Sari la conținut

mistress Roberta - 0749842590


Postări Recomandate

Am vazut anuntul postat in anuntul.ro si am fost surprins stiind ca Roberta nu posteaza(il detesta) pe anuntul.ro. Asa ca am sunat sa verific si am avut surpriza sa constat ca anuntul este real. Cand i-am cerut detalii m-a repezit, dar am experienta cu ea de pe timpul cand avea nr. 0724004558 si am sunat-o de mai multe ori pana am reusit s-o intalnesc. Tipa pune numeroase conditii desi este in foamete(altfel nu si-ar pune anunturi pe un site pe care il detesta), dar nu a mai cerut ca in 2009 sa-i virez un avas in contul ei bancar. Ca dominatoare e buna pentru cei ce-si doresc hard, are(avea in 2009 cand am fost eu) multa rautate si chiar era satisfacuta(se vedea pe fata ei) cand vedea durerea si urmele lasate de ea pe corpul celui ce accepta pozitia de sclav. Mai nasol este ca dupa ce incepe sedinta face cam ce-si doreste desi facusem un scenariu pe care trebuia sa-l urmeze si binenteles scorul de 100 de euro pe care-l cerea atunci(nici acum nu-i departe cu cei 400 de lei pe care-i solicita).

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti


am cunoscut-o pe Doamna Roberta. acum inteleg de ce e "plina de ea".
primeste zilnic muulte mesaje de la tot felul de "sclavi". multi dintre ei probabil au fantezii care implica sex, deh nu oricine intelege ca femdom si sex..nu prea exista.
eu insumi am constatat ca e cu totul altceva realitatea fata de fantezii.
daca in fanteziile mele ma credeam in stare sa fac orice, cand am fost in fata ei de-abia am reusit sa spun doua-trei practici ..
asa ca acum sunt mai rezervat si nush daca-mi voi dori vreodata sa incerc femdom...

in incheiere as vrea sa spun ca Doamna Roberta e o persoana f educata, politicoasa..asta ca sa infirm zvonistica cretinoida care a circulat pe diverse siteuri.
de asemenea as vrea sa precizez ca nu e nici pe departe obeza asa cum aberant sustin unii.
cat despre jignirea cealalta cum ar fi colorata...
nush cate femei pot fi catalogate frumuseti rapitoare fara sa fie aranjate, machiate etc.
parerea mea e ca nu ar iesi in evidenta negativ ca si aspect nici pe cel mai tare podium din lume sau whatever...

nu in ultimul rand as vrea sa precizez ca pe mine m-a convins cu adevarat ca e o persoana dominanta. am simtit ca are o anumita putere energetica iesita din comun.
cred sincer ca ar avea puterea sa hipnotizeze o persoana si sa faca ce vrea cu ea...
in consecinta consider ca e laudabil ca nu si-a folosit aceasta putere in mod malefic...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

'' cred sincer ca ar avea puterea sa hipnotizeze o persoana si sa faca ce vrea cu ea...


in consecinta consider ca e laudabil ca nu si-a folosit aceasta putere in mod malefic... ''

 

nu vad nici o descriere a actiunii,nici un pret...mai nimic nu este relevant in postarea ta,poate doar ca ai o imaginatie bogata si te-ai uitat la prea multe filme cu vrajitori si alte ciudatenii...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"n-am nici o imaginatie bogata.

daca esti asa tare mergi si priveste-o in ochi si mai vorbim dupa.

am postat cu intentia de a contrazice tot felul de tampenii postate pe net de-a lungul vremurilor."

 

 

Da mă, te hipnotizează. Am auzit și eu de puterea asta a ei. Și la final, când termina cu tine scoate un aparat d-ăla mic argintiu ca în Men in Black, apasă pe buton, vezi un Flash și brusc ai uitat tot ce s-a întâmplat. E belea mare cu ea.

 

http://i58.tinypic.com/2ez72tu.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@ sclavescu

 

www.fantasy-palast.de se numeste "locul" unde "lucreaza Mistress Roberta.

Este un cuib cu mai multe romance, inclusiv Mistress Ezada.

 

Pentru cei interesati, pe site-ul de mai sus aflati totul: locatie, preturi, servicii.

Eu nu am fost acolo si nu cunosc pe niciuna dintre "duduile" respective.

 

Respect,

Fournier

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@ sclavescu

 

www.fantasy-palast.de se numeste "locul" unde "lucreaza Mistress Roberta.

Este un cuib cu mai multe romance, inclusiv Mistress Ezada.

 

Pentru cei interesati, pe site-ul de mai sus aflati totul: locatie, preturi, servicii.

Eu nu am fost acolo si nu cunosc pe niciuna dintre "duduile" respective.

 

Respect,

Fournier

 

Ezada e si ea tot de etnie. A fost la o emisiune TV ceva de genul "Cum sa slabesti". Pe atunci avea o tonă. Dar a slăbit destul de mult.

 

 

http://s3.postimg.org/8b8s5gmhf/tumblr_mwixvkq7541sivqqgo1_1280.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Ezada e si ea tot de etnie. A fost la o emisiune TV ceva de genul "Cum sa slabesti". Pe atunci avea o tonă. Dar a slăbit destul de mult.

 

 

http://s3.postimg.org/8b8s5gmhf/tumblr_mwixvkq7541sivqqgo1_1280.jpg

Nu stiu daca Stapana Ezada este sau nu de etnie, dar stiu sigur ca este absolut superba, mai ales imbracata in haine de piele. Eu daca as locui in Bucuresti si m-ar accepta ca sclav, intr-o sesiune de dominare, m-as lasa in seama ei, sa faca ce vrea cu mine. Este o stapana foarte frumoasa, o stapana pe care ar dori-o orice sclav sau potential sclav...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bruges
  • Oras:Bruges

Poate fi incitant si un joc de dominare cu o stapana "nemiloasa"  :laugh2 dar parerea mea este ca trebuie sa fie una buna. Sa fie frumoasa si sexy, sa sti macar pentru ce frumusete te injosesti. Iar dominarea trebuie sa fie mai mult psihica (atitudine, injuraturi, etc.) chiar daca include si o bataita mica sau ceva. IN NICI UN CAZ insa mizeria la care e supus netotul ala de mai sus caruia ii baga diverse chestii in dos...

 

Revenim la aspect: daca tot e rea cu tine, trebuie sa fie o bucata sexy, sa sti ca induri ceva ca sa te lase la sfarsit un pic la savarina  :icecream .

CUM sa te lasi umilit de o oratanie cum e roberta asta  :refoz care arata ca muma padurii exclusa din organizatia mumelor padurii pe motiv de uratenie. Serios... CUM  :no2 ???

Eu daca m-ar atinge asta, i-as da o mama de bataie sa ii iasa dominarea din cap, i-as da de s-ar bucura popa ca ii dau de lucru in ziua aia :pope.

 

Ea nu e fata proasta, i-a dat prin cap sa exploateze segmentul asta ca sa pupe si ea ceva actiune, ca in mod normal pe asta nu ar fute-o nici cainii...

 

Am vazut-o live la Eros Show acum vreo 2 ani. Este dizgratioasa: grasa gelatinoasa si urata cu spume la fata. Si mai vrea si 100 de Europeni...  :boobs Bravo ei ca gaseste clienti...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bruges
  • Oras:Bruges

Asta nu face dominare! Asta te bate sa te fragezeasca. Ca sa te manance...  :foame

 

 

(Scroafa din poze nu pare a fi ezada ca are 2 alunite intre mamele <ca tate au femeile, nu scroafele>. In pozele de mai sus acestea nu apar. Poate le-a scos in Photoshop, oricum ezada nu arata rau in pozele alea in costum mulat din latex sau piele)

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta nu face dominare! Asta te bate sa te fragezeasca. Ca sa te manance...  :foame

 

 

(Scroafa din poze nu pare a fi ezada ca are 2 alunite intre mamele <ca tate au femeile, nu scroafele>. In pozele de mai sus acestea nu apar. Poate le-a scos in Photoshop, oricum ezada nu arata rau in pozele alea in costum mulat din latex sau piele)

 

În poza pusă de mine dar si in cele puse de slcavescu este aceeași Ezada. În a mea este după cura de slabire iar in celelalte este așa cum arăta înainte.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bruges
  • Oras:Bruges

Eu unul nu sunt fan BDSM, nu as putea sa o lovesc pe una, chiar mi-ar fi mila. Da' moaca si fizicul robertei asteia parca te impinge sa o vrei sclava. Sa-i aplici o terapie de-a lui Dr. Lomp! Sa-i dai cu joarda si sa-i tremure suncile pe ea ca gelatina de la piftie  :sado. Practic sa testezi daca e mai frumoasa la fata cand se schimonoseste sub bici  B). He he he! Cam la asa ceva te duce cu gandul distinsa "stapana":

 

http://www.xvideos.com/video8492053/dr_lomp_1_-_hard_spanking

 

http://www.xvideos.com/video7571557/dr._lomp_s_practice_4_hd_

 

 

 

Chiar, daca vede acest post, poate ne spune cat ar fi tariful pentru o sedinta cu ea sclava. Ar fi interesant, ca te inspira! 

Link spre comentariu

  • Oras:Bruges
  • Oras:Bruges

M-am uitat si eu un pic acuma la filmuletele de mai sus si am murit de ras la al 2-lea pe la minutul 20 unde incep secvente "Behind the Scenes" si fac fetele bataie cu mosul. Sa vezi ce ii dau "sclavele" la "stapan" cu biciu' de cade ala din picioare de vreo 2 ori si se tot vaita de durere. HA HA HA!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...