Sari la conținut

Ts Jennifer 0755834154


hedwig

Postări Recomandate

Si-a schimbat nr de telefon? apare ca este la Suceava.

Sau o fi furat careva pozele

Da, cred ca e la Suceava acum. Faza e ca nu a anuntat că a ajuns in Bucuresti. A fost in Brasov, a zis ca anunta cand revine, nu a zis nimic, nici nu stiu cand a revenit. A postat niste nemultumiri intre timp, nu stiu legat fata de cine, si acum e la suceava. Sunt confuz.

Link spre comentariu

A fost la ea recent? Sau a fost cineva recent la ea? E ok de mers?

Am fost eu cand a fost prima data in buc. , mie mi-a placut, as zice ca serviicii peste medie. Dar cand am ajuns eu era deja obosita si apartmentul in care se afla nu avea cele mai multe conditii, motiv pentru care intalnirea nu a decurs chiar ideal. Potential are. Din acest motiv am si intrebat daca mai revine. A zis ca anunta pe forum, dar nimic. Prespun ca trebuie sa pazim anuntul.

Link spre comentariu

Serios....io nu stiu cine ma anrautateste?

Ma sunați ptr sperma an cur și an gura si cereti comfirmari web si voi nu sunteti an orasul unde profesez...si daca am ajurat asta e mare brânză vba voastră este destule transe.

Mergeți dragilor la ele k nu e musai să vă fac eu neprotejat .sincer am copil acasa nu aminpermit sa ajung cu o boală

Va mulțumesc ptr intelegere si scz vocabularul dar nu mai pot

Nu mai stiu cu cine sa vb frumos si cu cine nu la cate suna si ma ajuta și întreabă minuni.asta e

Eu zic sa mergeți sa cunoasteti o transa personal k la telefon poate e nervoasă și ea....pe moment asta nu inseamna k e !Cum e

Si mai lăsați wath paul asta ca nu se rezolva nimic...mergeți cu probatul

Link spre comentariu

Tu in primul rand ar trebuii sa primesti ban pentru limbajul folosit ,

In al doilea rand , cum vrei sa vina cineva la tine sau la marea majoritate din voi , cand mintiti de la poze , la servicii , ca sa numai zic se dotare .... la unele din voi se schimba marinea dotarii de la luna la luna ..... eu pers am fost la un trav ( nu ts) avea anunt 20x6 , si chiar era de 6 dar cu 17( masurat cu rigla de mine ) dupa ce am dat banii : mi s a raspuns cu evidentul “ baby†folosit de toate .......... ca s a mai micsorat 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Serios acum ..... si in ultimul rand .... nu puteti purta un dialog , fara a jugnii , pt ca atat aveti in vocabular

Link spre comentariu

Nu o recomand . E pe graba , suna telefonul intruna , eu nici nu plecasem din apartament ( ma imbracam) si deja vb cu urmatoru client de fata cu mine . Naspa senzatie. Nu platiti pentru o ota ca mine , ca dupa planveti dupa banii dati. Pot doar so laud la oral in rest nota 4 cu indulgenta. Pozele sunt inselatoare. Aveti grija pe lq cibe mergeti. Eu unu nu recomand asa ceva.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu e serioasă, am vorbit cu ea într-o zi sa vad ce tarife are si daca imi poate îndeplini niste fantezii, totul bine, a intrebat cand vin si am raspuns "zilele astea", după ma suna sa imi spuna ca am vorbit cu ea ca sa ii spun ca vin in alta zi, da la mondu' ala marlanesc cu înjurături, a două zi cand am sunat (de vreo 4 ori) nu a mai răspuns.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Nu e serioasă, am vorbit cu ea într-o zi sa vad ce tarife are si daca imi poate îndeplini niste fantezii, totul bine, a intrebat cand vin si am raspuns "zilele astea", după ma suna sa imi spuna ca am vorbit cu ea ca sa ii spun ca vin in alta zi, da la mondu' ala marlanesc cu înjurături, a două zi cand am sunat (de vreo 4 ori) nu a mai răspuns.

a tras prea mult fratioare aia e :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator rogurr
Reputație: 0

Am vizitat o cand era in Bucuresti pe blvd Magheru. A fost ok ca si atitudine cu mine, oralul a fost bun dar cam atat. Cum spunea cineva mai sus pozele sunt înșelătoare. Chiar nu au nici o treaba cu realitatea din punctul meu de vedere. În București sunt opțiuni mult mai bune, dar depinde de gusturile fiecăruia.

Link spre comentariu
  • Oras:moon
  • Oras:moon

La ora asta sigur e drogata cum obisnuieste are titlu ca e in Timisoara si ea e in Arad nu ia mers pe acolo de aia se tot muta ca tiganu cu cortu :laugh2

 

Lasa-te bre de asta cauta ceva mai ok :iagree

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm ca pozele nu (mai) sunt conforme cu realitatea. Este mai barbatoasa in realitate. Cand am vizitat-o si mi-a deschis usa, am ales sa nu stau. Nu ma intelegeti gresit, nu este o transexuala urata. De asemenea, atitudinea ei a fost buna, a vorbit frumos si m-a inteles. Exista un public pentru orice tip de transexuala doar ca datoria acestor fete ar fi sa tina clientil informat si... daca aleg sa posteze poze pe forum, sa posteze unele actuale.

Link spre comentariu

Confirm ca pozele nu (mai) sunt conforme cu realitatea. Este mai barbatoasa in realitate. Cand am vizitat-o si mi-a deschis usa, am ales sa nu stau. Nu ma intelegeti gresit, nu este o transexuala urata. De asemenea, atitudinea ei a fost buna, a vorbit frumos si m-a inteles. Exista un public pentru orice tip de transexuala doar ca datoria acestor fete ar fi sa tina clientil informat si... daca aleg sa posteze poze pe forum, sa posteze unele actuale.

Sunt conforme, cel putin de la gat in jos. Este mai aranjata in poze si sunt facute in asa fel incat sa o avantajeze.

  • Like 1
Link spre comentariu

Imi amintesc ca am fost la ea acum cativa ani, era in Timisoara... cazata langa un anume hotel :). M-a surprins placut, prin aspect dar si prin atitudine, m-am simtit relaxat din prima, ne-am sarutat - si am trecut la treaba, imi amintesc ca avea jucaria functionala si perfecta pentru supt :) M-a futut bine si cam asta a fost, din cate am observat a facut toata treaba cu placere. Din pacate nu am mai reusit sa dau de ea, poate stie cineva ceva ? 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:arad
  • Oras:arad
La 19.10.2021 la 21:58, devilsbusiness a spus:

Imi amintesc ca am fost la ea acum cativa ani, era in Timisoara... cazata langa un anume hotel :). M-a surprins placut, prin aspect dar si prin atitudine, m-am simtit relaxat din prima, ne-am sarutat - si am trecut la treaba, imi amintesc ca avea jucaria functionala si perfecta pentru supt :) M-a futut bine si cam asta a fost, din cate am observat a facut toata treaba cu placere. Din pacate nu am mai reusit sa dau de ea, poate stie cineva ceva ? 

zilele trecute era activa in Arad - pe publi24

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...