Sari la conținut

mistress Roberta - 0749842590


Postări Recomandate

  • Oras:Bruges
  • Oras:Bruges

Ezada asta e draguta la fatza si cand vorbea la ProTV parea o fata OK. Acum slaba e chiar bunutza...

 

Ailalta in schimb este o voma celulitoasa si urata cu spume... Ramane valabil TOT ce scrie mai sus legat de ea!

 

 

Sa nu uitam de clipul de pe xhamster: Comentariile lu' nepotu' ala sunt GENIALE!  :laugh2 Amuzante la maxim. Alea sunt tot farmecul filmuletului!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ezada asta e draguta la fatza si cand vorbea la ProTV parea o fata OK. Acum slaba e chiar bunutza...

 

Ailalta in schimb este o voma celulitoasa si urata cu spume... Ramane valabil TOT ce scrie mai sus legat de ea!

 

 

Sa nu uitam de clipul de pe xhamster: Comentariile lu' nepotu' ala sunt GENIALE!  :laugh2 Amuzante la maxim. Alea sunt tot farmecul filmuletului!

 

Recunosc, am ras de mă durea burta la comentariile respective =))

 

Dar parcă mai erau vreo 2 clipuri cu comentarii făcute de el dar au dispărut. Erau pe youtube.

Link spre comentariu

Nu stiu daca Stapana Ezada este sau nu de etnie, dar stiu sigur ca este absolut superba, mai ales imbracata in haine de piele. Eu daca as locui in Bucuresti si m-ar accepta ca sclav, intr-o sesiune de dominare, m-as lasa in seama ei, sa faca ce vrea cu mine. Este o stapana foarte frumoasa, o stapana pe care ar dori-o orice sclav sau potential sclav...

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

 

Nu stiu daca Stapana Ezada este sau nu de etnie, dar stiu sigur ca este absolut superba, mai ales imbracata in haine de piele. Eu daca as locui in Bucuresti si m-ar accepta ca sclav, intr-o sesiune de dominare, m-as lasa in seama ei, sa faca ce vrea cu mine. Este o stapana foarte frumoasa, o stapana pe care ar dori-o orice sclav sau potential sclav...

ce ati vrut sa spuneti/raspundeti la citarea din postarea mea?

Link spre comentariu

 

Buna,

 

Sunt o studenta,tanara, 24 ani, bruneta, 168, 58 kg, draguta, cu chef de joaca.

Ofer servicii de dominare soft, role play.Pot fi stapana ta daca tu vrei sa fii sclavul meu.

 

Pret: 250 ora

 

Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mdah, pe forum suntem toti zmei, ca nu stie nimeni de cand n-am mai atins o femeie.

Ezada e sus, se pregateste sa plece in vacanta in Costa Rica.

 

Roberta e adevarat, a cam luat-o pe ulei cu scato, dar ea tot timpul a parut ca ar avea nise tulburari...dar nici macar asta nu e motiv sa injuri, bestelesti etc. pan la urma fiecare poa sa faca c vrea 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bruges
  • Oras:Bruges

......................   O domina nu ar trebui sa accepte sex cu un sclav....dar poate are nevoie de bani,nu o judec.

 

Voi astia care va dati cu parerea despre domine aveti habar despre ce vorbiti? VOI ATI LUAT-O RAZNA???

 

BA! DEGENERATILOR! BA JUPUITILOR! BA AMARATILOR! Domina trebuie sa FACA FIX SEX cu sclavul. ASTA ESTE SCOPUL!

 

Jocul de-a dominarea este un JOC SEXUAL care are scopul de a mari placerea, ce crezi, SEXUALA. Dupa ce te domina, te excita, si intarzie momentul contactului, in final TE FUTI CU EA BA! Evident mult mai excitat datorita jocului aferent. Iar la final ai un ORGASM CORECT, corespunzator cum ne place noua.

 

Daca nu te futi cu domina esti un prost care habar nu are despre nimic si care pune botul la vrajeala ieftina a unor ciori oportuniste care va pacalesc, va iau banii, va bat ca la militie si va trimit acasa sa faceti LABA!

 

Hai pa! Bagati-va mintile in cap ca va prostesc curvele astea!

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...