Sari la conținut

Noua la tine in oras 0726883984


grecu69

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Scz ca intervin eu sunt colega cu larii stiu fb cand sa intamplat cu clientul din dormitor nu din baie tin sa precizez si eu ca acel client era al meu si era normal sai spun sa intre undeva ca eram la o tigara cu el probabil acel tip a auzit cand i sa spus intra in dormitor sau in baie pentru a evita intersectarea .o seara ftumoasa

Multumim pentru raspuns, dar ce te faceai daca clientul lui Lary dorea sa mearga la baie?  Eu cand am mai fost la fete care erau 2 intr-o locatie, se statea in bucatarie pentru a se evita intersectarea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am fost si eu azi la dameza, per asamblu am fost mulțumit.

Locatie într-un bloc nou, am avut o conversație placuta. Oral cu caciula dupa care a urmat mai multe poziții

Tipa are un corp fit, arata foarte bine dupa gustul meu

Decartat 150 lei

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am precizat ca nu era in baie lary a spus ,,spunei sa intre undeva sa poata iesi clientul meu,,lam bagat in dormitor fiindca locatia unde locuim nu are usa la bucatarie cine a fost la ea a vazut cum este locatia 😘😘😘

Ok, dar treaba cu pe ,,repede-inainte" trebuie revizuita de catre colega ta.
Link spre comentariu

Buna ziua! Ma voi abține de la comentați răutăcioase, in primul rând rog oameni care aduc afirmați ca sunt de etnie “Roma†sa se abțină pentru ca afirmațiile pot fi contestate direct in judecată! In al doilea rând nu sunt fustfuck .. doar ca nu pot mulțumit pe toată lumea! Și acum sa fimi sinceri dacă “tu†îți dai drumu in 5-10 min de ce sunt eu fustfack?????

Va pup o zi frumoasa😘😘😘

ea arata foarte bine.in privinta asta are dreptate.greu rezisti sa nu dai drumul repede citind pe ea.nici eu nu a-si rezista mai mult de 10 minute.si prietenul m-a confirmat acest lucru.un pic mi se pare cam increzuta dar are si pentru ce sa fie.eu nu sunt rasist ca si altii.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

ea arata foarte bine.in privinta asta are dreptate.greu rezisti sa nu dai drumul repede citind pe ea.nici eu nu a-si rezista mai mult de 10 minute.si prietenul m-a confirmat acest lucru.un pic mi se pare cam increzuta dar are si pentru ce sa fie.eu nu sunt rasist ca si altii.

daca ar intreba cineva, definitia penibilului, tu ai fi exemplul perfect.

#numazic

Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

“Brokoli” sa ști ca atâta timp cât faci pe cine “țigan” sau “rom” se numește discriminare și nu este frumos.

Total gresit.

Țiganii sunt o **spam editat**itate.

Romul este o bautura.

Nu discriminezi daca faci pe cineva țigan sau rom

Cu respect

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu inteles nimfomane a devenit un site pentru a vorbi ce rasa e unul si altul pe bune acum.......chiar numai exista putin respect mai incetati cu rautatiile ca voi chiar faceti tragedii din nimicuri nu stiu unde a vazut acel baiat ca lary ar fii de etnie Roma ,deci pe bune chiar e bataie de joc!!!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Nu inteles nimfomane a devenit un site pentru a vorbi ce rasa e unul si altul pe bune acum.......chiar numai exista putin respect mai incetati cu rautatiile ca voi chiar faceti tragedii din nimicuri nu stiu unde a vazut acel baiat ca lary ar fii de etnie Roma ,deci pe bune chiar e bataie de joc!!!!!

te-ai ofuscat draga?!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Noa, io unu am dat de dracu. Am primit în dimineaţa asta o citaţie de la tribunal, pe numele rocco s. Martin Luther King de Rommania, alias ''doamna''Lary'' m a acţionat în judecată pt discriminare. La martori e citată Karla xxl .

vrei sa te reprezint in dosarul asta? :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...