Sari la conținut

Romina,noua in Timisoara!0799395080


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

daca nu cer prea mult :) .. am citit ca a fost un "coleg" de breasla la tine si la eve sapt trecuta , se poate o lista de preturi la ceea ce prestati impreuna :D

Bună "mariusb89" serviciile noastre împreună nu sunt unele foarte bogate,dar tin sa mentionez ca ne place sa ne implicam si sa colaborăm.

1 finalizare cu amândouă este 400 lei(Oral,normal,diferite poziții,sărutări corporale,mângâiere,sărutări corporale intre mine si Eva,atingeri senzuale.

O zi frumoasa iti doresc!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Salutare. Am fost și eu la Romina, acum câteva zile. Superba este cuvântul potrivit. Te pup, sper sa ne mai revedem.

Mă nu vreau să par răutăcios (mai mult decât deja sunt perceput p'aci :P) dar exact același lucru ai scris și la Evelina.

Chiar nu există nicio deosebire între ele?

 

Întreb și eu... :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mă nu vreau să par răutăcios (mai mult decât deja sunt perceput p'aci :P) dar exact același lucru ai scris și la Evelina.

Chiar nu există nicio deosebire între ele?

 

Întreb și eu... :)

is asemanatoare 

l-au vrajit la comun :-)

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

is asemanatoare 

l-au vrajit la comun :-)

M-am gândit și la asta...fetele au precizat că intră și împreună. Chiar și așa...tot ar trebui să le fi deosebit cumva, nu? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

M-am gândit și la asta...fetele au precizat că intră și împreună. Chiar și așa...tot ar trebui să le fi deosebit cumva, nu? :)

Nu și în seri cu Lenor...:D
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Era vorba despre oameni serioși mă cocotierule, mă!

Nu d'al de d'ăștia ca tine, care nu știu să deosebească stânga de dreapta.

 

Probabil și polițistul de l-ai avut tu la examen băuse Lenor, altfel nu-mi explic cum de ai luat tu permisul.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

M-am gândit și la asta...fetele au precizat că intră și împreună. Chiar și așa...tot ar trebui să le fi deosebit cumva, nu? :)

Romina face ON dc am inteles bine si are fundu ceva mai mare :-)

nu le place sa se sarute cu clientu la niciuna

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Romina face ON dc am inteles bine si are fundu ceva mai mare :-)

nu le place sa se sarute cu clientu la niciuna

Știu exact ce face Romina :)

Sau mă rog...am habar ce face și cum o făcea cu ceva timp în urmă :p

 

Tocmai d'aia ziceam că măcar o deosebire tot este între ele! :)

 

Edit:

D'aia mi-am și permis să scriu pe topicul ei :D

Fost'am primul care am testat-o...aparent :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

La pomu laudat sa nu te duci cu sacul!

Sunat duduia, foarte frumos vorbea la tel ii spun ca ajung la ea in 10min imi spune nr de la interfon si sun!deschide usa o duduie in pijamale de pasla/bumbac etc. Ma intreaba cat stau ii zic ca un nr intre timp vad ca duduia nu e in apele ei si ma cer la baie primit prosop si revenit in camera de tranta unde e destul de intuneric alt semn de?.Si ea se duce la dush(un MARE +) vine in pat si trece direct la supt dar o sugea ca zici ca o rupea in ciuda parca,parca iar fi facut ceva:)!in fine vad ca nu am cu cine,ii zic sa trecem pe la spate sa teemin repede sa plec!se pune capra si sta ca o capra!mi-a perit tot chefu ii zic ca nu are rost,ma duc la baie ma spal si o intind!Ca sa nu raman cu coaiele marite ii dau un tel la matura din soarelui si ma duc repede ptr o golire!Noroc cu matura de 39 ani din soarelui!

Ca note:

Locatie: 8

Gfe:1

On:4

Np:4

De revenit: Eu nu mai merg!

(Poate fata nu era in apele ei)

Bazat pe recenzile bune primite de la voi si cu gandul sa fut o grasana(nu pufoasa cum au scris altii) am decis sa-i bag o vizita.

 Ajung in locatie ...mi se deschide usa si ....nu era nimeni,doar intuneric,ea statea pitita dupa usa(ma mir ca incapea) mi-am zis ca iarasi am fost manipulat de baietii de pe aici.Intru totusi,gandul meu era sa fut o grasa, trec de usa si imi apare un bivol de femeie care abia astepta sa ma i-a in coarne daca nu eram docil,de parca isi astepta urmatoarea victima.

 Fac dus si trecem la actiune,aici nu am ce sa comentez,nu a obiectat la schimbarile de pozitii se misca bine nota 8, ii place pula.

 Problema la ea este atitudinea,se vede ca se forteaza sa fie amabila ,abia astepta sa rabufneasca. Nota 6 (fortat), vrea sa te umileasca

OP -8

Np - 8

Ea arata de max 7

Halatul 150

 La plecare am studiat-o mai bine la fatza si am plecat cu impresia ca este de etnie,chiar daca-i vopsita blond.

 Daca s-ar pune pe sport intens cred ca si-ar modela frumos corpul,dar vb aceea : greu la deal cu boii mici... si vine iarna Cred ca este bodygardul  :) lui evaevelin, ,asa se explica simbioza dintre ele,una ofera protectia,cealalta reputatie. Fie vb intre noi evaevelin nu este de top ,dar gusturile nu se comenteaza.

 Cand mergeti pt prima data la o producatoare si va asteapta in intuneric, sanse sa va luati teapa cresc invers proportional cu valuarea de lumeni aflati in aceea incapere...

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Bazat pe recenzile bune primite de la voi si cu gandul sa fut o grasana(nu pufoasa cum au scris altii) am decis sa-i bag o vizita.

 Ajung in locatie ...mi se deschide usa si ....nu era nimeni,doar intuneric,ea statea pitita dupa usa(ma mir ca incapea) mi-am zis ca iarasi am fost manipulat de baietii de pe aici.Intru totusi,gandul meu era sa fut o grasa, trec de usa si imi apare un bivol de femeie care abia astepta sa ma i-a in coarne daca nu eram docil,de parca isi astepta urmatoarea victima.

 Fac dus si trecem la actiune,aici nu am ce sa comentez,nu a obiectat la schimbarile de pozitii se misca bine nota 8, ii place pula.

 Problema la ea este atitudinea,se vede ca se forteaza sa fie amabila ,abia astepta sa rabufneasca. Nota 6 (fortat), vrea sa te umileasca

OP -8

Np - 8

Ea arata de max 7

Halatul 150

 La plecare am studiat-o mai bine la fatza si am plecat cu impresia ca este de etnie,chiar daca-i vopsita blond.

 Daca s-ar pune pe sport intens cred ca si-ar modela frumos corpul,dar vb aceea : greu la deal cu boii mici... si vine iarna Cred ca este bodygardul  :) lui evaevelin, ,asa se explica simbioza dintre ele,una ofera protectia,cealalta reputatie. Fie vb intre noi evaevelin nu este de top ,dar gusturile nu se comenteaza.

 Cand mergeti pt prima data la o producatoare si va asteapta in intuneric, sanse sa va luati teapa cresc invers proportional cu valuarea de lumeni aflati in aceea incapere...

Acum ca ai scris această recenzie,deja imi dau seama cine esti...in concluzie,nu vreau sa dau curs unei discuții inutile cu tine!Mulțumesc!zi faina sa ai,la fel ca tine!
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...