Sari la conținut

Doamna Blonda, noua in oras.


andytm

Postări Recomandate

Vizitator bolovan fiert
Reputație: 0

Ce ti-a placut asa mult la ea?

Mai fratele meu , tu ce esti, anchetator ? Vad ca doar pui intrebari fara numar ! Ai fost la vreo fata de pe aici in urma intrebarilor puse ?

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Mergeti fratilor la aceasta domnisoara cat mai e in orasul nostru...vizitat saptamana trecuta, te asteapta in lenjerie sexy tip body tocuri, rujata...pot sa zic cand e aranjata intorci capu dupa ea, Respecta programarea e proclient cu ++ chiar incearca sa creeze o atmosfera placuta, tipa e inalta gen 170 cu un cur bestial rotund numai bun de impins ca animalu,piele de catifea, pasarica fara miros suspect..se umezeste usor ii place sa te joci cu pupaza, ii place cu preludiu te mangaie te pupa-linge pe gat pe abdomen coborand ncet si cand a ajuns nu-i da drumu pana nu ii zici tu sa puna caciula. Tare mult ii place sa suga ca si copii intind capu dupa tzatza ;) O linge cu pasiune cu atentie la ochiuri stie meserie tipa

Dupa un preludiu de aprox 20min am montat si noi caciula pus fetita in caprita si dai impinge si roteste si iar impinge in pizduta ei stramta la ce priveliste ai si la cum gemeta tipa nu rezisti mult, ai mai trage de timp dar nu poti iti dai drumu

Ca raport calitate-pret merita incercata si de revenit la ea nu sunt bani aruncati ca la multe altele care cer 150/finalizare si esti grabit totul e mecanic..poate sa arate bine tipa de scor 200/fin daca nu se face placuta

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitat azi domnita, 29 de primaveri merge pe 30. A fost O intalnire pe gustul meu, cu o domnita amabila fara fite , cu un corp frumos ochiului, mai putin partea sanilor care sunt mici si moi dar foarte jucausi.

Locatie langa kaufland in circumvalatiunii, apartament mare calduros , baie cu cabina de dus prosop si geluri.

Dupa dusul de rigoare ,roxi ma asteptat intinsa pe pat gata sa ma primeasca, am inceput cu sarutari peste tot continuat cu cunni 69 din nou sarutari muie din picioare cu atentie peste tot, iar la grand final sa pus peste mine cu aarutari si tot ce trebu9e pana am explodat in caciulita.

Arata mult mai bine decat in poze, iar atitudinea este proclient.

Aspect 8-9

Locatie 8

Atitudine 10

On 9 fara dt

Np 9

69 9

Gfe 10

De recomandat cu sigurata, servicii bune, nu te grabeste si se implica.

Amenda 100 decartati la sfarsit din proprie bunavointa.

Nu te

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis

Deci, nimeni nimic? Eu cred ca-mi fac curaj astazi si sacrific 100 ron pentru a clarifica situatia. Poate reusesc sa fac si niste poze mai de actualitate.

 

Salut, am fost eu.

 

Doamna corespunde pozelor, din pacate mai sta pana joi.

Dupa dusul de rigoare, Roxi ma astepta in pat, unde a inceput cu sarutari, un oral scurt cu atentie imprejur, dupa care am pus-o capra unde privelistea este buna.

 

La al doilea numar domnioara a insistat pe oral care a fost bun, cu batut peste buze si limba. Schimbat 3 pozitii si finalizt in prezervativ, tot caprita. Vroiam sa raman cu imaginea aia :)

 

Tipa da si contre, nu se grabeste sa se traga dupa ce termini. Din punctul meu de vedere e de vizitat.

 

Tariful 100 cu 200 ora, un pret corect.

 

Spor la treaba

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...