Sari la conținut

Irina 45 ani. 0733911204


the_amazing

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

de un an de zile nicio recenzie la dameza asta?

 

pozele ma incita, in tinerete aveam o fantezie cu genul asta de matura, ingrijita si cu parul scurt. o sa ii fac o vizita saptamana viitoare si va povestesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salut

am fost la doamna prin luna aprilie 

locatie este in zona Brancoveanu intersectie cu str. Secuilor 

pozele sunt reale , in locatie sunt 2 fete - Irina si Miruna asa cum apare pe site sweetpleasure ( au 3 locatii - Unirii , Brancoveanu si Snagov)

doamna este amabila , la dorinta mea chiar a fost imbracata in lenjeria intima alba

nu accepta FK , masaj bun , saliva pe penis , la un moment dat si-a frecat pasarica pe penis 

finalizare prin handjob , s-a intors cu fundul spre mine , avand posibilitate de ai admira pasarica si anusul care nu pare a fi ,,perforat'' 

sa nu va imaginati ca este o ora de masaj , maxim 40 min cu dusurile de rigoare 

mai nou  acum au 200 tariful 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cineva mai recent? August iulie? Aș merge pentru sex

 

si eu dar se pare ca nu ofera decat laba. asta pot sa o fac si singur, mai bine ca ea.

 

daca totusi ma hotarasc sa imi asum pierderea de bani si timp si sa incerc marea cu sarea, o sa anunt aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Alexandra actuala Vistantric si Alina singurele care se merita sa mergi la sweetpleasure 

Poate si Bianca tipa de 1.80 m inaltime , aia chiar mi-a facut annilingus pe bune fara rezerve si finalizare pe pasarica ei 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu caut un masaj bun prin finalizare manuala, nu neaparat sex. Dar la 200 e mult....pai de banii astia ma duc la masaj profesionist 2 ore fie si fara sex ori laba. Dar stiu ca dupa ma simt ca nou nascut. 150 eu zic ca e ok.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

au crescut tariful

mai sunt doua de la sweetpleasure - Silvia si Katy au locatia undeva pe str. Parfumului , 150 ora 

am incercat sa ma duc la ele saptamana trecuta - am sunat 3 ore la ele nici un raspuns 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salut


am fost la doamna prin luna aprilie 


locatie este in zona Brancoveanu intersectie cu str. Secuilor 


pozele sunt reale , in locatie sunt 2 fete - Irina si Miruna asa cum apare pe site sweetpleasure ( au 3 locatii - Unirii , Brancoveanu si Snagov)


doamna este amabila , la dorinta mea chiar a fost imbracata in lenjeria intima alba


nu accepta FK , masaj bun , saliva pe penis , la un moment dat si-a frecat pasarica pe penis 


finalizare prin handjob , s-a intors cu fundul spre mine , avand posibilitate de ai admira pasarica si anusul care nu pare a fi ,,perforat'' 


sa nu va imaginati ca este o ora de masaj , maxim 40 min cu dusurile de rigoare 


mai nou  acum au 200 tariful 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...