Sari la conținut

mistress Roberta - 0749842590


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este în țară acum?

nu ofera sesiuni in tara, asta apropo de cat de "in foame dupa bani" e ..

are 3-4 sclavi permanenti. sesiuni tot mai rar in strainatate. mai mult "shooting", pe clips4sale vinde tot mai bine.

 

mistress luna, n-a mai postat nimic recent. am incercat de mai multe ori sa ma programez la ea pe site, o data nu mergea i-am trimis mail si mi-a raspuns sec ca siteul merge..altfel n-am mai reusit sa dau de ea.

 

asta ca sa facem un mic update pt cei intr-adevar interesati de domeniu..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu ofera sesiuni in tara, asta apropo de cat de "in foame dupa bani" e ..

are 3-4 sclavi permanenti. sesiuni tot mai rar in strainatate. mai mult "shooting", pe clips4sale vinde tot mai bine.

 

mistress luna, n-a mai postat nimic recent. am incercat de mai multe ori sa ma programez la ea pe site, o data nu mergea i-am trimis mail si mi-a raspuns sec ca siteul merge..altfel n-am mai reusit sa dau de ea.

 

asta ca sa facem un mic update pt cei intr-adevar interesati de domeniu..

Iar Kennya cere 200€, ca sa completez si eu update-ul.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi

Foarte corect spus!!!

 

Poate fi incitant si un joc de dominare cu o stapana "nemiloasa" :laugh2 dar parerea mea este ca trebuie sa fie una buna. Sa fie frumoasa si sexy, sa sti macar pentru ce frumusete te injosesti. Iar dominarea trebuie sa fie mai mult psihica (atitudine, injuraturi, etc.) chiar daca include si o bataita mica sau ceva. IN NICI UN CAZ insa mizeria la care e supus netotul ala de mai sus caruia ii baga diverse chestii in dos...

 

Revenim la aspect: daca tot e rea cu tine, trebuie sa fie o bucata sexy, sa sti ca induri ceva ca sa te lase la sfarsit un pic la savarina :icecream .

CUM sa te lasi umilit de o oratanie cum e roberta asta :refoz care arata ca muma padurii exclusa din organizatia mumelor padurii pe motiv de uratenie. Serios... CUM :no2 ???

Eu daca m-ar atinge asta, i-as da o mama de bataie sa ii iasa dominarea din cap, i-as da de s-ar bucura popa ca ii dau de lucru in ziua aia :pope.

 

Ea nu e fata proasta, i-a dat prin cap sa exploateze segmentul asta ca sa pupe si ea ceva actiune, ca in mod normal pe asta nu ar fute-o nici cainii...

 

Am vazut-o live la Eros Show acum vreo 2 ani. Este dizgratioasa: grasa gelatinoasa si urata cu spume la fata. Si mai vrea si 100 de Europeni... :boobs Bravo ei ca gaseste clienti...

Link spre comentariu
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi

100% CORECT!

 

Voi astia care va dati cu parerea despre domine aveti habar despre ce vorbiti? VOI ATI LUAT-O RAZNA???

 

BA! DEGENERATILOR! BA JUPUITILOR! BA AMARATILOR! Domina trebuie sa FACA FIX SEX cu sclavul. ASTA ESTE SCOPUL!

 

Jocul de-a dominarea este un JOC SEXUAL care are scopul de a mari placerea, ce crezi, SEXUALA. Dupa ce te domina, te excita, si intarzie momentul contactului, in final TE FUTI CU EA BA! Evident mult mai excitat datorita jocului aferent. Iar la final ai un ORGASM CORECT, corespunzator cum ne place noua.

 

Daca nu te futi cu domina esti un prost care habar nu are despre nimic si care pune botul la vrajeala ieftina a unor ciori oportuniste care va pacalesc, va iau banii, va bat ca la militie si va trimit acasa sa faceti LABA!

 

Hai pa! Bagati-va mintile in cap ca va prostesc curvele astea!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...