Sari la conținut

Ts Jennifer 0755834154


hedwig

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 29.11.2021 la 13:18, biliape a spus:

Ai vizitat-o? Ai vreun comentariu despre ea? Ms!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 15 minute, zabielo a spus:

Ai vizitat-o? Ai vreun comentariu despre ea? Ms!

Data trecută când a fost în Ploiești, acum nu știu dacă mâine o mai prind. 

Cu mine a fost drăguță, și ca atitudine, ca tot. Este înaltă, mi-a plăcut postura. Nu aveam eu dispoziția necesară, am vrut să o cunosc și mă bucur 🤗

  • Minus 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Rases a spus:

Am fost eu la ea la pitesti zilele astea ma nenorocit cred ca ma îmbolnăvit cu hiv.abia astept sa treaca cele 3 săptămâni sa ma duc sa imi fac analizele.

🤣🤣

Acum 35 minute, Rases a spus:

Careva mi-a spart contul si a scris această recenzie despre jenifer.Eu nici macar nu o cunosc pe această fata.

Inchide-l și schimba-l.

Link spre comentariu
4 hours ago, qlm7011 said:

🤣🤣

Inchide-l și schimba-l.

Ma faceți să râd....eu chiar am analizele la zi...și la mine totul e protejat mai puțin dacă mi se face mie oral ...accept fara dar daca consider că igiene corespunde dentar corporal....nu am avut accese boli și sunt profesionista de 12 ani.

Analizele ți le faci din 6 in 6 luni ....dragule PTR a arata testul corect ...

Dar m-am saturat să mă pupați in cur aiurea...văd că nu va convine de mine unora că va vizitez orașele că doar atunci am neplăceri...dar ce să faceți ...asta e..

Mă suportați ..daca nu???...nus curioasa...

Abia aștept să am conflicte personale sa pot demonstra de ce sunt in stare ...nu mă puneți la încercări....libidinosilor ....mă cac pe gura lumii...de prosti)))))

  • Like 1
Link spre comentariu
3 minutes ago, Jenniferjes3 said:

Ma faceți să râd....eu chiar am analizele la zi...și la mine totul e protejat mai puțin dacă mi se face mie oral ...accept fara dar daca consider că igiene corespunde dentar corporal....nu am avut accese boli și sunt profesionista de 12 ani.

Analizele ți le faci din 6 in 6 luni ....dragule PTR a arata testul corect ...

Dar m-am saturat să mă pupați in cur aiurea...văd că nu va convine de mine unora că va vizitez orașele că doar atunci am neplăceri...dar ce să faceți ...asta e..

Mă suportați ..daca nu???...nus curioasa...

Abia aștept să am conflicte personale sa pot demonstra de ce sunt in stare ...nu mă puneți la încercări....libidinosilor ....mă cac pe gura lumii...de prosti)))))

La mine igiena este cea mai importanta...la mine acasă și în general lingi de pe jos ..sunt moldoveanca și ani place curățenia....sunt obsedata....cu mine la capitolul asta nu va merge....cereți mi analizele la domiciliu sa vi le dau sa le mâncați....

Oare de ce nu mai mă lăsați în pace....

????

Sugemai de pula apa de tot te manca in cur cu mata aia proasta....()))))

  • Like 1
Link spre comentariu
On 10/4/2020 at 6:58 PM, florinzx said:

Nu o recomand . E pe graba , suna telefonul intruna , eu nici nu plecasem din apartament ( ma imbracam) si deja vb cu urmatoru client de fata cu mine . Naspa senzatie. Nu platiti pentru o ota ca mine , ca dupa planveti dupa banii dati. Pot doar so laud la oral in rest nota 4 cu indulgenta. Pozele sunt inselatoare. Aveti grija pe lq cibe mergeti. Eu unu nu recomand asa ceva.

In primul rand mai plătit o ora...nu o finalizare.

Tu ai terminat și ai mers la baie sa te speli aproape 15 minute.si ai revenit îmbrăcat...timp in care m-am plictisit și am răspuns la un telefon datorita faptului că erai cam leșinat și necomunicativ.mie îmi place să comunic cu oamenii chiar daca au terminat sa stau la o apă o țigară ..tu nu???

Te am întrebat : ce? Gata? Nu mai stai?....

Nu.nu .mai stai 

Nici un ceau nici ms...nimic...

Ok vorba mea...pentru toți...

Mulțumesc zi frumoasa la  revedere  . Si încă odată mai spun ms.ceau

Adică vă mulțumesc tuturor pe cuvânt..

Dar dacă tu n-ai ales sa mai facem o finalizare sau sa terminăm ora....eu nu te am data afară sau te am grăbit...

Dumnezeu e sus .te vede ai te bate....ai grija nu minți!!!!!

Că știu sigur cine ești....prea putini au caracterul tau cu mine.  Și nu mie greu să-mi amintesc ..

Ai fost pe locația Bucegi 5 bis.arad( cocorilor )

Oricum mulțumesc ....ce domn ești tu))))))

 

 

Link spre comentariu
On 9/6/2020 at 5:48 PM, zoltan12 said:

De ce prestezi in romania daca nu cu noi ai realizat ce ai? Dute in alta tara sa te rupa in cur altii nu noi romanii care sunte tarani, sunt destule transexuale in romania nu cred ca se simte lipsa ta.

CRedema chiar se simte lipsa mea ...nu cunosc o ta adevărat dominatoare și îmi prestez servicii PTR altfel de public.

Frumoasa sunt stai liniștit ....chiar arat bine...așa că mă sugi...scuzama pe mine că nu a așa pasiva și feminină cum dorit dar eu sunt activ dominant.sugemai cu mata

Link spre comentariu
4 minutes ago, Jenniferjes3 said:

CRedema chiar se simte lipsa mea ...nu cunosc o ta adevărat dominatoare și îmi prestez servicii PTR altfel de public.

Frumoasa sunt stai liniștit ....chiar arat bine...așa că mă sugi...scuzama pe mine că nu a așa pasiva și feminină cum dorit dar eu sunt activ dominant.sugemai cu mata

 

4 minutes ago, Jenniferjes3 said:

CRedema chiar se simte lipsa mea ...nu cunosc o ta adevărat dominatoare și îmi prestez servicii PTR altfel de public.

Frumoasa sunt stai liniștit ....chiar arat bine...așa că mă sugi...scuzama pe mine că nu a așa pasiva și feminină cum dorit dar eu sunt activ dominant.sugemai cu mata

TOP ACTIV Trans Jennifer din Banat. Și vă voi arăta o nouă lume a erotismului... Cu părul meu mătăsos, pielea mea delicată de porțelan palid, curbele feminine bine proporționate, picioarele mele infinit de lungi, porțiunea mea enormă de erotism și Carisma sexuală și duritatea mea uimitoare, fermă și stropitoare de surpriză veselă, întruchipez aspectul unui Transexuall modern. gaisha și te voi conduce cu secretul meu într-o lume complet nouă a erotismului... Sunt ca o adorabilă zeiță a sexului pe pământ, mă cufund în sfere ale existenței necunoscute anterior și las ca totul în jur să fie uitat. Vă răsfăț cu cadoul meu dur de 19 cm x 5 în dimensiune. imi place sa fiu activ si pana la urma vin tare si plin de viata pe tine sau in tine... Pot ajunge pana la sfarsit de pana la 6 ori la rand iti dau multa sperma Sunt renumita pentru potenta mea si asta cu un baghetă constant rigidă. Pot să te răsfăț oral cu buzele mele pline și delicate, drăguțe și profunde, așa cum îți place, până când nu mai poți suporta și să-mi faci plăcerea ta.... De asemenea, îmi place să lucrez în bizar și sm erotic și am multe lucruri în zona dominantă Experiență de la feminizare profesională până la formarea curvelor și ns eu sunt cea potrivită. Dar pot să fiu și iubitor și tandru cu tine așa cum îți place. Aș dori să-ți împărtășesc dorințele și să le realizez împreună cu tine.... Jennifer poate fi tandră și dură. Nu sunt un prieten al aroganței depărtate, așa că cu siguranță vei iubi și aprecia prietenia mea naturală, dar dacă preferi ca eu să fiu dominant, îmi va face o mare plăcere să te abordez cu răceală și să-ți dau ordine dure.... Discreția este cu mine De aceea te primesc in privat si confidential intr-o zona rezidentiala de renume.... De asemenea, salut si introduc nou-veniti, neexperimentati si incepatori in transerotism, iti garantez o prima data placuta si nedureroasa, bazata pe ani de experienta, Sunt un expert în relațiile sexuale anal și îți promit o experiență de neuitat, doar ai încredere în mine și sună-mă... Sunt 100 la sută activă și fericită să stropesc Te pătrund cu ciocanul meu tare până când cum violent îmi place să-ți spun mai multe pe site Vreau să te cunosc. Lasă-te, ofer și feminizări profesionale pentru că sunt excelent ca make-up artist calificat Am cunoștințe de machiaj, îmi creez iluzia perfectă... Am diverse peruci de păr adevărat în toate culorile și lungimile, tocuri înalte până la 46 și multe altele vino aici și lasă-mă să te transform Te voi primi discret într-un top apartament ... Jennifer Milion Jessyca 12 ani de experienta occidental.

On 9/6/2020 at 5:48 PM, zoltan12 said:

De ce prestezi in romania daca nu cu noi ai realizat ce ai? Dute in alta tara sa te rupa in cur altii nu noi romanii care sunte tarani, sunt destule transexuale in romania nu cred ca se simte lipsa ta.

CRedema chiar se simte lipsa mea ...nu cunosc o ta adevărat dominatoare și îmi prestez servicii PTR altfel de public.

Frumoasa sunt stai liniștit ....chiar arat bine...așa că mă sugi...scuzama pe mine că nu a așa pasiva și feminină cum dorit dar eu sunt activ dominant.sugemai cu mata

Link spre comentariu
5 hours ago, Rases said:

Careva mi-a spart contul si a scris această recenzie despre jenifer.Eu nici macar nu o cunosc pe această fata.

Doar ce am plecat de la Pitești azi am ajuns la Sibiu....sida sau sifilis nu apare așa în 2 zile ...mai opritiva cu astfel de comentarii....scrieți la alea ce sa fut fara și o sug toată cu măduva cu tot ...nu aici la adresa mea. 

Ca eu nus copil!!!! Nu mă duceți voi cu zăhărelul că prin Ploiesti)))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 7 ore, Rases a spus:

Careva mi-a spart contul si a scris această recenzie despre jenifer.Eu nici macar nu o cunosc pe această fata.

Mai,Rases nu ti-a spart nimeni contul.😂

Probabil ca s-a folosit cineva de telefonul tău sau de calculator în lipsa ta....prieten,prietena.

Nu schimba nici o parola și vezi ce se întâmplă,dacă nu ti-l mai folosește înseamnă că asta a fost ce am spus eu,dacă cumva îl folosește în continuare înseamnă că ai dreptate.

Fii mai atent pe viitor.

Toate cele bune.

  • Like 1
Link spre comentariu
On 10/14/2020 at 5:34 PM, oleasha said:

a tras prea mult fratioare aia e :laugh2

Nu am tras.nu trag nu mă droghez....

Doar că am schimbat orașul .adică nu stau pe orașe decât 2 sau 3 zile ...așa în vizită doar...

Locuiesc la arad ...acolo mă găsiți mai mereu...daca nu va place că vine moara la sac))))

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...