Sari la conținut

Maria 😘 0738146177 Bucuresti Sector 6


Vizitator nilac_the crazy

Postări Recomandate

Vizitator nilac_the crazy
Reputație: 0

Am vazut anuntul cu poze al Mariei si am hotarat sa-i fac o vizita.

Am sunat la telefonul din anunt, fata mi-a raspuns prompt si am stabilit o intalnire.

Zona Drumul Taberei Hanul Drumetului un pic mai greu cu locul de parcare la orele de varf.

Locatia : garsoniera mobilata modern, centrala, baie cu prosop curat, geluri de dus totul foarte curat si de bun gust.

Maria e inalta, cam 1.75, eleganta, subtire, picioare lungi fara pic de celulita, un tatuaj discret, corp tonifiat, sani foarte frumosi si fermi, parul negru si lung, ochi frumosi si buze senzuale. Aranjata, epilata, parfumata, aspectul te incita imediat cum o vezi.

Ca atitudine prietenoasa, comunicativa dar fara sa exagereze.

O tigara si o poveste in bucatarie dusul de rigoare si am trecut la treaba.

Oral protejat foarte bine facut apoi normal protejat in care am schimbat mai multe pozitii totul derulat in vreo 40 de minute.

Note:

- locatie 9

- igiena 10

- aspect 9

- GFE 9

- Oral P 8.5

- NP 9

Cadou 200 pentru ora. A doua finalizare nu a mai fost din motive imputabile mie si nu ei.

Eu unul m-am simtit bine, o recomand si cu siguranta voi reveni.

Toate cele bune.

 

post-222955-0-16727500-1510384447_thumb.jpg

post-222955-0-05082900-1510384456_thumb.jpg

post-222955-0-46703500-1510384463_thumb.jpg

 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

multumesc frumos dragul meu ramane sa ne vedem oricand ai placerea de a sta in compania mea te pup â¤ï¸â¤ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜˜

Maria sau Anais?

Singura in locatie sau colega?

La finalizare faci?

Esti noua in bransa sau rebranding? ...vad contul cu Anais facut de un an de zile

Posteaza detalii, servicii, poze

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:intotheclouds
  • Oras:intotheclouds

Salutari,

 

Tocmai ce am vizitat aceasta dsoara si va pot spune ca raportul calitate - pret este OK. Ajuns in zona,langa “celebrul” Restaurant Hanul Drumetului,sunat,deschis,urcat si cum s-a deschis usa a aparut o bruneta sexi,inalta,o femeie buna..Pe tot parcursul celor 20 min dtd am primit un sex oral protejat care face toti banii.Am schimbat apoi la normal..geme,se implica,da contre!

Note:

Oral NP:9

Normal:8.5

GFE:8.5

Halat:100 lei

De revenit?

DA

Multumesc.

Cele bune

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Salutari,

 

Tocmai ce am vizitat aceasta dsoara si va pot spune ca raportul calitate - pret este OK. Ajuns in zona,langa “celebrul” Restaurant Hanul Drumetului,sunat,deschis,urcat si cum s-a deschis usa a aparut o bruneta sexi,inalta,o femeie buna..Pe tot parcursul celor 20 min dtd am primit un sex oral protejat care face toti banii.Am schimbat apoi la normal..geme,se implica,da contre!

Note:

Oral NP:9

Normal:8.5

GFE:8.5

Halat:100 lei

De revenit?

DA

Multumesc.

Cele bune

Igiena fetei buna?

Pare cu experienta in bransa sau noua?

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Salutari,

Tocmai ce am vizitat aceasta dsoara si va pot spune ca raportul calitate - pret este OK. Ajuns in zona,langa “celebrul” Restaurant Hanul Drumetului,sunat,deschis,urcat si cum s-a deschis usa a aparut o bruneta sexi,inalta,o femeie buna..Pe tot parcursul celor 20 min dtd am primit un sex oral protejat care face toti banii.Am schimbat apoi la normal..geme,se implica,da contre!

Note:

Oral NP:9

Normal:8.5

GFE:8.5

Halat:100 lei

De revenit?

DA

Multumesc.

Cele bune

multumesc dragule oricand voi fi pentru tine te pupic si sper sa ne revedem cat mai curand❤️❤️❤️
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Maria sau Anais?

Singura in locatie sau colega?

La finalizare faci?

Esti noua in bransa sau rebranding? ...vad contul cu Anais facut de un an de zile

Posteaza detalii, servicii, poze

Anais poate raspunzi la intrebari?
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Anais poate raspunzi la intrebari?

Buna dragule numele meu este maria mi l am schimbat ptr ca sunt f multe fete k numele

de Anais...nu sunt noua in domeniu de 1 an de zile practic aceasta “munca” sa ii ziceam asa :)) ... serv mele st oral

protejat normal

protejat 69 masaj de relaxare si mici fantezii...si este 100 fin 200 h te pup

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna dragule numele meu este maria mi l am schimbat ptr ca sunt f multe fete k numele

de Anais...nu sunt noua in domeniu de 1 an de zile practic aceasta “munca†sa ii ziceam asa :)) ... serv mele st oral

protejat normal

protejat 69 masaj de relaxare si mici fantezii...si este 100 fin 200 h te pup

Multumesc draga mea.

Iti bag o vizita.

😊

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Anais poate raspunzi la intrebari?

Buna dragule numele meu este maria mi l am schimbat ptr ca sunt f multe fete k numele

de Anais...nu sunt noua in domeniu de 1 an de zile practic aceasta “munca” sa ii ziceam asa :)) ... serv mele st oral

protejat normal

protejat 69 masaj de relaxare si mici fantezii...si este 100 fin 200 h te pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...