este disponibila si nimeni nimic. Macar acolo cateva cuvinte de complezenta, caci arata tare naspa ultima pagina a cadanei, numai postari despre disponibilitate. Macar mai pune tu Ami niste poze.  :slap2  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost la ea înainte de ultima ”retragere” și în ciuda atitudinii ușor fițoase, aș mai merge odată doar pentru că am o slăbiciune pentru genul ăsta de fată - corp. E ușor obraznică și indolentă, ca mai toate fetele care se petrec în weekend prin cluburi (mă rog, nu acum, că acum toată lumea e cuminte acasă :D )  și senzația e că iasă pe piață fie când îi lipsește ceva (mălai) sau cineva, dar cu niște boobs așa de faini și curul ăla perfect proporționat... mai dăm o vizită. Ami, cum e, ne citești? :))

Nu mă aștept la GFE, sper doar să fiu eu într-o seară bună și să îi trezesc interesul pe parcurs, ca altădată... 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alexlakers0
Reputație: 0

Eu am fost pe la ea anu trecut pe la inceputu lunii mai, mie mi s-a parut ca si cand aa ce mai vrea si asta?

A facut dus inaintea mea, si-a luat prosop s-a sters si s-a tolonit in pat butonand telefonu.

Am intrebato daca pot sa fac un dus, a incuviintat dar nu mi-a dat nici un prosop, vazusem de unde si-a luat asa ca mi-am luat eu singur.

La partea cu sexu nu am ce sa ii reprosez pt ca m-am terminat prea repede.( ce sa faci se mai intampla si de astea)

Intradevar formele ei sunt atragatoare, sani, fund, solduri. Si la fata este frumusica.

Dar atitudinea aia nepasatoare mi-a lasat un gust amar, pacat.....

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

De-acord, de-aia am zis de obrăznicie și indolență, da' eu am un mindset când sunt horny că nu-mi mai pasă prea mult de chestiile astea. Văd un corp fain, dau bătaie! Când merg mai relaxat, mai pe vacation-mode, faptul dumneaei e flegmatică are un impact mult mai mare decât dacă mă duc chitit pe pitit falusul în grotă. 😅 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...