Sari la conținut

Noua la tine in oras 0726883984


grecu69

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am vizitat-o azi.

Contact telefonul din titlu, locatie Apateului, usor de gasit.

Poze reale, arata bine.

Apartament in bloc nou, baie curata cu dotarile minime necesare.

Actiunea placuta dar scuta.

Op bun intens dar extrem de scurt. NP idem. Am vazut ca vrea sa ma termine rapid si am lasat-o sa-si faca numarul.

Am mers acolo sa ma relaxez nu sa ma enervez.

Un fast fuck in adevaratul sens al cuvantului. Adica de genul ca la iesirea din camera de actiune urmatorul client astepta in baie sa nu ne intalnim.

Note

Locatie 10

Aspect domnisoara 9

OP 8 bun dar foarte scurt

NP 7 stie sa se miste  si sa te termine dar nu face asta sa te simti bine ci doar sa poata spune: ai terminat? poti pleca!

Atitudine 6. Fara a fi obraznica sau nesimtita mi-a dat senzatia de fast fuck.

De revenit pentru mine nu.

De recomandat ma abtin. poate o nimeriti intr-o pasa mai buna. de rea nu e rea.

 

sanatate si virtute.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Si daca doreai sa faci un dus la plecare, te spala confratele pe spate? :))))

 

Pacat ca are o asemenea atitudine aceasta fatuca.

Exact asta e si concluzia mea. Arata bine stie meserie dar atitudinea lasa de dorit.

poate am nimerit eu un moment prost, dar prea are aere de vedeta.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator pen_zen
Reputație: 0

Domnu Marc76:::

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Am vizitat-o azi.

Contact telefonul din titlu, locatie Apateului, usor de gasit.

Poze reale, arata bine.

Apartament in bloc nou, baie curata cu dotarile minime necesare.

Actiunea placuta dar scuta.

Op bun intens dar extrem de scurt. NP idem. Am vazut ca vrea sa ma termine rapid si am lasat-o sa-si faca numarul.

Am mers acolo sa ma relaxez nu sa ma enervez.

Un fast fuck in adevaratul sens al cuvantului. Adica de genul ca la iesirea din camera de actiune urmatorul client astepta in baie sa nu ne intalnim.

Note

Locatie 10

Aspect domnisoara 9

OP 8 bun dar foarte scurt

NP 7 stie sa se miste  si sa te termine dar nu face asta sa te simti bine ci doar sa poata spune: ai terminat? poti pleca!

Atitudine 6. Fara a fi obraznica sau nesimtita mi-a dat senzatia de fast fuck.

De revenit pentru mine nu.

De recomandat ma abtin. poate o nimeriti intr-o pasa mai buna. de rea nu e rea.

 

sanatate si virtute.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

"De recomandat ma abtin. poate o nimeriti intr-o pasa mai buna. de rea nu e rea."

 

"poate o nimeriti intr-o pasa mai buna"

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Stai flex Domnu Marc, ca asta nu se va intampla in viitorul apropiat

 

Deci se cam adevereste, ce am spus shi eu mai inainte - pacat, ca fata e frumoasa, senina - pe video postat de Motanu' se vede shi mai clar, ca are trasaturi fine.

 

 

Cu putina GFE sar fi putut sa ajunga la top Oradea, sau Cluj sau etc. dar asa - nicio sansa

Link spre comentariu
  • Telefon: 89.89.889
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 89.89.889
  • Oras:Bucuresti

Din pacate pentru ea are mai multe recenzii negative decat pozitive , si asta da de gandit oricarui potential client.

Ma gandeam serios sa-i fac o vizita dar prefer totusi sa mai caut ceva prin Oradea asta.

Am facut o legatura intre pozele ei si recenziile negative , si mie imi face impresia unei figurante puse pe japca.

Dar, cum gusturile nu se discuta , urez succes eventualilor pretendenti.

Link spre comentariu

Buna ziua! Ma voi abține de la comentați răutăcioase, in primul rând rog oameni care aduc afirmați ca sunt de etnie “Roma†sa se abțină pentru ca afirmațiile pot fi contestate direct in judecată! In al doilea rând nu sunt fustfuck .. doar ca nu pot mulțumit pe toată lumea! Și acum sa fimi sinceri dacă “tu†îți dai drumu in 5-10 min de ce sunt eu fustfack?????

Va pup o zi frumoasa😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

In instanta nu cred ca ai vrea sa ajungi pentru ca te-a facut cineva tiganca, sau de etnie roma. Nu te-a jignit cu nimic spunandu-ti asa. Nu te-a ofensat, nu a instigat la violenta, nu a instigat la rasism, etc.

E ca si cum i-ai spune unuia mai sasule, si el sa fie secui sau turc.

Numa zic

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

......In al doilea rând nu sunt fustfuck .. doar ca nu pot mulțumit pe toată lumea! Și acum sa fimi sinceri dacă “tu†îți dai drumu in 5-10 min de ce sunt eu fustfack?????

Va pup o zi frumoasa😘😘😘

Noi baietii consideram fust-fuck datorita atitudinii pe care o are o fata cu noi.Daca nu se poate socializa ( din 5 recenzii in 2 baietii au scris ca nu s-a putut), daca oralul este de ordinul secundelor sau daca urmatorul client sta ascuns in baie, fara suparare asta este fust-fuck veritabil. Noua celor din Ardeal ne place sa putem sta la o tigara sau pahar (de apa saiu suc) inainte si chiar dupa daca timpul ne permite.O finalizare daca nu este incadrata la cel putin 30 de minute door to door este fust-fuck. De ora nu mai vorbesc. Daca respecti aceate minime cerinte toata lumea va fi multumita, inclusiv tu.Eu iti doresc sa ai parte de experiente frunoase aici la Oradea.
  • Like 1
Link spre comentariu

Scz ca intervin eu sunt colega cu larii stiu fb cand sa intamplat cu clientul din dormitor nu din baie tin sa precizez si eu ca acel client era al meu si era normal sai spun sa intre undeva ca eram la o tigara cu el probabil acel tip a auzit cand i sa spus intra in dormitor sau in baie pentru a evita intersectarea .o seara ftumoasa 😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...