Sari la conținut

Vrei sa ma lingi de sperma dupa ce fac sex? 0765753016


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj/Oradea
  • Oras:Cluj/Oradea

buna Iulia

ai putea sa pui macar o singura  poza actuala sa ne arati ce avem de curatat? cred ca suntem multi doritori dar macar sa ne arati ceva actual, ar fi ok sa pui o poza in care sa se vada clar piersicuta dupa ce a fost folosita de sotul tau. ms

Link spre comentariu
Vizitator falcosul
Reputație: 0

buna Iulia

ai putea sa pui macar o singura  poza actuala sa ne arati ce avem de curatat? cred ca suntem multi doritori dar macar sa ne arati ceva actual, ar fi ok sa pui o poza in care sa se vada clar piersicuta dupa ce a fost folosita de sotul tau. ms

 

Ai pe pagina anterioara: 

https://nimfomane.com/forum/topic/102211-vrei-sa-ma-lingi-de-sperma-dupa-ce-fac-sex-0765753016/?p=5805023 

Link spre comentariu

Cei care vreti cuckold dar inca nu aveti curaj va sfătuiesc să adăugați numărul stăpânei Ruby in lista si sa va uitati la statusul acesteia de pe whatsapp....tipa este absolut geniala, are niste mișcări fine si o păsărică care iti face pofta sa o lingi si inainte sa fie penetrata si in timp ce e penetrata si dupa ce a fost penetrata de partenerul ei!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si pentru ca am reluat sedintele de cockold dupa atata timp am si spart gheata azi. Am comunicat cu domnul de ceva timp si azi a avut loc intalnirea. A dorit sa nu fie vazut de sotul meu si i.a fost respectata dorinta. A stat doar cu spatele la domnul si nu l.a privit nici macar o secunda. Apoi mi.a zis ca nu stie daca ma va linge asa plina, dar cand m.a vazut nu s.a putut abtine si a inceput curatarea.. ohh daaaa.. omul a fost foarte multumit. A zis ca o sa ne mai vedem cu siguranta in viitoarul apropiat. Nenea noi te mai asteptam.. parca a zis ca nu are cont pe aici..

Pot spune ca a fost o sedinta reusita, dar astept recenziile celor de ne viziteaza.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucurest
  • Oras:Bucurest

Cei care vreti cuckold dar inca nu aveti curaj va sfătuiesc să adăugați numărul stăpânei Ruby in lista si sa va uitati la statusul acesteia de pe whatsapp....tipa este absolut geniala, are niste mișcări fine si o păsărică care iti face pofta sa o lingi si inainte sa fie penetrata si in timp ce e penetrata si dupa ce a fost penetrata de partenerul ei!

Crezi ca ne lasa sa ii lingem in toata splendoarea.Sa ii sarutam si picioarele in toate pozitiile.Dupa aia sa facem si curat.
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...